Jump to content

Ђавола ни у шали не треба призивати - поводом "Ноћи вештица"


Препоручена порука

ima toga i u srbiji mislim da u vlaškom kraju, gde isto se Maskiraju i teraju zimu i zle duhove, mislim da takodje i pale lutku kao rusi.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 hours ago, Иван ♪♫ рече

Да ли је нормално да се човек маскира у леш... Да се маскира у неког суперхероја из неке бајке па је опет неозбиљно за одраслог човека. У једнорога, коња, бивола или говедо, па свакако је глупо. Али у леш...

U dilemi sam koju da odaberem za večeras, a spremna sam za obje :coolio:

... raskošna, medena vještica
Merewen.jpg

...ili Morticia Addams?
tumblr_nklpfoC02b1s4933mo2_500.gif


....i da, maskirana dječica, u pratnji roditelja, njihove kese pune slatkiša, smijeh, cika i vriska... sve mi je to preslatko. 
Nemam problem sa tim, niti dijete gledam kao đavola, sačuvaj Bože...samo malo radosti, i veče drugačije od ostalih.

Strahovi su u nama, i njima pokazujemo ko smo, i šta nosimo u srcu.
Veselite se ljudi, ne gledajte na sve oko vas zlim očima...nije sve tako crno, osim maske koju ću ja nositi večeras. :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 hours ago, Иван ♪♫ рече

Иначе, придавање значаја оваквој теми може само да нам беспотребно запрља мисли и осећања пред празник.

 

To je to.Sustina ove teme. Zaobici je.

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

13 hours ago, -Владимир- рече

Спакуј им по шаргарепу, ротквицу или тако нешто и кажи им да слаткиши нису добри за зубе. То ће их научити. 

Baš si pokvaren ... 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja imam belu haljinicu ... bordo cipele ... crveni svileni ogrtac sa crnim dugmicima  ...  crni šešir ... na njega cu staviti neki beli cvet ili masnicu  ... na to mi idu svilene čarape ...  Neću da se sminkam ... Mrzi me .

Zakopcacu se do grla i samo ce ruka bez rukavuce držati štap ... Štap mi nije nešto reprezentativan ..

Kad žurka krene ... Skidam ogrtač i šešir i ostaje samo slatka bela haljinica ... nesto nakita nije na odmet ...

 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14 minutes ago, Arsenija рече

Ja imam belu haljinicu ... bordo cipele ... crveni svileni ogrtac sa crnim dugmicima  ...  crni šešir ... na njega cu staviti neki beli cvet ili masnicu  ... na to mi idu svilene čarape ...  Neću da se sminkam ... Mrzi me .

Zakopcacu se do grla i samo ce ruka bez rukavuce držati štap ... Štap mi nije nešto reprezentativan ..

Kad žurka krene ... Skidam ogrtač i šešir i ostaje samo slatka bela haljinica ... nesto nakita nije na odmet ...

 

Стави црвену капу или шешир уместо црног шешира и понеси једну корпицу и можеш да будеш црвенкапа .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Ayla рече

...ili Morticia Addams?

Мортиша, обавезно :D

Бај д веј:

14591807_365941277071501_801684918974270

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam već spremio masku za večeras,ima da plašim evrotalibane po gradu.:))

14639897_1273735619365157_8572713104708486832_n.jpg?oh=55fdfaa529f60fc843f0b1d8c79d584b&oe=589F5D1A

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, -Владимир- рече

Стави црвену капу или шешир уместо црног шешира и понеси једну корпицу и можеш да будеш црвенкапа .

To mi nije dovoljno seksi ! :coolio:

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...