Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

пре 9 минута, obi-wan рече

Не пратиш "фабулу радње" 12:smeha:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Аурор рече

За ово са 100 муслимана му је чак и Шешељ рекао да је идиотска изјава...

Ko god poznaje Šešeljevu ideologiju srpskog nacionalizma zna da nacionalni identitet ne izvire iz pripadnosti određenoj religiji.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Кратос рече

Ko god poznaje Šešeljevu ideologiju srpskog nacionalizma zna da nacionalni identitet ne izvire iz pripadnosti određenoj religiji.

Какве то има везе са праксом 100 за 1?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Аурор рече

Какве то има везе са праксом 100 за 1?

Pa ima.Nije cilj poubijati ih nego nacionalno osvestiti.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жељко рече

Нећете ми наравно опет веровати али опозиционар је АВ-ов хахахаха

Kako opstaje carstvo ako se razdelilo protiv samog sebe?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Жељко рече

Нећете ми наравно опет веровати али опозиционар је АВ-ов хахахаха

ОК, ево рецимо да ти ја верујем :) Шта је поента да имаш медиј чији је једини задатак да те пљује што јаче може? Која логика, план и циљ стоје иза тога? Оно, знам да АВ и читава та екипа нису нормални, али ипак нису баш тотални и апсолутни ретарди (мада, после ових спотова... :ani_biggrin: ).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Стварно сте смешни што се тиче медијске пропаганде у ком веку ви живите. Ви сте бре на нивоу радио станице, уосталом ко и цела наша црква. хахахаха

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

Шта је поента да имаш медиј чији је једини задатак да те пљује што јаче може?

Исто као својевремено са Телепромптером - имаш ликове који те пљују најгоре могуће, ал без неких реалних ствари које би отварали. Али на тај начин да ти испаднеш најгори противник тог режима у очима јавности. Онда би у одсудном тренутку почели да те подржавају, на начин на који би њихова публика то прихватила и постала пацификована и, што је још много битније, да крвнички кевћу на твоје противнике.

Не знам дал је Опозиционар СНС-ов ил јок, ал логика је много проста, и имали смо и овде у Србији прилике да видимо како се то ради (и због чега).

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, GeniusAtWork рече

ОК, ево рецимо да ти ја верујем :) Шта је поента да имаш медиј чији је једини задатак да те пљује што јаче може? Која логика, план и циљ стоје иза тога? Оно, знам да АВ и читава та екипа нису нормални, али ипак нису баш тотални и апсолутни ретарди (мада, после ових спотова... :ani_biggrin: ).

Izgledaš kao žrtva...

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, RYLAH рече

Исто као својевремено са Телепромптером - имаш ликове који те пљују најгоре могуће, ал без неких реалних ствари које би отварали. Али на тај начин да ти испаднеш најгори противник тог режима у очима јавности. Онда би у одсудном тренутку почели да те подржавају, на начин на који би њихова публика то прихватила и постала пацификована и, што је још много битније, да крвнички кевћу на твоје противнике.

Не знам дал је Опозиционар СНС-ов ил јок, ал логика је много проста, и имали смо и овде у Србији прилике да видимо како се то ради (и због чега).

Или да подржи рецимо Белог који је најбољи начин да се опозиција дебилизује и уништи.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...