Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 18 часа, Нифада рече

Ekolološki problem je jednim delom uzrokovan upravo potiskivanjem filosofije,teologije,umetnosti iz javne sfere, U hijerarhiji vrednosti profit je postavljen na prvo mesto.Milsim da to ima implikacije i na muško-ženske odnose.

No,imate pravo na stav u vezi sa tim,retko sam ovde i ne bih polemisala dalje.

Pa da. Kad vidite da je vaša pretpostavka bez osnova, u onom delu koji se tiče značaja filozofije, umetnosti i ljubavi za egzistenciju, onda ne bi da polemišete dalje. 

Sa ovim u vezi profita slažem se u potpunosti uključujući i posledice toga po muško ženske odnose.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, sanja84 рече

... немам везе са тим. :) пази да се не зезнеш

OK. Budi bez brige. Sve je pod kontrolom. :smeh1:  Neće se desiti ništa, jer to nije ni moguće. Uopšte gledano, ovde na forumu gotovo da i nema članica koje bi se upoznale uživo. Ako nisi zgodan, sve se to na kraju svodi na gubljenje vremena u ništa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Bojan* не познајем Аylu лично, али делује ок. Кад сам рекла да пазиш да се не зезнеш, мислила сам на то да је не одбијеш мислећи да се шали са тобом. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Dragi рече
Idealna snajka za svaku mamu, zar ne :smeh1:
 
"Kćeri, ljubi te mama, skuvaj mi jednu kaficu..." ;)
 
Ali bitno je da je verna, i dobra u krevetu. Ono ... bonus pax in domus ne važi samo za nas muškarce :ani_biggrin:
 
 
 
  • Gefällt mir
     
  •  

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, sanja84 рече

@Bojan* са тим стварима се није шалити

Evo ti ga robe - Neću ti ga Bože!
I posle - Neće ga niko. 
Moja draga Sanja, ljudi od lista šumu ne vide... ili od šume list... ili oko za oko, vakcina za pasoš. Više i ne znam, zbunih se. :scratch_head:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...