Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 11 минута, SrbinKatolik рече

Nisam lagao. Pogedaj taj uzasni antihrvatski film vidjeces taj dio hrvatski zrak u limenci. Hrvati ne lazu, to čak i Srbi priznaju.

Па нису то у филму измислили него је то дебилизам који је заиста постојао и који су твоји куповали. Ево и друга конзерва. Није ваљда да је један реквизит из србочетничког филма завршио на два места у рвацкој 12:smeha:

DIREKTNO.HR

S dolaskom hrvatske neovisnosti, pred sam početak Domovinskog rata, uz nezaobilazne krunice i kasete s domoljubnim pjesmama, neobilazan suvenir koji se prodavao na...

пс: Овде заиста има и скриншот из филма али не мења ствар. Дакле 3 конзерве а једна у српским рукама. Јерес!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

Propaganda to je mogao svatko napravit i danas na svom kompjuteru a ja sam ti dao osobno dokaz jugocetnicke propagandne kinematografije dok je trajao rat u HR prije je dakle skoro 3 desetljeca. Inace film stvoren da širi antihrvatsku histeriju.

Već vidim Vučića kako gmiže ispred Bijele Kuće i moli za prijem makar za stolom metar ispod Bidenovog ili na koljenima  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ово ће бити скандал невиђених размера...ако ово, у комбинацији са оним бројкама где биден од једном добија 120 000 гласова не сугершују на кување .... не знам шта сугерише. 
image.png.b9dd3581b764821394aabc458d041844.png

image.png.41822774cbff62fd4eb4f4b0eb57db5f.png

идентична ситуација се десила у мичигену..
image.thumb.png.ea46f2d611add98cf087abafb12b3743.png


У оба случаја трамп је водио и онда од једном нагли скок огромног броја гласова за бајдена. 

ако се не спроведе истрага за ово, републиканци стварно не заслужују да победе. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@SrbinKatolik А грлила се Колиндица и са Томом Дипломом. Чак и љубила. Дај нам ту, та је баш романтична.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Klikam na ove mape saveznih država gdje je Tramp dobio. Bilo Teksas, Florida, Ohajo, Tenesi... Svuda u onim okruzima gdje su glavni ili veći gradovi Bajden dobija po 20 - 30%više. Izuzeci su samo par vukojebina, poput Montane, Ajdaha, Dakote...

Ali baš da nema nijedan značajan grad koji ga podržava je strašno i poražavajuće. Ne znam da li je oduvijek tako, ali ovo svjedoči o debeloj podjeljenosti američkog društva. Ovo će im se jednog dana obiti o glavu, moža baš za vrijeme ovih izbora ustanu jedni na druge. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

@SrbinKatolik А грлила се Колиндица и са Томом Дипломом. Чак и љубила. Дај нам ту, та је баш романтична.

Pokušala da se istrgne od divljaka ali nije uspjela sramotno postupanje prema zeni.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, haveaniceday рече

Ово ће бити скандал невиђених размера...ако ово, у комбинацији са оним бројкама где биден од једном добија 120 000 гласова не сугершују на кување .... не знам шта сугерише. 
image.png.b9dd3581b764821394aabc458d041844.png

image.png.41822774cbff62fd4eb4f4b0eb57db5f.png

идентична ситуација се десила у мичигену..
image.thumb.png.ea46f2d611add98cf087abafb12b3743.png


У оба случаја трамп је водио и онда од једном нагли скок огромног броја гласова за бајдена. 

ако се не спроведе истрага за ово, републиканци стварно не заслужују да победе. 

Ako su izmišljali glasove, onda su paralelno morali navlačiti i Trampu da ne bude sumnjivo. Ono u vezi, 89%. To nekako ne pije vodu. 

Izglednije je ovo gdje ima nagli skok glasova za Bajdena bez da je Tramp išta dobio, da se istraži da li je takva struktura u svim ostalim državama i da mi je uopšte moguće da baš od poštanskih glasova koje se broje kasnije nema glasova za Trampa. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Justin Waters рече

Klikam na ove mape saveznih država gdje je Tramp dobio. Bilo Teksas, Florida, Ohajo, Tenesi... Svuda u onim okruzima gdje su glavni ili veći gradovi Bajden dobija po 20 - 30%više. Izuzeci su samo par vukojebina, poput Montane, Ajdaha, Dakote...

Ali baš da nema nijedan značajan grad koji ga podržava je strašno i poražavajuće. Ne znam da li je oduvijek tako, ali ovo svjedoči o debeloj podjeljenosti američkog društva. Ovo će im se jednog dana obiti o glavu, moža baš za vrijeme ovih izbora ustanu jedni na druge. 

Baš tako...

https://www.nytimes.com/interactive/2020/11/03/us/elections/results-president.html

15.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Војни, технолошки, економски, демографски.

Жеља:

Америка и Енглеска биће земља пролетерска. Деривати идеологије плус империјалне амбиције, рецимо ушли су економски у читав свет.Присутни су у Европи а колико сам чуо преузели су примат у Африци.

Odgvorim temeljno sutra, preko telefona mi se neda kuckati. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...