Jump to content

Mark Zakerberg: Bio sam ateista, ali sam se predomislio

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

Osnivač Facebooka Mark Zakerberg priznao je da je promenio svoje gledište o religiji i da više nije ateista.

Foto: Gettyimages
 
Foto: Gettyimages

Zakerberg je obeležio Božić po gregorijanskom kalendaru i prijateljima na društvenoj mreži koju je osnovao čestitao praznike. 

U međuvremenu se pojavio komentar jednog od njegovih pratilaca: “Zar ti nisi ateista?” 

Zakerberg, koji se godinama izjašnjavao kao ateista, ovog puta je odgovorio: “Ne. Odrastao sam kao Jevrej, a onda sam prošao kroz period u kom sam preispitivao stvari. Sada verujem da je religija veoma važna”.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=31&nav_id=1215876

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ја сам одрастао као Србин, прошао период у ком сам преиспитивао ствари (једно време пре почетка преиспитивања сам био, слободно могу рећи, атеиста) и онда сам пронашао Смисао. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Која вера је у питању?

Да ли је било која вера боља од атеизма или је атеизам и погрешна вера исто?

И зашто се људи увек побуде када је неко постао веран или хришћанин, а са друге стране, не признају остале хришћанске деноминације?

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да га лајкује Господ Бог у Царству Своме сада свагда у увек и у целој временској линији...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Juanito рече

Да га лајкује Господ Бог у Царству Своме сада свагда у увек и у целој временској линији...

Ентер Хуан!  :dobro:    :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...