Jump to content

У Србији највећи негативни природни прираштај у последњих 70 година

Оцени ову тему


Препоручена порука

Moram priznati da ne tako retko čujem druge kako vele :"Jadan on sam i - opet ono -" rinta" za nju i decu??? A ona... sta ona doprinosi??? "

Ili:

vele:"Kakva je to mater umesto da se brine za tu kuću muža i decu... ona tašnu pod ruku i u posao .. a on jadan se sam bori sa tom decom i ne stiže ništa oko posla jer mora dovoziti i razvoziti tu decu po sportovima.. školama..itd"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 178
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 2.7.2016. at 14:23, Млађони рече

ovo nije bas naucno, ali evo objasnjenja i zasto je tako
female-vs-male-facebook.jpg

I najbolje sto moze muskarac da uradi za sebe jeste da izadje iz cele price, i radi nesto korisno za sebe... jer pored ovolike paznje koju zene dobijaju ni jednoj vise nijedan nece biti poseban..

Тумарам по старим темама, дуго нисам имала времена да седнем за комп. Наишла сам на ово и не могу да не питам: Шта ово показује? Јел то да мушкарац стално виси на компу и уредно отвара сва обавештења, док жена од разних обавеза не стиже да седне, па се накупи гомила обавештења? :coolio: 

                                                                            :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Tvrtko

Ништа ти мени не дугујеш, па ни пошто'ање. Не знам ја штас' ти "ватио, а шта ниси, док ми не објасниш лепо.

Елем, други пут ти кажем ( а сигурна сам да се сећаш првог пута, или листај уназад-како год...) била сам мушко више пута него што ти то можеш да схватиш!... али нећеш, па штаћ' ти ја :)))  Тако да.....:naklon:         (иначе,шала ...и оно и ово ;)  ) 

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

31 minutes ago, Tvrtko рече

:smeh1:   Sećam se, sećam (al' k'o kroz maglu)...

...nego da ti objasnim lepo: na ženskim profilima su veoma mnogo lepe slike.  :ok: Zato ih mnogo posećuju.  :osmeh:

...каква магла, циљано је то било...али нема везе,идемо даље ;)

Не разумем те баш лепо.Мушкарци имају , такође, много лепе слике.Ево, погледај рецимо наше форумаше.Све лепе слике:природа, породица, животињице....свашта. нешто лепо, а лепи и они :stadaradim:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1.7.2016. at 15:00, Ronald рече

Nema spasa od ovog problema za Srbiju, još ako udju u EU, migracije će biti još jače, stanovništvo sve starije. Ni za BIH, Hrvatsku, Crnu Goru itd.

Спаса увек има, само треба добра воља и рад свих нас да се ситуација поправи.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Ненад. рече

Спаса увек има, само треба добра воља и рад свих нас да се ситуација поправи.

Nema opstanka, jer je vec kasno da se demografski trend okrene u pozitivnom smjeru, za to su potrebne decenije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, kordun рече

nisu ako mene izaberete za diktatora jer bi ja uveo smrtnu kaznu za zene iznad 40 bez desetoro dejce

Ne razumem ovu vrstu humora. Ako nije sala, jos gore.

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 minutes ago, kordun рече

nisu ako mene izaberete za diktatora jer bi ja uveo smrtnu kaznu za zene iznad 40 bez desetoro dejce

Lako ti je sad kad je body fat spao da se zezas, smrsao i sve je lakse, osjecas se odlicno. Srezao si UH i kilaza dosla na lijepi 100 kg:)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 years later...
Lista zemalja koje će imati najveći pad veličine populacije do 2050 globalno. Srbija na petom mestu, slede BiH i Hrvatska na šestom i sedmom mestu. Srbija će do 2050 izgubiti gotovo 20% stanovništva i po procenat manje BiH i Hrvatska.
Pri tom procenat populacije starijih od 65 godina u ovim državama je već veći od 15% i gotovo će se duplirati do 2050 što će ova privredu ovih zemalja načiniti potpuno neodrživom.
 
263660758_10158549327998036_280057780408
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...