Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 4 минута, Juanito рече

У целој тој ситуацији Трамп се понаша као потпуни и тотални морон, и само исти такви морони могу у томе да га подржавају. А ти слободно наставиш да се**ш о стварима о којима појма немаш.

Covek dao pare, dosao tamo, podelio pomoc ljudima. 
Sta on to treba da uradi da bi se ti osecao bolje? 

 

Цитат

Одавно нисам видео неупућенијег, а набеђенијег лика. У животу ниси изашао из селендре, а умислио си да знаш све о сваком кутку света. Срам те било, ако уопште знаш шта је то срам.



Izvini sto nisam bogati kosmpolita ko ti, da mogu da putujem po velikim mestima da me finasiraju mama i tata da se skoluje 'de ocu nego sam seljacina nabedjena jer ne slusa tebe i tvoja misljenja. 

Ja sam tebe jako postovao, ali sve vise shvatam koliko si jedan nabedjeni razmazeni levicar koji pojma o zivotu nema, zatvoren u krugu svojih akademika drugara, i njihove porodice i to projektuje na kompletan svet. Bukvalno nema pojma da je prosecn portorikanac i prosecni iranac isti kao oni prosecni srbi koji su ga maltretirali po skoli. Jer je upoznao nadprosecne irance i meksikance koji nisu djubrad a vecina meksikanaca i iranaca su isti kao i vecian srba. A to nije tesko zakljuciti dovoljno je pogledati stanje u zemlji i dobijes vise manje sliku kakav je taj kutak sveta i kakvi ljudi zive tamo.

Ja odavno nisam video takvog nabedjenog razmazenka kao sto si ti iskreno, koji misli da sve o svakom kutku sveta zna jer je upoznao 20 ljudi odatle. 


 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 39 минута, Млађони рече

I da uvodi kontrolu na ilegalnu imigraciju u ameriku. 
Al sve su to vama neke strasne stvari.... naprimer, da u usa ne moze meksikanac da uleti skoro kako oce... to je vama strasno sto se radi na tome da se to suzbije... nego zamisli meksikanac kao i srbin mora da ode u amabasadu da trazi vizu ili sta vec pa onda da udje! 

Zamisli covece kakav nacista!? Sta oce? Da amerika ima normalnu imigracionu politiku kao sto imaju australija, nemacka, britanija, svajcarska..... eh svi ti nacisti..
 

Tramp ukinuo Obama care?! Ja sam izgleda to prespavao!

Kad se to desilo? 

Kako je resio migrantsku politiku? Sta je uradio? Ni to nisam ispratio.

Porezi? Koje bese poreze ukinuo (ili smanjio)

Takodje koje zakone u zdravstvu je ukinuo?

 

Priznajem ne pratim dovoljno, ovaj info bi mi bio od koristi.

 

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Tramp ukinuo Obama care?! Ja sam izgleda to prespavao!

Kad se to desilo? 

Kako je resio migrantsku politiku? Sta je uradio? Ni to nisam ispratio.

Porezi? Koje bese poreze ukinuo (ili smanjio)

Takodje koje zakone u zdravstvu je ukinuo?

 

Priznajem ne pratim dovoljno, ovaj info bi mi bio od koristi.

 

 

NIje jos ukinuo, radi se na tome, ne moze on to tek tako da ukine. 
To je drzava nije srbadija. TU ne vlada socijalizam ne moze vlast tek tako da ukida i da menja kako im se cefne. 

Tu ima tri grane vlasti koje treba da se slozi da bi se nesto ispunilo, kongres, senat i predsednik. 
Kao sto rekoh jos nije ukinuo, radi se na tome. Poreze jeste ukinuo i pojedine regulacije. I o tome imas vesti, samo ako citas. 

Ajd ne smaraj me vise idi druzi se sa ovim tvojima kojima su svi koji se ne slazu sa njima nacisti, rasisti, seljaci koji nisu mrdnuli iz srbije.... koji tripuju da imaju veci autoritet od njih da pricaju o portoriku jer eto... znaju pet portorikanaca.. to ih je ucinilo kredibilnim....

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Juanito рече

Значи није то нека мала штетица која се може средити за дан, него је потпуна катастрофа. Људи само траже да им федералне организације којима су редовно плаћали и које раде по принципу осигурања сада исплате оно што треба да им исплате и учествују у санацији на све могуће начине. 

bla bla bla

- pare su im date

- vojska je poslata

- pomoc u vidu robe je poslata

Ali vi levicare ne znate za dosta, ova levicarska vlast portorika koju ti toliko volis oce jos, eto da iskoristi malo katastrofu da se ogrebe jos para. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Млађони рече

NIje jos ukinuo, radi se na tome, ne moze on to tek tako da ukine. 
To je drzava nije srbadija. TU ne vlada socijalizam ne moze vlast tek tako da ukida i da menja kako im se cefne. 

Tu ima tri grane vlasti koje treba da se slozi da bi se nesto ispunilo, kongres, senat i predsednik. 
Kao sto rekoh jos nije ukinuo, radi se na tome. Poreze jeste ukinuo i pojedine regulacije. I o tome imas vesti, samo ako citas. 

Ajd ne smaraj me vise idi druzi se sa ovim tvojima kojima su svi koji se ne slazu sa njima nacisti, rasisti, seljaci koji nisu mrdnuli iz srbije.... koji tripuju da imaju veci autoritet od njih da pricaju o portoriku jer eto... znaju pet portorikanaca.. to ih je ucinilo kredibilnim....

Znaci u preseku tonizgleda ovako:

- Tramp je MNOOOOGO uradio a vi ga mrzite

- ok, sta je tacno uradio

- pa jos nista... mislim, ovaj... on to sve planira... ja u stvari...znas sta, nemoj da me smaras idi druzi se sa svojima!!!!

 

Jel vidis kolko si pokvaren nabijas mi na nos nesto sto uopste nije tacno. Izdramio si za desetku zbog cinjenice da je "tramp mnoooogo uradio" a mi smo coravi na ta distignuca zato sto ga mrzimo... kad ono ispade da zapravo- nista nije uradio...

Idem da se sruzim sa ovim mojima sto nepogresivo stvari nazivaju pravim imenima :)

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Млађони рече

Bukvalno nema pojma da je prosecn portorikanac i prosecni iranac isti kao oni prosecni srbi koji su ga maltretirali po skoli.

Otkud tebi pojma bre o bilo cemu u zivotu, narocito o tome kakvi su Portorikanci i Iranci? Kako se ne stidis toliko da laprdas, da smatras i ubjedjen si da znas da su ljudi koji su pretrpjeli apokalipticnu katastrofu samo ulizice koji zele jos para? Tebi decko treba pomoc. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фотографија корисника Donald J. Trump

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10/13/2017 at 21:37, Justin Waters рече

Otkud tebi pojma bre o bilo cemu u zivotu, narocito o tome kakvi su Portorikanci i Iranci? Kako se ne stidis toliko da laprdas, da smatras i ubjedjen si da znas da su ljudi koji su pretrpjeli apokalipticnu katastrofu samo ulizice koji zele jos para? Tebi decko treba pomoc. 

Ovo je ona fora da ako sam protiv drzavne socijalne pomoci ocu da ljudi umiru od gladi.
Ako sam protiv drzavne zdrastvene nege ocu da ljudi umiru bolesni. 
Ako kritikujem poteze VLASTI portorika gde traze jos para, i tumacim ih kao grebatori nad katastrofom - znaci da LAPRDAM o tome st zeli narod portorika. 

sto se tice toga da ne mogu da imam pojma o tome kakvi su Portorikanci i Iranci - pa ne znam mozda sam glup ali ja verujem da je dosta da pogledamo kakvu vlast ti ljudi odobravaju - da zakljucimo kakvi su ti ljudi.


Isto kao sto vidim kakvi su srbi na osnovu nase vlasti. 




 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Кратос рече

Фотографија корисника Donald J. Trump

Inace rade na tome da smanje poreze :)
Ako imas twitter prati #taxreform.

evo onaj nesrecni berni sandars piskarao po GUARDIANU.

 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 10/13/2017 at 20:52, cloudking рече

Znaci u preseku tonizgleda ovako:

- Tramp je MNOOOOGO uradio a vi ga mrzite

- ok, sta je tacno uradio

- pa jos nista... mislim, ovaj... on to sve planira... ja u stvari...znas sta, nemoj da me smaras idi druzi se sa svojima!!!!

 

Jel vidis kolko si pokvaren nabijas mi na nos nesto sto uopste nije tacno. Izdramio si za desetku zbog cinjenice da je "tramp mnoooogo uradio" a mi smo coravi na ta distignuca zato sto ga mrzimo... kad ono ispade da zapravo- nista nije uradio...

Idem da se sruzim sa ovim mojima sto nepogresivo stvari nazivaju pravim imenima :)

Tacno je  ali ti ne pratis/ne poznajes americku politiku.
Uradio je ono sto je do njega, ne moze on da radi stvari koje su ovlascenja kongresa i senata. 

Naravno, ti bi voleo da je to tako, jer kao i svi drugi srbi patis od kompleksa vodje, pa ocekujes i u americi da ljudi cene to sto je neko diktatorski vodja koji kaze nesto i dekretom uradi.

Dakle tramp je uradio sve sto je trebalo sa njegove strane, ostalo je na kongresu i  senatu i zao mi je sto ti ne shvatas da nisu svi sistemi diktatorski kao nas pa da ocekujes od ljudi ono sto im nije u ovlascenjima. 

Ocekivnja svojih glasaca i nas koji smo neki vid moralne opdrske je svakako opravdao.
- podneo je zahtev za ukidanje obama kera
- smanjio je broj regulacija

- Podrzava i gura tax reform

- Odlicno se poneo u odnosu sa ovim novim katastrofama

- Ne tolerise laprdanje i propagandu medija (mada je u tome malo i rpeterao sa onim pretnjama)

- Postavio je ameriku objektivnije na sceni geopolitike, i jasno rekao problematicnim zemljama ono sto obama pre njega 8 godina nije smeo da kaze

- Podrzava americkog radnika nize klase time so hoce da ga zastiti od nepravedne konkurencije u vidu ILEGALNIH migranata. 

- Sada se radi i na tome da se oladi malo i medicacare i svi ostali socijalizmi.

Drugim recima ako je obama za ovih 8 godina odaljio ameriku od libertarijanizma za 20, a bus za njegovo vreme za isto 20, Donald Tramp danas priblizava ameriku libertarijanzmu za 80. 

Samo sto, hebiga, ovi forumsski pseudo libertarijanci to ne cene, vise ih brinu emotivne price, tipa sta je rekao neki birokrata iz portorika i sta mu je tramp odgovorio, sta tramp misli o globalnom zagrevanju (ko da je to pa bitno, posto njegovo ovlascenje takodje nije da sancionise koriscenje goriva) ili sta tramp rekao iranskim ili koreanskim ludacima koji grade nuklearne bombe.  

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...