Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 часа, mirko1929 рече

Углавном људи препоручују да мушкарац буде старији не би ли избегао искушење да вара жену.

A šta če taj stariji muškarac da radi sa mladom ženom. Da sedne i da plače. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 11 часа, sanja84 рече

A šta če taj stariji muškarac da radi sa mladom ženom. Da sedne i da plače. 

Па то, није баш тако. Мушкарац који није запуштен обично доста спорије одртави од жене, због чега и јесте у искушењу да је вара. Међутим, оно што се далеко, далеко чешће среће, јесте да се обоје запусте чим се узму. Не могу ни да набројим колико људи сам видео да су се изобличили од сала у пар година након свадбе, и обоје онда делују 20-30 година старије него што јесу. То је нешто што ми никад неће бити јасно.

 

e0af27e697487f2537302509bfeab4fc.jpg.d7efec5c43298f9a75f65f1dc16389a9.jpg

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, mirko1929 рече

Међутим, оно што се далеко, далеко чешће среће, јесте да се обоје запусте чим се узму. Не могу ни да набројим колико људи сам видео да су се изобличили од сала у пар година након свадбе, и обоје онда делују 20-30 година старије него што јесу. То је нешто што ми никад неће бити јасно.

Da raspad sistema posle svadbe, kao sad sam u sigurnoj luci voleće me ovakvog/vu kakav jesam laži 12:smeha: zbog unutrašnje lepote koju posedujem :)) pa sad imamo decu, šta je važno kako izgledam :bu:

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Милошшш рече

Da raspad sistema posle svadbe, kao sad sam u sigurnoj luci voleće me ovakvog/vu kakav jesam laži 12:smeha: zbog unutrašnje lepote koju posedujem :)) pa sad imamo decu, šta je važno kako izgledam :bu:

Ја бих се гадио сам себи, а како онда да се не гадим другоме!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Kost рече

Da li je neophodno da muškarac bude stariji u braku, zbog autoriteta nad ženom? Ili je nebitno? :scratch_head:

Da, i to zbog same biologije. Ali, pitanje je kolika razlika se toleriše? Imaju neki kanoni koji kažu da 20 godina razlike ne mogu da sklope brak osim ako to episkop ne razreši i dozvoli. Meni nije jasno ako je neki brak neprikladan zbog razlike u godinama, kako onda episkop to može da razreši i učini prikladnim?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sanja84 рече

@mirko1929 Mirko, da te malo uputim u stvari. Stariji muškarci ne mogu da prate žene. Hormoni i tako. I onda će pre mlada žena da nađe mlađeg, nego što bi muškarac našao mlađu. 

Drugim rečima, pošto si ti 1929. godište nemaš šanse kod Sanje :D 

  • Збуњен 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, sanja84 рече

@mirko1929 Mirko, da te malo uputim u stvari. Stariji muškarci ne mogu da prate žene. Hormoni i tako. I onda će pre mlada žena da nađe mlađeg, nego što bi muškarac našao mlađu. 

Potpuno netacno. Iz zivog iskustva zborim - mladje narocito jure za nesto starijim, vrv. zbog iskustva i proceg.

пре 13 часа, sanja84 рече

A šta če taj stariji muškarac da radi sa mladom ženom. Da sedne i da plače. 

Bez starca nema udarca. :ladan:

  • Оплаках :)) 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, sanja84 рече

Kad @Bojan* i @mirko1929 bace kosku, a ja se navučem ko mladi majmun... :))

 

Nisam ja ništa bacio. Pišem ono što se u realnosti zaista dešava, otvoreno, bez uvijanja, bez nepotrebnog komplikovanja i bez pričanja bajki o ljubavi.

Tvoje pisanje samo potvrđuje ono što već znamo o ženama.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, mirko1929 рече

Па то, није баш тако. Мушкарац који није запуштен обично доста спорије одртави од жене, због чега и јесте у искушењу да је вара. Међутим, оно што се далеко, далеко чешће среће, јесте да се обоје запусте чим се узму. Не могу ни да набројим колико људи сам видео да су се изобличили од сала у пар година након свадбе, и обоје онда делују 20-30 година старије него што јесу. То је нешто што ми никад неће бити јасно.

 

e0af27e697487f2537302509bfeab4fc.jpg.d7efec5c43298f9a75f65f1dc16389a9.jpg

 

Zaboravio si samo da napomeneš šta je Keli preživela:

 

"Kad je imala samo 22 godine doselila se zbog glume u Njujork i tamo je unajmila skromniji stan. Jednog je poslepodneva, dok je izlazila iz kade, začula je treskanje na ulaznim vratima. U stan su joj provalila dva muškarca koji su je uz prijetnju nožem odvukli u spavaću sobu. Uprkos njenom opiranju i vikanju, fizički su je savladali, silovali, pljuvali, udarali i boli nožem. - Menjali su se na meni i govorili kako će me tući sve dok ne umrem. Zaista sam mislila da ću umreti i isključila sam se, predala - izjavila je posle o svojoj traumi. No, to se nasreću nije dogodilo i policija je stigla na vreme da joj spasi život, iako su napadači pobegli. Nju su odvezli u bolnicu, a silovatelji su uhvaćeni mesec dana posle. Nakon brutalnog napada koji je doživela, Keli je obolela od depresije, prepustila se piću, te više nikako nije mogla da uspostavi normalan odnos s muškarcem. Njena autodestrukcija ju je odvela na put droge s kojom se dugo borila. Godine jada i tuge napokon je uspela da prebrodi rehabilitacijom i psihoterapijom, te se čini kako je pronašla svoj mir u 2009. godini."

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Smaragdni kamičak рече

Zaboravio si samo da napomeneš šta je Keli preživela

Нисам заборавио, пошто то нисам ни знао. Суштински је и небитно, могао сам ниједну слику да не ставим, а ту слику сам поставио зато што се често вукла по друштвеним мрежама, па ми је била занимљива. Приметићеш да њу нигде у тексту нисам помињао. BTW ево сада гледам биографију, и то што јој се десило је било 1982. а Top Gun је изашао 1986.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, mirko1929 рече

Нисам заборавио, пошто то нисам ни знао. Суштински је и небитно, могао сам ниједну слику да не ставим, а ту слику сам поставио зато што се често вукла по друштвеним мрежама, па ми је била занимљива. Приметићеш да њу нигде у тексту нисам помињао. 

Bitno je jer si svoju tvrdnju ilustrovao baš tom i takvom slikom. Inače, to je jedna od lošijih Kelinih, i jedna od boljih Tomovih slika. Ugao i osvetljenje čine čuda. 

пре 5 минута, mirko1929 рече

BTW ево сада гледам биографију, и то што јој се десило је било 1982. а Top Gun је изашао 1986.

Propadanje čoveka, fizičko i psihičko, može se desiti i decenijama posle traume. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...