Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

пре 37 минута, RYLAH рече

Ел овај црвени стилизовани део заставе само мени личи на споловило?

I meni liči sad kad kažeš...

Ladno je morao to da turi na naslovnu. :)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сетите се у недељу, ако будете гласали...

17264882_10202991640029152_7243594966119

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ал` реално мени је пао камен са срца кад сам чула да Стивен Сигал и Адријана Лима имају право гласа.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вучић оптужује опозицију како спрема крвави сценарио у недељу вече, а у ствари је он тај, који ће у недељу применити силу. Ако је данас био спреман да изврши такву психолошку тортуру и утеривање страха, замислите шта нас све чека у недељу након проглашења резултата – рекао је председнички кандидат Двери, Бошко Обрадовић.

https://bosko2017.rs/bosko-obradovic-vucic-ukinuo-sve-novine-sprema-izborni-haos-u-nedelju

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12:smeha:

Dobar dan. - Dobar dan, izvolite. - Winston crveni, classic. - Još nešto? - Upaljač jedan. - Izvoli. - Šta je ovo?! - Šta? - Šta me gleda ovo sa cigara leptejebo?! - A, to. Pa Vučić. - Pa koj će moj on na cigaretama. daj mi one sa rakom, ili one koje izazivaju impotenciju, lakše će da mi padne. - A ne, ne. Danas je sve u znaku Vođe. - .... - Naslovne strane novina, čips ekstra slan da vam usne dobiju onaj volumen kao njegove, imamo super lepak, specijalno prijanja na jagodice, da vam ruke stoje kao njemu. - Ma šta bre prič.... - Imamo Pez bombone, njegove isto, samo što je gore dupe, a kad stisneš dugme izleti mali Dragan J. Vučićević. Politikin Zabavnik sutra izlazi, o Vučiću cela rubrika VEROVALI ILI NE. I DA LI STE ZNALI DA....Je mali Alek jednom čitao knjigu 35 godina, i nije je pročitao. - Je l' ima nešto na ovoj trafici što na sebi nema lik Vučića? - Ima. - Šta? - Flaster za odvikavanje od pušenja DOSTA JE BILO, sa likom Saše Radulovića. - Ma jepte se. - Doviđenja prijatno. Nemanja Cvijetić, brending i ribrending.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Маните се патетичара. Имамо готово сигуран дан славља и весеља. Од ове године имамо све боље могућности. Хвала Богу!

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

17458381_10154459390143994_1816520654336

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако Србија пропадне у шареним лажима далеких сила, то ће значити да нисмо имали довољно разумевања према Истоку као првенству. Једноставно, тај потенцијал на Истоку како у духовном тако и у физичко-политичком смислу, не може бити у тајности нити порецивано.

Питајмо се зашто је Запад поробио - суровом причом о другим а потом сурово заробио [ратом, мржњом и бедом] - цео појас раздвајања двеју сила. Али данас, промена снаге и гломазности у странама сила, узима данак као судбина за цело човечанство. Нема секирики, само јако!

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, Аурор рече

Ovo nije radio ni Milošević, ja nemam reči... 

Sutrašnje novine.

FB_IMG_1490829835981.jpg.f6f0c2e513936c7ceaefff42d65c85fe.jpg

Kim Dzong Vucko...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Milan Nikolic рече

Ако Србија пропадне у шареним лажима далеких сила, то ће значити да нисмо имали довољно разумевања према Истоку као првенству. Једноставно, тај потенцијал на Истоку како у духовном тако и у физичко-политичком смислу, не може бити у тајности нити порецивано.

Питајмо се зашто је Запад поробио - суровом причом о другим а потом сурово заробио [ратом, мржњом и бедом] - цео појас раздвајања двеју сила. Али данас, промена снаге и гломазности у странама сила, узима данак као судбина за цело човечанство. Нема секирики, само јако!

Шта ли ти дуваш, оћу и ја! :smeh1:

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...