Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

On 06/03/2017 at 20:28, Милан Ракић рече

Јел` ово заиста изашло у том тзв. дневнику?

Напис'o Бели на фејсу да је ”СНС багра” (његове речи, а ја се слажем) убацивала то у поштанске сандучиће по Младеновцу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jankovic zamolio Cedu Jovanovica da ne glasa za njega. Jeste malo neuobicajeno za politiku ali svaka mu cast! Dosta bre vise sa tim neradnicima i parazitima!

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=03&dd=07&nav_category=11&nav_id=1237717

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bas me nesto uhvati tuga kad vidim sve te paketice, sisanja, spiskove, podmetacine drugim kandidatima...

Boze koliko ove komunjare mrze svoj narod, pa to je meni stvarno neshvatljivo :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Аурор рече

U to ime...

 

Ova je jos bolja :) Donosi taj lepi kodmicki mir koji cemo osetiti kada ga uskoro, ako Bog da, ispratimo na smetliste istorije...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, obi-wan рече

Као ијекавац морам да попи*дим на ову неписменост у писму - "мијесеца". МИЈЕСЕЦА! МИЈЕСТО!

А ово "Партија", још великим словом... Брате мили... Хорор. Вук се окреће у гробу к'о на ражњу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Ћириличар рече

Као ијекавац морам да попи*дим на ову неписменост у писму - "мијесеца". МИЈЕСЕЦА! МИЈЕСТО!

А ово "Партија", још великим словом... Брате мили... Хорор. Вук се окреће у гробу к'о на ражњу...

Ma nemast ti pojma, to je crnogorski cocE :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, florenntina рече

Ma nemast ti pojma, to je crnogorski cocE :)

Море, ја баштиним душу Вуковог језика у свом народном говору. Нека је црногорски петсто пута, за ово главе лете, којекуде!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ћириличар рече

Море, ја баштиним душу Вуковог језика у свом народном говору. Нека је црногорски петсто пута, за ово главе лете, којекуде!

Bastini i samo jako, ja te podrzavam :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, obi-wan рече

Оваквих нам треба више, вазда су корисни сваком друштву. Види се да му није само до функција, да је човек ентузијаста. Само ако надлежни органи знају комплетну истину о свакоме од нас, могу да доносе правилне судбинске одлуке! А свака им је судбинска!

Браво, само напред! Надам се да оваквих има колко треба и по Србијама, што ми да будемо гори од Монтенегрина!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Juanito  Пази на шта сам случајно налетео. Бајни Спикер, узор неким нашим другарима са форума, о Саши Јанковићу:

 

Цитат

Međutim, ovaj ombudsman je levičarska štetočina koja svoju poptpuno suvišnu i nepotrebnu poziciju koristi da "pomaže" onima koji pomoć najmanje zaslužuju: parazitima, neradnicima i kriminalcima. Takođe se, mada ja nisam pristalica naprednjaka, pa mi to mnogo i ne smeta, ali je svejedno nekorektno, ponaša više kao opozicioni političar nego lojalni državni činovnik i skuplja jeftine populističke poene na potkopavanju i ono malo korisnih mera štednje koje je ova vlada jedva uvela. Drugim rečima, klasična štetočina i demagog, koji bi ne samo trebalo da ode, već tu besmislenu funkciju treba potpuno ukinuti, zajedno sa poverenicima za informacije, "ljudska prava" i još par desetina besmislenih mastiljarskih gnezda na našoj grbači.
comment-android.gif (EU Citizen20. april 2015 16:28

Линк

 

 

:ani_biggrin:

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...