Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikad bolje nismo živeli u novijoj političkoj istoriji Srbije.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Било какво помињање Београда на води у позитивном контексту представља одраз тешке неинформисаности и протестантске опчињености хиперактивношћу. Београд на води је идејно, тржишно, технички, визуелно, урбанистички и етички нешто најгадније што је могло да нам се догоди. Сменити ружне руине модерним грдобама није решење. Постојао је већ далеко бољи план који је подразумевао далеко бољу искоришћеност леве обале Саве у циљу растерећивања већ тешко презасићеног центра града, али тај план се није уклапао у ово гигантско прање пара у коме Арапи коло воде. Свако ко се само овлаш информисао о овој ујдурми века зна да је то погрешна инвестиција. Свако ко се детаљно информисао зна да је то злочин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Аурор рече

Baronijo, rekli smo ti X puta: put your money where your mouth is. :)

 

Управо сада, Kristijan рече

Било какво помињање Београда на води у позитивном контексту представља одраз тешке неинформисаности и протестантске опчињености хиперактивношћу. Београд на води је идејно, тржишно, технички, визуелно, урбанистички и етички нешто најгадније што је могло да нам се догоди. Сменити ружне руине модерним грдобама није решење. Постојао је већ далеко бољи план који је подразумевао далеко бољу искоришћеност леве обале Саве у циљу растерећивања већ тешко презасићеног центра града, али тај план се није уклапао у ово гигантско прање пара у коме Арапи коло воде. Свако ко се само овлаш информисао о овој ујдурми века зна да је то погрешна инвестиција. Свако ко се детаљно информисао зна да је то злочин.

Ati si inace vrhovni autoritet da das sud o tome, licno te Zevs poslao da nam to objasnis? Posvetio si zivot proucavanju urbanistickih problema Beograda i Savamale te si dosao do najboljih resenja za sve? Hajde rosvetli nas malo, sta je trebalo uraditi?

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да ти имаш свог Зевса у виду Александра Вучића и клањаш му се без стида, а негујеш и реторику његових поданика тако да не видим сврху у томе да ти цртам врло очигледне ствари. Готово да ни једну јавну расправу на ту тему нисам пропустио, прегледао сам силну документацију, упознао се са разним студијама, врло добро знам о чему причам. Ако те интересује истина дао сам ти довољне смернице за истраживање у претходном коментару. Ако те само занима да браниш твог демијурга од људи који више воле да мисле својом главом онда ћеш да наставиш овако да пецкаш. Уради прво домаћи задатак, упознај се с проблемом макар упола онолико колико сам се ја упознао па онда можемо да дискутујемо. Не пада ми на памет да трошим време са неким ко је само страначки букач, а по свему што сам до сада видео ти не добацујеш даље од тога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фотографија корисника Anonymous Srbija

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Kristijan  Нов си овде, па да се не збуниш: Барон је стари трол који се храни оваквим расправама. Иде са теме на тему и гледа где може да удара контру. Нема ни потребе ни сврхе да се објашњаваш са њим, само рокаш тастатуру безвезе.

:) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Crveni Baron рече

Ati si inace vrhovni autoritet da das sud o tome, licno te Zevs poslao da nam to objasnis? Posvetio si zivot proucavanju urbanistickih problema Beograda i Savamale te si dosao do najboljih resenja za sve? Hajde rosvetli nas malo, sta je trebalo uraditi?

Ja mislim da bi svaki put trebalo poslati maskirane batinaše da noću reše urbanističke probleme, vezuju ljude, ruše zgrade i prosto urade šta god treba dok policija ima nalog da ni slučajno ne izlazi na lice mesta po pozivima građana da ne omete maskirane batinaše u vršenju službene dužnosti. Pravna država i policijska zaštita su precenjene... izeš državu u kojoj policija ne može da po nalogu premijera odbije da izađe na lice mesta i zaustavi vršenje krivičnog dela...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...