Jump to content

Жива Дела Утехе

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 91
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 минута, "Tamo daleko" рече

Gde je to otprilike, mislim Grabovac?

Грабовац је насеље у општини Обреновац (11500 Обреновац).

Ивана има у близини пошту поред које пролази свакодневно када води и враћа децу из школе, рекла је да није проблем да подигне новац, објаснила сам јој на који начин то може да учини. Новац послат преко Вестерна може да се подигне у било којој банци или пошти, њој је потребан само број који јој можеш послати СМСом, зато сам и ставила њен бр телефона. :mahmah: С тим што би требало прескочити викенд за слање, него рецимо од понедељка, да се новац не би вратио, не знам да ли може суботом да стигне.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Aha, e pa dobro je sto ste mi ovo javili! Onda da ostavimo za ponedeljak. (ja ne znam za mogucnost podizanja novca u posti, ali svakako cu poslati podatke gde u Obrenovcu moze podici uplatu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo, ovo je Ivanina pošta u kojoj može da preuzme novac poslat Westernom

posta_mali_png.png
Pošta Srbije
Školska bb, Grabovac
pon-pet 08:00-14:00
subota: ne radi
 
Ivani su potrebni podaci koje mora da kaže službeniku:
  • Ime i prezime pošiljaoca
  • Zemlja iz koje je novac poslat
  • Iznos koji očekujete

@"Tamo daleko" ti podaci mogu da joj se pošalju SMSom.

Hvala puno :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драги пријатељи,

Добили смо информације из Манастира Високи Дечани, које су нам биле потребне за почетак акције прикупљања помоћи за две многодетне породице са Косова. Покушаћемо да прикупимо помоћ у наредних десетак дана и да обрадујемо породице Славише Коматовића и Зорана Репановића.

Славиша Коматовић- отац четворо деце: Денис - 11 , Анђела- 8 , Николина - 7, Стефан - 2 

Зоран Репановић - отац четворо деце: Петар - 14 , Нина - 8, Лука - 8, Јован - 6

Децу можемо обрадовати гардеробом, школским прибором, средствима за хигијену, слаткишима и играчкама.

Свака помоћ је добродошла. Молим вас најлепше да се укључите у акцију. Подаци о месту и времену прикупљања помоћи у Београду биће објављена у току сутрашњег дана. Сви који желе да организују прикупљање помоћи у свом граду, могу се укључити овде на теми или ме контактирати на 0692393492. Веома би нам значило да имамо координатора у Нишу, уколико неко може да се укључи око прихвата и складиштења робе на пар дана. Такође, било би добро ако је неко у могућности да се укључи да својим возилом повремено повеже градове (да из једног града пребаци помоћ у други).

Волела бих и да вас подсетим да је у току и прикупљање помоћи за самохрану мајку Ивану и њено троје деце који живе у околини Обреновца у веома тешким условима.

Имамо три породице са једанаесторо деце.

Још једном, сви ви који желите да учествујете у овој акцији на било који начин веома сте добродошли.

Ја се искрено надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама. Хвала свима.

Коматовићи

58cadf9f574cf_.thumb.jpg.378e9a5ca9f834679944f83660a89889.jpg

Репановићи

58cadff9c7382_.thumb.jpg.82d31e208b561d2a23e5e002bf429a50.jpg

Филимоновићи

ivana.JPG.4fc79f404f9357ffb2c4ade50243daba.JPG

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само да вас све форумаше-делаше поздравим. Нисам могао много да учествујем јер сам био заузет издавањем књиге Жарка Видовића "Његош и литургијске анагнозе", само сам направио контакт са нашим дивним оцем игуманом Савом Дечанцем за налажење ових породица на Косову. У том смислу супруга и ја се сматрамо обавезним да помогнемо породице на Космету и сутра ћемо Александри постнетом уплатити 10 000 динара. Видећемо преко ових сестрица у Борчи које скупљају гардеробу да ли имају нешто за мале Косовце. Мислим да то треба да нам буде стална мисија да сарађујемо са Високим Дечанима.

За породицу у Обреновцу, пробаћу да успоставим неки контакт са ваљевском епархијом, али ништа не могу унапред да обећам, не знам људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bravo za tebe Aleksandre...:skidamkapu:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сестрице из Борче имају нешто гардеробе за Коматовиће и Репановиће, припремиће је ових дана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
пре 18 минута, александар живаљев рече

Само да вас све форумаше-делаше поздравим. Нисам могао много да учествујем јер сам био заузет издавањем књиге Жарка Видовића "Његош и литургијске анагнозе", само сам направио контакт са нашим дивним оцем игуманом Савом Дечанцем за налажење ових породица на Косову. У том смислу супруга и ја се сматрамо обавезним да помогнемо породице на Космету и сутра ћемо Александри постнетом уплатити 10 000 динара. Видећемо преко ових сестрица у Борчи које скупљају гардеробу да ли имају нешто за мале Косовце. Мислим да то треба да нам буде стална мисија да сарађујемо са Високим Дечанима.

За породицу у Обреновцу, пробаћу да успоставим неки контакт са ваљевском епархијом, али ништа не могу унапред да обећам, не знам људе.

Bravo Aco! Svaka cast. Ovaj ideja zivi, hvala Bogu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одлично Александре! :skidamkapu:

пре 18 минута, александар живаљев рече

Мислим да то треба да нам буде стална мисија да сарађујемо са Високим Дечанима.

Слажем се.

пре 3 минута, александар живаљев рече

Сестрице из Борче имају нешто гардеробе за Коматовиће и Репановиће, припремиће је ових дана.

Александре, договорићемо се са @Wu да прихватимо и спакујемо одећу, ако буде било потребно могу и ја да прихватим део док не организујемо превоз у договору са оцем Исаијом.

пре 21 минута, александар живаљев рече

За породицу у Обреновцу, пробаћу да успоставим неки контакт са ваљевском епархијом, али ништа не могу унапред да обећам, не знам људе.

Ово би било заиста сјајно :)

пре 3 минута, R2D2 рече

Ova ideja zivi, hvala Bogu.

Хвала Богу!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драги пријатељи, треба нам помоћ, ако неко из Крушевца може следећег уторка да прихвати већу количину помоћи и да помогне да је некако "довеземо" до Београда, било би сјајно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 16.3.2017. at 20:06, АлександраВ рече

Имамо три породице са једанаесторо деце.

Још једном, сви ви који желите да учествујете у овој акцији на било који начин веома сте добродошли.

:skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...