Jump to content

Отровна култура образовног система


Juanito

Препоручена порука

  • 1 year later...

nisam pogledao ive klipove ali Brdar jako dobro govori i ima odličan klip o bolonjskom sistemu i njegova kritika

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко Covek je fenomenalan, zao mi je sto takvih ljudi sve manje ima. Toliko puta mi je doslo da ga citiram na sednicama... Prosveta je u out-u... Pretvorili smo se u administraciju, poslusne sekretarice i eksternu komisiju... Nema veze sa mozgom... Ali najjaci su roditelji, koji su u tripu da su im deca mali genijalci... Desavalo mi se cesto da mene preslisavaju, zasto im je mezimac dobio slabiju ocenu.... On samo uci nemacki... Avaj... Na ivici sam da kazem, znate Vas sin je kreten... Surovo je ali istinito... Batina iz raja izasla....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, gothic88nika рече

@Драшко Covek je fenomenalan, zao mi je sto takvih ljudi sve manje ima. Toliko puta mi je doslo da ga citiram na sednicama... Prosveta je u out-u... Pretvorili smo se u administraciju, poslusne sekretarice i eksternu komisiju... Nema veze sa mozgom... Ali najjaci su roditelji, koji su u tripu da su im deca mali genijalci... Desavalo mi se cesto da mene preslisavaju, zasto im je mezimac dobio slabiju ocenu.... On samo uci nemacki... Avaj... Na ivici sam da kazem, znate Vas sin je kreten... Surovo je ali istinito... Batina iz raja izasla....

jasno mi je

radim još malo pa 15 godina u školi i rast obavezne administracije i raznih zahteva je drastičan za taj period

da ne pričamo o negovanju ne-suštine

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко da ne pricamo o seminarima i inkluziji, gresna mi dusa, ali stvarno nema smisla... Predjoh na drugu paklu na nervnoj bazi... Jos kad cujem pojedince, VI UCITELJI NISTA NE RADITE, VI IMATE RASPUSTE, STA SE ZALITE? Metak u celo...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, gothic88nika рече

@Драшко da ne pricamo o seminarima i inkluziji, gresna mi dusa, ali stvarno nema smisla... Predjoh na drugu paklu na nervnoj bazi... Jos kad cujem pojedince, VI UCITELJI NISTA NE RADITE, VI IMATE RASPUSTE, STA SE ZALITE? Metak u celo...

Taaaaaaaaako je

Na 5 seminara dodje  jedan interesantan i primenjiv, još sam ja i blag po tom pitanju

Pa to na silu 100 sati usavršavanja po različitim K i P (za neupućene kompetencije i prioriteti, da ne bude zabune ;) )

Jedan sat rada u nastavi ne teži kao jedan sat rada u banci ili negde drugde. Priroda posla je takva. Ko nije bio u prosveti, ne može razumeti :)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, gothic88nika рече

VI UCITELJI NISTA NE RADITE, VI IMATE RASPUSTE, STA SE ZALITE?

Па, стварно ништа не радите. :)))

Па, ђе с', колегинице! :skidamkapu:Нисам знао да си и ти просветарка. Полаже ли неки маљчик? 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко Amin! Ja cak nisam znala sta je K i P xD toliko je to vazna stvar! A da ne pricamo o masteru, zaboga, sad ti treba 5 godine studija, da bi se smarao narednih 35 godina sa brojevima do 100 i glagolskim vremenima! Zasta sam citala Nicea i ostale Silerove? A seminari su dobri za besplatnu klopu... I uvek se provlaci prica o EVROPSKIM VREDNOSTIMA (sve su to masonske fore)...  Ali uvek se tu nadju utripovane koleginice, pa su mnogo bitne i slihtaju se tim seminar-majstorima, pa te gledaju popreko, posto odvalis neki cinican a istinit komentar...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Систем је такав какав је. Ипак, много зависи од наставника. Тих 45 минута је простор у коме може да се делује. Ту сте сада само они и ти. Наставник који има воље,жеље,стрпљења и добронамеран је , да не кажем воли ученике, може не мало да уради.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...