Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

пре 10 часа, GeniusAtWork рече

Ако је СНС уредно платио насловнице данашњих издања дневних листова, онда је и најнаивнијима јасно које суме су морале да се искеширају. А ко оно беше рекао: "Нисмо ни динара потрошили на кампању!"?

Ovo ce biti prije u pitanju. Kad bi imao takvu moc, onda vjerovatno ni u blicu ne bi bilo svake nedjelje rubrika "pisma vernog gradjanina Srbe" u kome kritikuju Vucica na najbrutalniji nacin sve sto radi. Dakle iskesirali su lovu da ga ovi stave na naslovnice. 

Kako vidim na slici jedino se Danas nije prodao. A Politika ima najduzi staz, i bas su se obrukali, izlgeda da im je kriza. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Justin Waters рече

Ovo ce biti prije u pitanju.

 

17622086_10154464328381989_1879165627744

линк

 

Не знам колко је тачна процена, али је у сваком случају мало више од "ниједног динара за кампању" што одговорно изјави сам Вођа.

:) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

Не знам колко је тачна процена, али је у сваком случају мало више од "ниједног динара за кампању" што одговорно изјави сам Вођа.

Zar je (ne)moguce da je ovo izjavio, kad stranke po zakonu imaju pravo na novac iz budzeta za vodjenje kampanje. Koja je poenta ovakvo kicosenja....Ovo je bukvalno u rangu onoga ja sam vrijedan radim 25 sati dnevno. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, GeniusAtWork рече

Занимљив догађај из вечерашње емисије у којој је гостовао Александар Вучић са оцем и мајком.

 

 

У коментарима сви тврде да је намештаљка. Искрено немам појма да ли јесте, ништа ме не би много изненадило... 

Nakon poplava, vejavica ....  Cak Noris je mala beba za njega :D

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, GeniusAtWork рече

Занимљив догађај из вечерашње емисије у којој је гостовао Александар Вучић са оцем и мајком.

 

 

У коментарима сви тврде да је намештаљка. Искрено немам појма да ли јесте, ништа ме не би много изненадило... 

17554092_1323265757721708_55417022214496

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, GeniusAtWork рече

Не знам колко је тачна процена, али је у сваком случају мало више од "ниједног динара за кампању" што одговорно изјави сам Вођа.

Па видиш да нису динари него еври...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фотографија корисника Миша Вацић

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Ћириличар рече

17554092_1323265757721708_55417022214496

Elementarno, dragi moj Votsone...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17426349_1314030715311879_96178043507861

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прелетачевић добија 18,9 посто гласова, вероватноћа 80 посто. 1. април 2017.

Ево ја играм на 16 до 21 посто за Белог. Ко даје више ко даје мање?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам да ли је уопште тачно, а чак и ако јесте вероватно неће ништа променити у глобалу. Али је много добар осећај мало за промену :)

 

17634790_10210250247945698_5524947477575

 

Нађох овде на фејсу

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, obi-wan рече

 

Govna...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17742350_10155511494723676_1274783646_n.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...