Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

1 hour ago, Crveni Baron рече

Interesantno je citati postove iskljucivo o politici ljudi koji preziru politiku i politicare....

:)):)) 

Ali kompletna nelogicnost, jer jedina razlika izmedju forumasa i Dacica na primer je sto forumasi imaju znarno manji auditorijum .. ali znaju odlicno sta bi trebalo uraditi samo ih niko osim njih samih ne slusa ...

 

Sta je konkretno nelogicno? Sto su ljudi prinudjeni da se bave banditima koji im kroje buducnost iako bi ih najradije zaboravili i zaobisli u sirokom luku da mogu?

Proverite malo te Vuciceve sendvice. Mozda su stavili neki pokvaren majonez koji remeti logicko zakljucivanje. :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, florenntina рече

Sta je konkretno nelogicno? Sto su ljudi prinudjeni da se bave banditima koji im kroje buducnost iako bi ih najradije zaboravili i zaobisli u sirokom luku da mogu?

Proverite malo te Vuciceve sendvice. Mozda su stavili neki pokvaren majonez koji remeti logicko zakljucivanje. :) 

Pa nelogicno je napadati politicare i uopste politicki sistem kao nesto lose a baviti se istom tom oolitikom i biti deo tog sistema samo u malom. To je nelogicno.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Crveni Baron рече

Pa nelogicno je napadati politicare i uopste politicki sistem kao nesto lose a baviti se istom tom oolitikom i biti deo tog sistema samo u malom. To je nelogicno.

Bogami, sad mi vec i salama postaje sumnjiva :)

Pa ne mozes ti izaci iz sistema ako ti ne odgovara (na nasu veliku zalost!) a jedini nacin da ga promenis jeste da aktivno ucestvujes u njemu. Kako drugacije?

Ako ti se ne svidja zakon npr. moras da koristis legalna sredstva da ga promenis. Ako ga samo ne postujes (krsis), ides u zatvor (ili kao Gasic u ministarsku fotelju, kako se kome zalomi).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto, sve sam ti objasnila. Dakle, izbaci potpuno SNS propagandni materijal,..., smanji sendvice koliko god je moguce i pij sto vise caja uz DJB tvitove naravno.

I utopli se, varljivo je prolece, narocito srpsko! Covek taman pomisli sigurno ce biti suncano a onda ljuljne sneg u sred Aprila i to jos na Vaskrs :)

Jos bih ja divanila sa tobom ali moram hitati sutra zorom kod Grizlija na cas a i berza mi se nesto ucutala pa da vidim sta joj je.

Lep i radostan dan ti zelim

 

Измењено од RYLAH
Доста је више са оваквим увредама!
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Juanito рече

А шта мислиш, будући мало упућенија од просека, колико је вероватно да је Бели Вућићев мали?

Radar za to mi je totalno otišao u aut nakon silnih preletanja i još brojnijih teorija zavere, a mislim da se to smišljeno radilo jer je najbolji način da se diskredituje opozicionar da se ubaci buva da je 'Vučićev'.

Meni lično ne deluje tako. Biće da ga više ubacuju u medije jer se nadaju da će time smanjiti rejting 'ozbiljnim' opozicionim kandidatima koje napadaju pričama da su ubice i kriminalci, ali nisam sigurna da je u pitanju isto biračko telo - na osnovu svog vrlo ograničenog uzorka rekla bih da Beli uzima glasove apstinentima i mladima koji su za Šešelja (obi-wan je dao odličnu analizu).

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@florenntina

Доста је више било са таквим вређањима и прозивкама! Ни ти, ни било ко други, нема право на тако нешто на овом форуму, нити је Жељко тебе увредио на било који начин. Део поста са увредом ти је избрисан, свака следећа увреда носи и негативне поене, па на крају и теже санције ако не престанеш.

Нит си ти овде морална милиција, нит те било ко звао да етикетираш људе (а да не причам колико сваки пут погрешиш у процени).

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Crveni Baron рече

Joj, sto mi smesno ...

 

Evo odlicnog ministra vojnog, dugo nismo imali tako sposobnog. Na zalost nije vise.

Zasluzeno nosi orden SPC.

Не барониши више и не провоцирај

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Математика је потпуно јасна.

Сва опозиција је смешна. Од ње Вучко нимало не зазире.

Белог сматра неозбиљним, тј најнеозбиљнијим кандидатом од свих. Не зазире Вуле од чика Белог јер ово нису парламентарни избори па да се деси Младеновац, овде може бити само један.
Али је одмах сконтао да би Бели могао да још више свуче рејтинг опозиције. До те мере да је само тај (нај)неозбиљни(ји) евентуални противкандидат у 2 кругу, а ту онда нису стране службе иза леђа овом или оном, ту рачуна да ће да га ишамара к'о клинца. Зато му даје толико простора, јер се и понаша као да је његов, одговара му.

Тарота сам одувек сматрао за генијалног шарлатана који овцама каже да су овце и да ће да их ошиша - и онда то и уради. Сад ми се јавља да почињем да верујем у његову видовитост. У оваквој земљи то је дар - распознавати овце и шишати их.
Биће занимљиво ако погоди оних 24% у првом кругу...

До сада сам имао најбољу алтернативу - бели листић.
Бели...
Чиста петица...

Само јако...

П.С.


"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, florenntina рече

Bogami, sad mi vec i salama postaje sumnjiva :)

Pa ne mozes ti izaci iz sistema ako ti ne odgovara (na nasu veliku zalost!) a jedini nacin da ga promenis jeste da aktivno ucestvujes u njemu. Kako drugacije?

Ako ti se ne svidja zakon npr. moras da koristis legalna sredstva da ga promenis. Ako ga samo ne postujes (krsis), ides u zatvor (ili kao Gasic u ministarsku fotelju, kako se kome zalomi).

Pa naravno, da bi ga promenio moras aktivno da ucestvujes u sistemu. A sistem podrazumeva politiku i politicare. Jer kako se inace menjaju zakoni?A ako ucestvujes u politickom sistemu ili politickim oaspravama ovde na forumu najnelognija moguca stvar je reci da si protiv ili da prezires politiku i politicare , jer ucestvovanjem u politickom dijalogu postales politicar u malom. Ne donisis zakone ali bi ih rado donosio kao onaj politicar koji zasluzuje prezir jer je politicar. Potpuna nelogicnost.

zato je nevidjena nebuloza napadati politiku ili politicare. Jer svi smo mi politicari u malom.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Снежана рече

Не барониши више и не провоцирај

Tebi nesto smeta sto je covek bio odlikovan od strane SPC upravo kao ministar vojni?

javi se u Patrijarsiju pa im kazi da ne valja to sto su uradili i da sada neki Baron  tebe provocira na pravoslavnom forumu studenata teologije time sto to navodi kao cinjenicu...

i jos pride ja uopste ne provociram, covek je izuzetno sposoban i steta je sto je bio prinudjen da podnese ostavku . 

Provokacija je mozda video na kome se vidi masa ljudi koji docekuju Vucica dok opozicionari skupe po tuce-dva lokalnih promasenih tipova ...

 

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Crveni Baron рече

i jos pride ja uopste ne provociram

Ово ти сада кажем као мушкарац - мушкарцу(?!?), не као модератор... јуче си напунио колико, 50 - 55 година, требало би да се стидиш, ако ни због чега другог, а оно због оне жене, и оне дечице које имаш...знамо се Бароне.

...

Управо сада, Crveni Baron рече

 covek je izuzetno sposoban i steta je sto je bio prinudjen da podnese ostavku . 

... али неће бити штета ако ти будеш банован...

  • Волим 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Снежана рече

Ово ти сада кажем као мушкарац - мушкарцу(?!?), не као модератор... јуче си напунио колико, 50 - 55 година, требало би да се стидиш, ако ни због чега другог, а оно због оне жене, и оне дечице које имаш...знамо се Бароне.

...

... али неће бити штета ако ти будеш банован...

:))

cega da se stidim? Pa ne radim nista drugo sto ne rade ostali na ovom forumu a svi su punoletni, obrazovani itd . Advkati, teolozi, programeri, naucnici ,...  Ako tebe nije sramora nije sramota da ucestvujes nije ni mene ... :))

e evo ti i smajli za kraj recenice ...

 

a sto se tice banovanja, Gasic ce i dalje ostati sposoban, Vucic ce pobediti i na ovim izborima a vi, vecina na forumu cete imati razloga da narednih godina svakodnevno posecujete forum i "borite" se protiv Vucica...

P.S.

53 sam napunio Bogu hvala u zdravlju i sreci i ni nasta se za sada ne zalim... jedino malo na sendvice ali dobro, bice bolje nadam se ..

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Crveni Baron рече

i jos pride ja uopste ne provociram, covek je izuzetno sposoban

 

Ovo je tacno.. ja sam cuo da su njegove fuge najbolje u citavoj jugositocnoj srbiji... Kazu za njega "taj kad ti izlepi plocice, mozes cekicem da rastavljas sasiju helikoptera u podrumu, plocice nece ni da mrdnu..."

Kad pitas njegove poznanike:

- I, Kakav je Gasic majstor?

- Auuu... ubica...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Жељко рече

Треба ићи у цркву. Богу се молити.

Постити, колико ко може.

Бити човек.

Пробати волети све људе и гледати их Божијим очима, као неку ситну децу која ништа не знају али која су драгоцена.

Бити добар муж својој жени. Давати јој пара, али не превише и не премало и не тражити ништа заузврат.

Бити добар и лојалан друг својим пријатељима, помагати им колико се може.

Не треба судити другима, нити постављати високе критеријуме, које ни сам не можеш проћи.

Треба се причешћивати, што чешће и у току поста и ван поста.

Волети свој народ и помагати му да се врати вери и да му се згади политика.

Бити марљив и радити од јутра до сутра, без роптања, без обзира ко је послодавац, јер свака власт је од Бога па и она најситнија.

Критиковати сам себе и слушати критике на свој рачун, чак и кад долазе од будале и глупака. Сваког саслушати али се ипак стабилно кретати својим путем.

Не забадати нос у туђе ствари и проблеме.

Гледати себе и своју породицу, своју кућу пре свега.

Ето, ко то успе нека научи и ближњега.

Кад ово мало постигнемо, политичари ће бити спрам народа, народ ће бити благочестив и одговоран, вредан и стабилан, сложан и богат.

И на крају увек имати у виду да је свако земаљско за малена царство а да ми чекамо васкрсење мртвих и живот будућега века од кога нас дели свега пар година.

Tako sam i mislio, `fala.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Жељко рече

Бити добар муж својој жени. Давати јој пара, али не превише и не премало и не тражити ништа заузврат.

 

пре 10 часа, Жељко рече

Бити марљив и радити од јутра до сутра, без роптања, без обзира ко је послодавац, јер свака власт је од Бога па и она најситнија.

 

Tipicno...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...