Jump to content

Сексуално злостављање на фестивалу у Шведској: 35 девојчица сексуално нападнуто

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hvatao me je, dodirivao genitalije, devojke su plakale: 35 devojčica napadnuto na muzičkom festivalu

 

Najmanje 35 devojčica starih od 12 do 17 godina prijavilo je seksualno zlostavljanje  tokom muzičkog festivala u švedskom gradu Karlstadu u petak i subotu uveče.

Neke od njih su rekle da su ih muškarci masovno ljubili i grabili.

 

Incident je sličan onom iz Kelna kada su u novogodišnjoj noći desetine žena bile napadnute.

Jedna 17-godišnja žrtva iz Karlstada odrekla se anonimnosti kako bi opisala napad.

Aleksandra Larson je za „Dejli mejl“ ispričala šta se sve desilo.

Kako je rekla, oko ponoći se situacija izmakla kontroli. Grupa momaka je nju i njene prijateljice gurala, a kad su se one pobunile, mladići su im zapretili.

Larsonova i njene prijateljice su se malo odmakle od njih, a onda je osetila kako je neko dira po zadnjici.

„Onda je neko osetio toliku slobodu da me snažno uhvati za zadnjicu. Okrenula sam se i rekla momcima iza sebe da to nije u redu, ali nisam znala ko je od njih to uradio. Malo kasnije sam osetila kako neko prelazi prstima između mojih nogu i dira mi genitalije. Srećom imala sam farmerke na sebi“, rekla je devojka.

Kada se ponovo okrenula, mladići su tvrdili da su nevini, a zatim su t ponovo učinili.

“Okrenula sam se i vrisnula: ‘ko god da si, svinja si!’. Moje prijateljice su bile šokirane kad sam im rekla šta se desilo. Odlučile smo da odemo jer nismo mogle da vidimo ko je to uradio. Bilo je to more ljudi. Bilo je užasno. Neko me je hvatao, a ja nisam imala pojma ko je to”, ispričala je Larsonova.

Devojka je rekla da mladići nisu bili stariji od 17-18 godina i da nisu izgledali kao Šveđani.

“Verovatno su bili migranti. Žao mi je što to kažem, ali to je istina”, rekla je ona.

Ona je odlučila da ode u policiju.

“Prijavila sam napad policiji, ali to je samo kap u moru. Videla sam devojčice koje su došle plačući iz publike, a među njima je moja drugarica koja dve godine mlađa od mene. Plakala je toliko da mi je puklo srce. Gomila tinejdžera se krila u gužvi i hvatala je za zadnjicu, genitalije i grudi”, ispričala je Larsonova.

Ona misli da su stotine devojaka zlostavljanje na fetivalu ali da mnoge nisu smele da prijave policiji.

“To je jednostavno pogrešno. Mi tu ništa ne možemo da učinimo. Napadači znaju da ih neće uhvatiti i to je najveći problem”, kaže Aleksandra Larson.

http://www.blic.rs/vesti/svet/hvatao-me-je-dodirivao-genitalije-devojke-su-plakale-35-devojcica-napadnuto-na/4h7ry5f

 

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...