Jump to content

Конкретне иницијативе у помен на српске жртвe геноцида у НДХ


Препоручена порука

Је л` можемо да покренемо некакву кампању за изградњу споменика на помен јасеновачким жртвама у Србији...

 

Ја нудим своје вештине и знање у архитектури, графичком дизајну и 3Д визуелизацији и могу да одвојим мало новца за сврху промоције.

 

После гомиле прегледаних филмова, фотографија и прочитаних текстова то је једино што још могу да урадим. Да гледам више не могу.

 

Било би лепо да се направи неки тим за координацију оваквим подухватом.

Искрено, колико времена изгубимо на безначајним темама на овом форуму, могли смо до сада подићи Србију на ноге по овом питању.

Имамо све ресурсе, знања, вештине, стручњаке, време, медијски простор, огроман број људи који би био спреман да се активира.

 

Стојим на располагању свим заинтересованим појединцима и групама.

 

Како радили тако нам Бог помогао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л` можемо да покренемо некакву кампању за изградњу споменика на помен јасеновачким жртвама у Србији...

 

Ја нудим своје вештине и знање у архитектури, графичком дизајну и 3Д визуелизацији и могу да одвојим мало новца за сврху промоције.

 

После гомиле прегледаних филмова, фотографија и прочитаних текстова то је једино што још могу да урадим. Да гледам више не могу.

 

Било би лепо да се направи неки тим за координацију оваквим подухватом.

Искрено, колико времена изгубимо на безначајним темама на овом форуму, могли смо до сада подићи Србију на ноге по овом питању.

Имамо све ресурсе, знања, вештине, стручњаке, време, медијски простор, огроман број људи који би био спреман да се активира.

 

Стојим на располагању свим заинтересованим појединцима и групама.

 

Како радили тако нам Бог помогао.

 

Potpuno se slazem sa ovim i velika je sramota sto ni dan danas nema tamo nicega do ostatka nekog drveta. 

 

Cudi me da ne postoji ni kapela bar, stvarno bi trebalo nesto uciniti. 

 

Ajmo ideje kako pokrenuti inicijativu, voljan sam da ucestvujem i doprinesem koliko je moguce. 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прво неки правници да нам се прикључе да видимо могућности...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...
  • 4 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...