Jump to content

Мушкарци и жене виртуелно подржавају убицу из Житишта

Оцени ову тему

Препоручена порука

Da ste dobre žene i majke, i kad se udate, da poštujete muža, a ne da gledate kako da prevarite i da se poj...te s drugim, niko vas ne bi tukao ni ubijao, same ste krive za sve!

Ovaj, kao i još niz sličnih komentara ostavljaju čitaoci na društvenim mrežama i portalima nakon masovnog ubistva u Žitištu.

- Jeste malo preterao, jer tu verovatno ima i nevinih žrtava, ali ne znamo mi šta je on trpeo - puni su razumevanja Fejsbuk komentatori za petostrukog ubicu iz Žitišta, koji uz to pozivaju na otvaranje sigurnih kuća za muškarce koji su izloženi psihičkoj torturi žena.

- Mene ne čude ovakve stvari i kako se žene ponašaju, one su prljave i grešne, ne čuvaju svoju čast i dostojanstvo. Šta je ova žena tražila u kafiću a ima dete, ovaj dečko je morao da odbrani čast svoju i svog deteta - poručuje jedan ostrašćeni komentator, očigledno šokiran činjenicom da žene izlaze u kafiće.

Извор

New Picture.jpg

New Picture (1).jpg

Фејсбук је препун оваквих и још горих коментара. На свим ФБ странама где је објављена ова вест а које ја пратим, коментари су језиви, потпуно надреални. Оно што је изненађујуће, велики број жена (чак и предњаче у аплаузима), одобрава овакав начин "освете" и коментарише моралност убијене бивше супруге. Најблаже речено, фрапирана сам количином зла изливеног по мртвој жени, и невероватним навијањем од стране жена да се мушкарци с правом понашају овако, уколико процене да су њихове (чак и бивше) жене "грешне".

Да ли је могуће да мушкарци и жене у Србији баш толико воле насиље и смрт?

Подели на овим сајтовима

• Одговори 387
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

I ja sam primetila komentare podrške i razumevanja. Takođe su mi užasni komentari tipa-šta je majka radila u to doba u kafiću? Ne mogu da verujem! Čuj šta je radila, šta te briga šta je radila, sigurno ne da joj neko puca u glavu, majke vam ga bolesne i primitivne!

Подели на овим сајтовима

10 minutes ago, АлександраВ рече

Оно што је изненађујуће, велики број жена (чак и предњаче у аплаузима), одобрава овакав начин "освете" и коментарише моралност убијене бивше супруге.

Мене то уопште не чуди. Многе жене у Србији су патријархалније од мушкараца. Једна (има око 25 година) рекла мојој другарици, чији отац кува и одржава чистоћу у кући, да она никада не би могла да буде са таквим слабићем који кува. Зато ја кажем феминисткињама да су прилично јасно дијагностиковале лоше стање, али да често маше адресу својих критика. Жене у Србији треба преваспитати и ”деконструисати”, па ће онда тако преваспитане жене врло лако преваспитати мушкарце. Ништа не вреди преваспитати мушкарце кад жене воле силеџије, алфе и остале дивљаке. Нарочито су критичне младе девојчице, које од најранијег детињства показују своју емоционалну наклоност ка силеџијама, док нежнији дечаци бивају склоњени у страну како од девојчица, тако и од других, силеџијски орјентисаних, дечака. И онда им остају два избора - да се повуку у себе и касније можда ментално оболе или да и сами постану силеџије. Ретки успеју да сублимирају све то и преточе у нешто позитивно.

Подели на овим сајтовима

Престравичан ужас и страхота.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Juan рече

Мене то уопште не чуди. Многе жене у Србији су патријархалније од мушкараца. Једна (има око 25 година) рекла мојој другарици, чији отац кува и одржава чистоћу у кући, да она никада не би могла да буде са таквим слабићем који кува. Зато ја кажем феминисткињама да су прилично јасно дијагностиковале лоше стање, али да често маше адресу својих критика. Жене у Србији треба преваспитати и ”деконструисати”, па ће онда тако преваспитане жене врло лако преваспитати мушкарце. Ништа не вреди преваспитати мушкарце кад жене воле силеџије, алфе и остале дивљаке. Нарочито су критичне младе девојчице, које од најранијег детињства показују своју емоционалну наклоност ка силеџијама, док нежнији дечаци бивају склоњени у страну како од девојчица, тако и од других, силеџијски орјентисаних, дечака. И онда им остају два избора - да се повуку у себе и касније можда ментално оболе или да и сами постану силеџије. Ретки успеју да сублимирају све то и преточе у нешто позитивно.

Kakvo je stanje na trulom zapadu? Vole li tamo siledžije ili su kultivisanije od ovih naših seljančura?

P.S. Za one malo osetljivije-ne mislim da su sve Srpkinje seljančure, ali ove koje podržavaju siledžije i psihopate-seljančura je blag izraz.

Подели на овим сајтовима

• Dan

03.07.2016. u 12:52

Da ti je ubio ćerku, majku ili sestru, da li bi ga razumeo?

• Zora

Zora

03.07.2016. u 13:21

U tom slučaju pogotovo, zato što su moje, što znači i da mene NAMERNO sramote. Majka, u noćnom provodu!? Strašno!

I posle vlada bela kuga, sve je manje Srba. Iskreno, i nije mi žao!

Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Natasa. рече

Kakvo je stanje na trulom zapadu? Vole li tamo siledžije ili su kultivisanije od ovih naših seljančura?

Не постоји хомогени ”запад”. Све то варира од земље до земље. Рекао бих да у Америци воле силеџије. У Холандији је другачије. Мушкарци, барем ови млађи и средовечни, су углавном мирни. Неки наши (и мушкарци и жене) су ми рекли за њих да су пи*****.

Подели на овим сајтовима

I posle ispadam baksuz kad kažem da ne volim ovu zemlju, ne volim Balkan, ne volim ovaj narod!!! :kriminalac:

Подели на овим сајтовима

Narod je skroz na skroz skrenuo,skoro sam imao slucaj u komsiluku gde je slican pacijent poput ovog jurio zenu po putu pa kad je stigao oborio na zemlju i poceo da udara po glavi,svi seljaci iz komsiluka su samo posmatrali i smejali se podrzavajuci.Radzvojio sam ih ali da stvar bude gora posle samo 7 dana zena se vratila muzu sta reci...

Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Juan рече

Не постоји хомогени ”запад”. Све то варира од земље до земље. Рекао бих да у Америци воле силеџије. У Холандији је другачије. Мушкарци, барем ови млађи и средовечни, су углавном мирни. Неки наши (и мушкарци и жене) су ми рекли за њих да су пи*****.

Da, postoji civilizovani zapad i zabit u Arkanzasu.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...