Jump to content

Ко ће бити председник Србије? (ГЛАСАЊЕ)

Оцени ову тему


Guest

Ко ће бити председник Србије?  

102 члановâ је гласало

  1. 1. Ко ће бити председник Србије?

    • Александар Вучић
    • Војислав Шешељ
    • Бошко Обрадовић
    • Вук Јеремић
    • Бели Прелетачевић - Само јако!
    • Саша Јанковић
    • Саша Радуловић
    • Александар Поповић (ДСС)


Препоручена порука

Zapitajte ste sad prosto,koliko vas je do pojave Belog htelo da glasa za nekog od opozicionih kandidata a koliko biste sad glasali za beleta a onda ćete da shvatite čitav projekat Grđe Popovića koji je u službi  politike koju vodi Vučić.Imate oči al ne vidite...

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Њему ту они више замерају што је био неуспешан, него идеолошки итд.

Ово све не пишем да некога осудим или негативно, само да објасним разне погледе на ствари.

Жељко нека каже ако нисам добро разумео.

Добро си разумео. Националисти и десничари тј. ја на пример, замерају Милошевићу што није био довољно националиста.

Не замерамо ми њему због санкција, због ратова, због мафије, због глади и беде, већ што није одлучније груно на усташе, балије и шиптаре и сатро их и избрисао са лица земље, него је цинцулирао корак напред два назад. Што је продао Крајину, што је касно реаговао на Косову, што није довољно помогао четнике на ратишту, што је до задњег момента пушта Мири Марковић да промовише неко лудило од комунизма и мондијализма у сред Србије у сред ратова за нацију и отаџбину, што је на крају крајева и сам био ближе тим социјалистичким и левим идејама него националним. Замерамо му што није он увео веронауку у школу него је то урадио Ђинђић. Што није он скинуо петокраку него је то урадио Ђиђић. Што је направио кавгу са Енглезима и Америма у сред зиме кад јој време није ослањајући се на Русију које тада није било. Сад у овом моменту му то не би замерили а ли у оном моменту је то био катастрофалан потез.

итд.

Звонко је овде потпуно у праву. Али је проблем у овом форуму што су десничари систематски одстрањивани па су остали само либераши и левичари и ви сад мислите да и ја припадам вашем политичком кругу па вам делујем као издајица нечега што никад нису били моји ставови.

Верски да( што је примарна функција овог офурма) у смо на веома блиским ставовима, политички јок море.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Жељко рече

Не замерамо ми њему због санкција, због ратова, због мафије, због глади и беде, већ што није одлучније груно на усташе, балије и шиптаре и сатро их и избрисао са лица земље

:ok:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da bi Srbija opstala ona mora biti neka sila i da se oslanja na najjaču silu, ali ne protiv svojih principa. Zato je verovatnije da, zapravo, za Srbiju slede bolji dani.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Dexi рече

kakva glupost.

Dexy samo jednu informaciju, taj avatar koji imas, covek na fotografiji koji nije pozdravio nacistickim pozdravom je August Landmesser, clan nacisticke partije koga su izbacili jer je ozenio jevrejku ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Жељко рече

Верски да( што је примарна функција овог офурма) у смо на веома блиским ставовима, политички јок море.

Па мислим да је проблем са десним крилом што нису довољно вешти у дискусији па буду "одстрањени са форума" због тога што прекрше правила... Искрено и неспретно. Право српски.

А поштујем стварно, ја сам исто "социјално конзервативан" (ал не политички, ко чита да разуме - једно је какви људи желиш да буду, а друго шта мислиш да држава треба да ради) и симпатишем ту екипу.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Dexi рече

Samo jakoooooooooo!

 

Samo jako ,samo brzo,samo dobro.Ave Libe jako samo tako.Sirotinja,ustvari sin od člana SNS uzvraća udarac.:))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Grizzly Adams рече

Па мислим да је проблем са десним крилом што нису довољно вешти у дискусији па буду "одстрањени са форума" због тога што прекрше правила... Искрено и неспретно. Право српски.

То је на жалост тачно, јербо ни ја нисам могао с њима да дискутујем нормално.

Просто они су класични српски десничари, букачи пре свега.

Нема ту те швабсе кујтуре која је мени омогућила да дискутујем и са либерашима и левичарима на равној ноги.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Кратос рече

Samo jako ,samo brzo,samo dobro.Ave Libe jako samo tako.Sirotinja,ustvari sin od člana SNS uzvraća udarac.:))

Смешто је што ће људи ово читати после избора и неће веровати својијем очима да смо ми то све лепо унапред говорили брез икаквог интереса а они нису веровали.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Grizzly Adams рече

Па мислим да је проблем са десним крилом што нису довољно вешти у дискусији па буду "одстрањени са форума" због тога што прекрше правила... Искрено и неспретно. Право српски.

А поштујем стварно, ја сам исто "социјално конзервативан" (ал не политички, ко чита да разуме - једно је какви људи желиш да буду, а друго шта мислиш да држава треба да ради) и симпатишем ту екипу.

Političku korektnost je i Tramp poslao u zaborav.Zato lec mejk Serbija grejt agen.:ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali jesu uspeli da naprave jednoumlje na forumu. Samo nije do desnicara vec do politike foruma jer su tolerisali a i danas tolerisu vredjane ili omalovazavanje desnicara a sa druge strane za isto ponasanje banuju nas desne ....

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Жељко рече

Смешто је што ће људи ово читати после избора и неће веровати својијем очима да смо ми то све лепо унапред говорили брез икаквог интереса а они нису веровали.

 

Ma jok meni baš sad stigo sendvič iz centrale,lično mi Vučić mazo majonez i pavlaku i mećo svaki list kulena i pršute ponaosob :))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Жељко рече

Не замерамо ми њему због санкција, због ратова, због мафије, због глади и беде, већ што није одлучније груно на усташе, балије и шиптаре и сатро их и избрисао са лица земље

Не да би било бомбардовање, него би било америчко искрцавање овде - "Пустињска олуја"...

Чак је и на оно што је милошеску радио било приче о бомбардовању још 1991.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...