Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, mirko1929 рече

Молим те, преправи линк, да стоји баш линк, а не она безобразна слика. Ипак је ово црквени сајт.

A tvoji eksplicitni citati o samom procesu silovanja su ok da stoje na crkvenom sajtu? Kakva farisejština.12:smeha:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Smaragdni kamičak рече

A tvoji eksplicitni citati o samom procesu silovanja su ok da stoje na crkvenom sajtu? Kakva farisejština.12:smeha:

Библија је препуна силовања. Пре неки дан сам баш цитирао Мојсија из Бројеви 31: Сада, дакле, побијте сву мушку децу, и побијте сву женску децу која су познала мушке легајући с њима; а сву женску децу, која нису познала мушке легајући с њима, задржите живе за себе. Неки секташи су кукали на Стефана Дечанског. Па ја реко, и они имају Мојсија, па нек виде шта је он тек радио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, mirko1929 рече

Библија је препуна силовања. Пре неки дан сам баш цитирао Мојсија из Бројеви 31: Сада, дакле, побијте сву мушку децу, и побијте сву женску децу која су познала мушке легајући с њима; а сву женску децу, која нису познала мушке легајући с њима, задржите живе за себе. Неки секташи су кукали на Стефана Дечанског. Па ја реко, и они имају Мојсија, па нек виде шта је он тек радио.

Tu nema ništa eksplicitno do u detalje objašnjeno, kao na prethodnim stranama. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Smaragdni kamičak рече

Tu nema ništa eksplicitno do u detalje objašnjeno, kao na prethodnim stranama. 

Тамо је она била успаљена за својим наложницима, чије су гениталије биле као у магараца, а истечења као у коња.  Језекиљ 23:20

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, mirko1929 рече

Молим те, преправи линк, да стоји баш линк, а не она безобразна слика. Ипак је ово црквени сајт.

Ne mogu, ne dopušta mi izmenu. Možda neko od moderatora može. 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, mirko1929 рече

Samo apstrakt je dostupan, za ceo članak treba platiti. Šteta, deluje kao ozbiljna studija i tim pre sumnjam da su je mediji preneli verno i detaljno, to donosi manje klikova.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, mirko1929 рече

Тамо је она била успаљена за својим наложницима, чије су гениталије биле као у магараца, а истечења као у коња.  Језекиљ 23:20

Ovde nema ni reči o silovanju. :0212_rolleyes:

 

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Paradoksologija рече

Samo apstrakt je dostupan, za ceo članak treba platiti. Šteta, deluje kao ozbiljna studija i tim pre sumnjam da su je mediji preneli verno i detaljno, to donosi manje klikova.

Имаш libgen и томе слично.

 

пре 8 минута, Paradoksologija рече

Ovde nema ni reči o silovanju. :0212_rolleyes:

Али је и више него експлицитно!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, mirko1929 рече

Али је и више него експлицитно!

Koji onda problem imaš sa mnogo manje eksplicitnom slikom? Zašto sliku žene u vešu nazivaš bezobraznom, a opis odnosa sa pristankom u Bibliji i opis silovanja u nekom članku radosno deliš sa nama?

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И да не знам да је пост, било би ми јасно на основу чињенице да се "усијала" тема о мушко-женским односима, женским и мушким фантазијама, силовањима... Па још са експлицитним визуелним и вербалним "прилозима".

Неписано је правило да се у току поста експлоатишу теме везане за сексуалност. Ваљда се то у аскетској литератури зове "нашаптавање".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Smaragdni kamičak рече

Koji onda problem imaš sa mnogo manje eksplicitnom slikom? Zašto sliku žene u vešu nazivaš bezobraznom, a opis odnosa sa pristankom u Bibliji i opis silovanja u nekom članku radosno deliš sa nama?

Радосно је претерана реч. Само сам копи-пејстовао делове из књиге. Нисам баш размишљао превише. Текст је на енглеском и када скролујеш кроз форум можеш да пређеш преко њега без посвећивања било какве пажње истом (текст захтева труд да би се читао). Слике, с друге стране одмах привлаче пажњу. Притом, нисам против брисања проблематичног текста.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, mirko1929 рече

Радосно је претерана реч. Само сам копи-пејстовао делове из књиге. Нисам баш размишљао превише. Текст је на енглеском и када скролујеш кроз форум можеш да пређеш преко њега без посвећивања било какве пажње истом (текст захтева труд да би се читао). Слике, с друге стране одмах привлаче пажњу. Притом, нисам против брисања проблематичног текста.

Pa lepo sam rekla, farisejština, licemerje. Bitno da se zadovolji forma, da sajt izgleda uglačano i bezazleno, a šta se piše to je, je li, nebitno. Forum je za diskusiju i čitanje, znaš. Ne samo za preletanje i skrolovanje.

P.S. Neće se obrisati taj tekst, taman posla. Mora da se zna da su žene opaki zverovi koje same traže nevolju. :0212_rolleyes:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Smaragdni kamičak рече

Pa lepo sam rekla, farisejština, licemerje. Bitno da se zadovolji forma, da sajt izgleda uglačano i bezazleno, a šta se piše to je, je li, nebitno. Forum je za diskusiju i čitanje, znaš. Ne samo za preletanje i skrolovanje.

P.S. Neće se obrisati taj tekst, taman posla. Mora da se zna da su žene opaki zverovi koje same traže nevolju. :0212_rolleyes:

На неким форумима постоји тзв. spoiler таг помоћу којег могу да се сакрију проблематичне ствари уз упозорење шта се ту налази, па ко хоће може да клинке да му се открије, међутим тога овде нема.

Tи проблематични текстови су женски fanfic, који су писале жене, за жене. Да ли траже невољу, или не, то већ не знам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Родољуб Лазић рече

И да не знам да је пост, било би ми јасно на основу чињенице да се "усијала" тема о мушко-женским односима, женским и мушким фантазијама, силовањима... Па још са експлицитним визуелним и вербалним "прилозима".

Неписано је правило да се у току поста експлоатишу теме везане за сексуалност. Ваљда се то у аскетској литератури зове "нашаптавање".

Прелило се из оне претходне теме. И тамо и овде је примећено да постоје одређени проблеми у тој сфери живота у данашњем друштву. Ја само мислим да није тачно да су за то криви искључиво мушкарци ко што Амброз имплицира (биће да су нажалост његове осуде последица личних фрустрација, и зависти, пре него бриге за друштвени склад), већ да има нешто и у чињеници да склапање мушко-женских веза више не иде преко породицa, него ко у џунгли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 29.11.2021. at 23:51, Натан рече

Док је не стигнеш, основи логике.

После је само вежеш, да не мораш опет да јурцаш.

Mislim da je to protivzakonito... ne_shvata Kako probuditi osećanja u njoj? :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...