Jump to content

ЖРУ избори 2016.

Оцени ову тему


Гласање  

31 члановâ је гласало

  1. 1. Кандидати 1. листић:

    • Гризли
    • Дареалис
    • Живана
    • Jessy
    • Џуманџи
    • Aleksandra B.
    • Juan
    • Снежана
    • Арсенија
    • Рилах
    • Ракић
    • Црвени Барон
    • Млађони
    • Жељко И.
    • Парадоксологија
    • Зоран Ђуровић
    • Данче
    • Александар Живаљев
    • Ромејац
    • R2D2
  2. 2. Кандидати 2. листић:

    • Човек Жоја
    • Дијана
    • Владимир
    • Авокадо
    • Наташа.
    • Кратос
    • Дејан
    • Роналд
    • Рапсоди
    • Аквилијус Кратус
    • Ивона
    • ВСБ
    • Брокен
    • Ајла
    • Јелена011


Препоручена порука

3 hours ago, Милан Ракић рече

Све је под контролом и нема места паници. Господин Адамс се мало занео у својој изјави, које уосталом део његове изборне тактике. 

12:smeha:

"You want the truth?
You can't handle the truth!!"

 

 

14355534_1061630737247604_81920455701970

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

11 hours ago, Џуманџи рече

@Иван ♪♫, могу ли да своје гласове поклоним Авокаду и тако обезбедим свима пиво (хелоу!) ? :D

Nemam baš toliku vlast. Ali se isti efekat može postići tako što će Advokado svima platiti pivo :) 

11 hours ago, -Владимир- рече

А где је други круг ?

Mora da se buniš, da se žališ na neregularnosti i krađu izbora! :) 

10 hours ago, Снежана рече

12:smeha:

"You want the truth?
You can't handle the truth!!"

Snežana - šef tajnih službi! :) 

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само вас посматрам.

vucic-zlo.jpg

New Picture.JPG

New Picture (1).JPG

И као што рекох раније -

Бићу ја још боља, живећемо ми на ЖРУ много боље већ 2017. године, спремна сам да молим, ето да молим ја која не спавам него сам стално на ЖРУ, рано пре свих и касно у ноћ после свих, радим, радим, радим, да, ето молим своје пријатеље да напишу барем неку нову тему, бар четири, знам да није много, али они, наши пријатељи написаће четири теме, и шта то значи - па сваки пост, сваки пост је од непроцењивог значаја за овај наш форум! Знам да је тешко, али ето издржали смо, ето и моја деца ће почети да пишу постове. Роналдовићу.....да, да Роналдовићу, не гледај у тастатуру, ајде лепо Роналдовићу, објасни овим људима овде шта је смешно...?!...смешно ти?.. причаћемо касније.... Сутра сви у 6 на мој Сингле Статус Упдате, и свако неки пост да спреми, немојмо да се играмо форума више, када нас ето наши пријатељи подржавају, када смо оволико постигли, када смо на добром путу да будемо најбољи форум у региону.... добро, нема питања?.... толико.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aleksandra, napredujes,ali ni blizu u skladu sa sposobnostima i zaslugama. Ja sam te uvijek podrzavala. Posto ja ne uspijevam da se probijem, nadam se da ces me ti, kad postanes bar ministar za djeciju i socijalnu zastitu, uzeti za pomocnicu/savjetnika/ili Jelu, s mene barem za kakvog referenta:D .

Dr Zivaljev, Vlado i Ivona ce uzeti resor zdravstva, Paradoksa i Nata obrazovanje i civilni sektor/ljudska prava, Dzumkica ministar za omladinu i sport,Dance pomocnik.. ; eto tako kad smo, najzanimljivije/ zenske poslove podijelili, muskarcima ostaju da preuzmu -ministra vojnog imamo Milanceta,  Huan nauku i tehnologiju, Zeljko ministar za kulturu, Ajla pomocnik, Broken ministar vjera, VSB pomocnik,  Avokado ministar pravde, Zoja privrede i industirje, i naravno, glavne i vladajuce pozicije gdje se toliko ne radi, ali se vlada i upravlja -dakle predsjednika, premijera, imamo dakle, samo im fali R2D2 kao sef kabineta, treba neko i da radi, izvrsava... (predsjednik u sjenci premijera, kako i treba :))) )

heheh iskazah svoje savjetodavne kvalitete, nadam se da ce me premijer ili bar predsjednik prepoznati.:))).. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Форумска раја стваааарно  појма нема, уосталом као и у стварном животу :)) према раји и преседавајући....:ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, Рапсоди рече

  Форумска раја стваааарно  појма нема, уосталом као и у стварном животу :)) према раји и преседавајући....:ani_biggrin:

Kome ti to? -.-

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, Дијана. рече

Aleksandra, napredujes,ali ni blizu u skladu sa sposobnostima i zaslugama. Ja sam te uvijek podrzavala. Posto ja ne uspijevam da se probijem, nadam se da ces me ti, kad postanes bar ministar za djeciju i socijalnu zastitu, uzeti za pomocnicu/savjetnika/ili Jelu, s mene barem za kakvog referenta:D .

Dr Zivaljev, Vlado i Ivona ce uzeti resor zdravstva, Paradoksa i Nata obrazovanje i civilni sektor/ljudska prava, Dzumkica ministar za omladinu i sport,Dance pomocnik.. ; eto tako kad smo, najzanimljivije/ zenske poslove podijelili, muskarcima ostaju da preuzmu -ministra vojnog imamo Milanceta,  Huan nauku i tehnologiju, Zeljko ministar za kulturu, Ajla pomocnik, Broken ministar vjera, VSB pomocnik,  Avokado ministar pravde, Zoja privrede i industirje, i naravno, glavne i vladajuce pozicije gdje se toliko ne radi, ali se vlada i upravlja -dakle predsjednika, premijera, imamo dakle, samo im fali R2D2 kao sef kabineta, treba neko i da radi, izvrsava... (predsjednik u sjenci premijera, kako i treba :))) )

heheh iskazah svoje savjetodavne kvalitete, nadam se da ce me premijer ili bar predsjednik prepoznati.:))).. 

Jel su ono beše verska pitanja i odnos sa crkvama sad u nadležnosti Ministarstva pravde?  :ani_biggrin::ok:;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

Jel su ono beše verska pitanja i odnos sa crkvama sad u nadležnosti Ministarstva pravde?  :ani_biggrin::ok:;)

ОПОРЕЗУЈ ИХ СТОПОМ ОД 100%!!! :navijanje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

iju! joooj a zalite se kako Srbija nije sekularna, tj. neki tvoji istomisljenici iz AS! 

Eto vidis kako te vjernici uvazavaju. E, sad, skrenes li s kursa, tu je premijer i ministar vojni :ani_biggrin:   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20 hours ago, Човек Жоја рече

 

:)))

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...