Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

пре 2 минута, Жељко рече

А што да ликујем?

Зато што имамо на власти енглеског човека наредних 5 година.

Kazem, cedis komarce. Ne likujes, al` neistomisljenike nazivas kokosarima. Al` da se manemo toga.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Жељко рече

Наравно. И то сам говорио да Бели неће откинути АВ-у ништа а опозицији хоће. Али ок после секса нема кајања.

Али нико није ни мислио да ће откинути Вучићу дио гласова О.о

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Жељко рече

С друге стране искрени националисти никада неће подржати некога као што је Јанковић.

Ja sam iskreni patriota i uopšte se ne slažem sa ovim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Жељко рече

 С друге стране искрени националисти никада неће подржати некога као што је Јанковић. А националисти су озбиљно гласачко тело које је заправо прошли пут довело до рушења Милошевића. Само што је тадашњи ДОС имао тројанског коња Коштуницу кога смо ми националисти препознали као свога па се зезнули. Овај пут нисмо насели на исту причу, стога је већина националиста данас седела код куће.

 

Uništili nam DSS

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јасни сте. Част изузецима.

Тема је бесмислена.

Наставите да се тешите међусобом. Не пада ми на памет да вам овде изигравам џак за ударања и истресање фрустрација.

Сори, ви сте губитници, пре свега морални губитници, а затим сте и јако лоше проценили све. Искрено сте се надали да има шансе да другосрбијанац Јанковић подеби на изборима. Сећам се шта сте писали.

Од сада заобилазим политичке теме на поукама јер заиста сте по питању политике телетабиси.

Православни телетабиси.

Поззз

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

Ja sam iskreni patriota i uopšte se ne slažem sa ovim.

Se slažeš da je u Srebrenici bio genocid?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Al moderan prezidente...:smeh1:

 

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Жељко рече

Стварно те не разумем ништа.

Evo ti matematika, ako ni to ne razumes.

Sad je npr. (lupam) izaslo 55%. Da se nije kandidovao Beli, oni koji sad JESU izasli, u tom slucaju ne bi izasli. To znaci da bi bio za toliko manji % izlaznosti.

A to opet znaci sto sam rekao napred - Beli nije uzeo nicije glasove, nego je imao svoje, koji do sad nisu ni izlazili.

Tkz. opozicija bi isto prdnula u cabar, samo bi prema AV-u u procentima doziveli jos veci debakl.

Ovo je matematika za 6. osnovne, prostije od toga ne moze.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ћириличар рече

Зар је то неко идеолошко становиште?

Političko

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Жељко рече

Од сада заобилазим политичке теме на поукама јер заиста сте по питању политике телетабиси.

Православни телетабиси.

Поззз

Poceo si da odlazis k`o Arsenija...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Жељко рече

Тема је бесмислена.

 

пре 3 минута, Кратос рече

Se slažeš da je u Srebrenici bio genocid?

Ovo je napisao Karl Bilt u 20.33 :

FB_IMG_1491168645889.jpg.be2bbee47a86332a20f832b186c3f077.jpg

Ne znam da li su najpreliminarnije procene izašle tada... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Кратос рече

Kada pogledaš prthodne izbore što predsedničke što parlamentarne videćeš da je beli povuko al patku....realno,ne zanosi se.

...

пре 6 минута, obi-wan рече

Evo ti matematika, ako ni to ne razumes.

Sad je npr. (lupam) izaslo 55%. Da se nije kandidovao Beli, oni koji sad JESU izasli, u tom slucaju ne bi izasli. To znaci da bi bio za toliko manji % izlaznosti.

A to opet znaci sto sam rekao napred - Beli nije uzeo nicije glasove, nego je imao svoje, koji do sad nisu ni izlazili.

Tkz. opozicija bi isto prdnula u cabar, samo bi prema AV-u u procentima doziveli jos veci debakl.

Ovo je matematika za 6. osnovne, prostije od toga ne moze.

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Аурор рече

 

Ovo je napisao Karl Bilt u 20.33 :

FB_IMG_1491168645889.jpg.be2bbee47a86332a20f832b186c3f077.jpg

Ne znam da li su najpreliminarnije procene izašle tada... :)

Šta hoćeš time da kažeš?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...