Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

1 hour ago, RYLAH рече

Брате, не храни трола. Трол само расте ако га храниш. Једино што можеш је да га игноришеш, ко и сви остали.

Заболе Барона и за Вучића и за Београд на води, само тражи неког да га спуца и да му се смеје.

A kao Kristijana to zanima i poznaje tu problematiku. U stvari  njegov urbanisticki plan za Beograd koji je prihvatila skupstina pre nekoliko godina je Vucic istumbao i skroz mu pokvario plan u vezi sa savskim amfiteatrom a da njega nije nista pitao  a da ne pominjem sve zakone i podzakonske akte koje je prekrsio .... :)) 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Милош Вучевић, потпредседник Главног одбора Српске напредне странке

 

Вечерас је у Краљево стигао путујући циркус бивших ДОС-оваца, ЈУЛ- оваца, отпадника и рециклираних политичара прелетача, уметника који нису гадљиви на паре ни једне странке, на челу са кандидатом Сашом Јанковићем, човеком који се хвали како је Србији вратио осмех, исти онај цинични осмех којим је грађане 10 година обмањивао како су му сви исти. Не, никад нису били! 

И сад је кандидат Јанковић показао своје право лице. Да Србију дели на грађанску и ону другу, ваљда сељачку, коју отворено презире и подсмева јој се. Показао је да он јесте заштитник, али заштитник тајкунског новца, нелегално изграђених вила, посланика прелетача... И нема СНС проблем с тим што Јанковићева камарила путује по Србији, јер нема забрањених, укинутих, оборених, како нас лажно оптужују. 

И нема СНС проблем ни са тим да Јанковића ухвати у свакој изреченој лажи, али зна то и сам народ, посебно онај део којег је Јанковић наводно штитио од пљачке, сиромаштва и безакоња, помажући својим садашњим финансијерима и политичким савезницима да се екстремно богате на нашој грбачи. 

И будите једном искрени и признајте да њима сад хоћете да вратите Србију, када спомињете како је „украдена ова држава“. Па, то неће моћи тако лако. Неће моћи мимо избора 2. априла, иако Ви и Ваши пајташи већ отворено призивате немире и покушавате да створите „улицу“. 

Не ради се тако, кандидате Јанковићу, Ви који се позивате на законе и демократске принципе. Видећете како ће тој Србији коју омаловажавате прорадити инат 2. априла. Нећете је вратити на згариште лоших приватизација, нећете јој више убијати људско достојанство под плаштом транзиције. Нећете нас више вратити у Србију која се боји глади, и из које се бежи главом без обзира. Немојте више да бринете ни за раднике, ни за сељаке, ни за плодне оранице, ни за субвенције, ни за дуално образовање… 

Све што је Србија урадила и ради под руководством Александра Вучића је опипљиво и мерљиво, и признато у свету око нас, за разлику од Ваше „визије“, коју сад продајете путујући са Вашим циркусом.

 

СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА

 

 

http://www.sns.org.rs/novosti/saopstenja/vucevic-za-jankovica-postoje-dve-srbije-gradjanska-i-ona-druga

 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Crveni Baron рече

Pa naravno da nije od kada se postuju obavestenja SNS-a ... pre toga ....

Ни пре тога се нису копипејстовале страначке објаве било које политичке опције, него вести и коментари форумаша. Ај остави саопштења било чија.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, RYLAH рече

Ни пре тога се нису копипејстовале страначке објаве било које политичке опције, него вести и коментари форумаша. Ај остави саопштења било чија.

Ovo ti je samo sa prve strane teme Rylah ....

 

znam ja da vama ne pase tracak istinitih informacija na forumu ali barem elementarnu istinoljubivost treba ocuvati ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто знам да сигурно ниси ретард, нема потребе да идемо даље у дубине. Од сад ти се такве поруке бришу.

Ако ћеш да тролујеш, тролуј квалитетно, знам да умеш, немој да изиграваш ретарда, такве тролове нико не воли.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Crveni Baron рече

Ma kakvi, dosao sam samo malo da seirim i da unapred cestitam forumasima na izbornom porazu ... 

Naravno, ponesi samo dosta maramica posto komunjare kada izgube vlast rone krokodilske suze. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, RYLAH рече

Пошто знам да сигурно ниси ретард, нема потребе да идемо даље у дубине. Од сад ти се такве поруке бришу.

Ако ћеш да тролујеш, тролуј квалитетно, знам да умеш, немој да изиграваш ретарда, такве тролове нико не воли.

Pa nista kvalitetnije i nije bilo za ocekivati ...kao i uvek istina se tesko probija ali dobro, tako je jos od Adama i Eve ...

 

ali opet, verujem da nisi osoba sklona laganju, pa bi trebao barem da priznas da su lepljenja partijska i stranacka obavestenja a sve u kontekstu kontej era ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja podrzavam borbu Crvenog za slobodu govora!

Treba ljudi bre da citaju i vide (ko jos nije!) kakvi lazovi, prevaranti i paraziti nam uredjuju drustvo i drzavu, hrane nakaradni sistem vrednosti i kroje buducnost nasoj deci.

Znam da ce ljudi izaci i glasati protiv Vucica, njemu je odzvonilo slava Bogu! Ali nikada nije na odmet utvrditi gradivo da ne bismo iste greske ponavljali u buducnosti.

Dakle, samo napred i Samo Jako :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, florenntina рече

Naravno, ponesi samo dosta maramica posto komunjare kada izgube vlast rone krokodilske suze. :)

Misliš da će Saša Janković da zaplače kad Vučko ošuri u prvom krugu?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, florenntina рече

Ja podrzavam borbu Crvenog za slobodu govora!

Treba ljudi bre da citaju i vide (ko jos nije!) kakvi lazovi, prevaranti i paraziti nam uredjuju drustvo i drzavu, hrane nakaradni sistem vrednosti i kroje buducnost nasoj deci.

Znam da ce ljudi izaci i glasati protiv Vucica, njemu je odzvonilo slava Bogu! Ali nikada nije na odmet utvrditi gradivo da ne bismo iste greske ponavljali u buducnosti.

Dakle, samo napred i Samo Jako :)

3....2....1....

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kontam ja da ste vi ovde opozicioni forum i tako to, i nije vam lako vec na dva izbora ste izgubili a evo i treci poraz vam se blizi te imate tu nekakvih tegoba, sto je razumljivo. Ali opet mislim da bi trebalo da omogucite jednaka prava svima jer se svi kao nesto bunite protiv despota Vucica i informativnog nekakvig mraka u Srbiji i protiv nekakvog rezima... pa u skladu sa tim valjda bi , makar samo zarad forme, trebali da se ponasate suprotno od "despota" jer ovakvim ponasanje, samo tautologijom dovodite do jedinog zakljucka da minus i minus daju plus ... odnosno da je sva vasa rezimska nesloboda u stvari same prazna slama..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...