Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 20 минута, Bojan* рече

Ne treba nikakav instrument za merenje, a ni mnogo pameti. Potrebno je samo da žena obrati malo pažnju na unutrašnje osobine i ponašanje osobe koja je navodno stvarno voli. Po pravilu ona to ne radi, nego reaguje na fizički izgled i mogućnosti provoda.

Grešiš opet, jer generalizuješ. Ništa, pa ni nevinost, nije garancija za uspeh. Opet ponavljam, dobro je za samu ženu, ali joj nije garancija.

Ne može čovek da prozre unutrašnje stanje drugog čoveka baš potpuno. Uvek ima šanse za omašku.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 часа, Sanja Т. рече

Tako da- sedi, Bogu se moli i vataj od života- dok ga još ima. Nema tu previše mudrosti.

Nema previše mudrosti.

A i nada polako, ali sigurno nestaje, kako čovek realnije sagledava svet i trendove ponašanja ljudi oko sebe.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Bojan* рече

Ima svakojakih izgovora, ali žena ne treba da pomaže muškarcu koji želi još jedno seksualno partnerstvo, da tu želju i ostvari samo zato što joj se fizički dopao. Naravno da sa takvim ne može očekivati svetlu budućnost. Lagali bi ako bi rekli da ona toga nije svesna. Pa ipak radi ono što ne treba, dok neko tamo, ko bi se sa njom oženio i poštovao je kako dolikuje, izvisi.

Delimično se slažem. Opet zbog toga što nema pravila.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bojan* рече

Nema previše mudrosti.

A i nada polako, ali sigurno nestaje, kako čovek realnije sagledava svet i trendove ponašanja ljudi oko sebe.

Nada svakako nestaje. Ali, bolje da nestane u promašaju iz kog se nešto izrodilo i živelo, nego da ga nikad nije bilo, jer smo suviše " pametni" da sebi dozvolimo grešku ;)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, Sanja Т. said:

Gde se kupuje taj "stvarno volometar" 

Може се осетити, колико се девојка уврцкави у присуству оног правог.

2 hours ago, Sanja Т. said:

Grešiš opet, jer generalizuješ. Ništa, pa ni nevinost, nije garancija za uspeh. Opet ponavljam, dobro je za samu ženu, ali joj nije garancija.

Не нужно невиност, него супругицастост.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Bojan* Физички изглед јесте битан, свакако, али није најбитнији. Дакле, битно је да мушкарац буде физички привлачан, да буде леп и згодан, мада кажем, и то је ствар укуса шта се некоме свиђа. И на томе се, како ти Хуан лепо рече, ради. Дакле, мушкарац може да ради на свом изгледу и то је факат. 

Е сад, наравно да је физички изглед нешто примарно, то прво на мушкарцу жене примете, јер се то, реално, прво види. И ако јој се свидиш физички то јесте плус, али то није довољно. Ти можеш да јој се свидиш физички, оно, да каже да си леп дечко, човек, да си сладак и тако даље. Али, то није довољно само по себи да би она била са тобом, пожелела да спава са тобом, да буде у вези, браку, итд. То долази касније, ту је битан карактер, а у том карактеру најбитнија ставка је САМОПОУЗДАЊЕ. То највише привлачи девојке, много више од физичког изгледа. Девојке се ложе на мушкарце који имају самопоуздање, то је чињеница. Можеш физички да будеш увек леп, ако не смеш да приђеш, не знаш шта да кажеш, не смеш да је пипнеш, јер се плашиш ње, њене реакције- онда џабе ти што си леп. А жене имају сензор за то, тачно знају да осете кад мушкарац има самопоуздање а кад нема. И то их највише привлачи, то их ,,пали" (што би клинци рекли), на то падају више него на ишта друго. Кад смеш да приђеш, кад знаш да приђеш, кад знаш да је ,,убодеш" да пожели да ти падне у загрљај, да ти се да, да дрхти од узбуђења кад те види. Наравно, добро је да мушкарац, поред самопоуздања, има и добар карактер, да је добар, частан, поштен човек и да поседује све те позитивне и лепе врлине. Али, самопоуздање је прва и најважнија ствар. То је, знаш, кад се каже ,,има у њему нешто што привлачи жене".  А многи од тих мушкараца баш и нису нешто сад не знам ни ја ,,лепи", мада кажем, физичка лепота није сад нека објективна категорија, већ субјективна-теби је нешто лепо, мени можда није, итд. 

Код тебе мислим да је баш то проблем- мањак самопоуздања. Јер, ти чим у старту мислиш да немаш шансе, да си ружан и слично- то је знак мањка самопоуздања. А женски ,,сензор" то одмах осети и то је аутоматски одбије. Али, то није проблем, то може да се промени, самопоуздање може да се стекне, да се ојача. Треба човек да цени самог себе, да би га неко други, па и жене, ценили.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Sanja Т. рече

Nada svakako nestaje. Ali, bolje da nestane u promašaju iz kog se nešto izrodilo i živelo, nego da ga nikad nije bilo, jer smo suviše " pametni" da sebi dozvolimo grešku ;)

Ako se žene tako teše kad izaberu da budu sa muškarcima koji im ne uzvraćaju ljubav, onda je jasno da im ljubav i ne predstavlja neku bitnu stavki u životu. Time šalju jednu veoma lošu poruku i svim ostalim muškarcima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bojan* рече

Ako se žene tako teše kad izaberu da budu sa muškarcima koji im ne uzvraćaju ljubav, onda je jasno da im ljubav i ne predstavlja neku bitnu stavki u životu. Time šalju jednu veoma lošu poruku i svim ostalim muškarcima.

joooj

Nema veze....odo da štrikam. 1324_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Bojan* said:

Ako se žene tako teše kad izaberu da budu sa muškarcima koji im ne uzvraćaju ljubav

Жене воле драму, а куд ћеш већу драму него кад се ложе на некога ко има статус, а делује неухватљиво.

Немој да те то чуди, оне и саме то раде. "Гори срце моје као Африкаааа, на лицу ми Сибир пише..." :)))

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Kad citam ove sto ovde pise, ja sticem utisak da mi mnogo bolje poznajemo zene nego sto one same sebe poznaju. :D :D 
  • Mi znamo sta im je bitno, sta zele, kako duncionisu itd, a one o tome ne pricaju, pa se pitam sto je vecina na ovoj temi sama, a zna sve o suprotnom polu? :0205_whistling:

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Flojd рече

pitam sto je vecina na ovoj temi sama, a zna sve o suprotnom polu? 

Zato što volimo da budemo mistične, a vi provaljujete našu jednostavnost...i zo nam se ne sviđa.

:smeh1:

Šalim se...valjda ne_shvata...davno sam izašla sa terena ne_shvata.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

Ти можеш да јој се свидиш физички, 

Ne. Ne mogu.

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

оно, да каже да си леп дечко, човек, да си сладак и тако даље.

To svakako neće da kaže.

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

Али, то није довољно само по себи да би она била са тобом, пожелела да спава са тобом,

Ovo bi poželela sigurno, al' sa nekim zgodnim.

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

да буде у вези, браку, итд.

Jedina veza je brak. Sve ostalo nisu nikakve veze, već vanbračna partnerstva.

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

то није довољно само по себи да би она била са тобом, пожелела да спава са тобом, да буде у вези, браку, итд. То долази касније, ту је битан карактер, а у том карактеру најбитнија ставка је САМОПОУЗДАЊЕ. То највише привлачи девојке, много више од физичког изгледа.

A čemu im služi to njegovo samopouzdanje? Za šta ga koriste? I šta sa njim kad ih samopouzdani muškarac ostavi da bi bio sa nekom sledećom?

Ispade da žene privlači samopouzdanje, ali tek kad im se neko dopadne fizički, inače kod onih koji im se ne dopadnu fizički, neće ni proveravati da li su samopouzdani.

Znaš, vrlo je klimava ta teorija, koja je mnogima nametnuta. 

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

А жене имају сензор за то, тачно знају да осете кад мушкарац има самопоуздање а кад нема. И то их највише привлачи, то их ,,пали" (што би клинци рекли), на то падају више него на ишта друго.

Kod mene nešto ne pade nijedna.

On 3.5.2020. at 21:19, Православни Србин рече

Кад смеш да приђеш, кад знаш да приђеш, кад знаш да је ,,убодеш" да пожели да ти падне у загрљај, да ти се да, да дрхти од узбуђења кад те види.

Tako se ponašaju prema seksualno privlačnim muškarcima.

Nije mi se desilo ništa tome slično. Čak ni približno. Više deluju odsutno.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.5.2020. at 12:30, Juanito рече

Није се он родио овакав, него је радио и ради на себи.

Nije se rodio ovakav, ali je odrastanjem postao, zahvaljujući genima koje nosi još od pre samog rođenja. Svako se rodi sa predispozicijom da kad odraste bude lep ili ružan ili nešto između. Dizanje tegova i veštačko nabacivanje mišićne mase najčešće ne čini čoveka privlačnijim nego što već jeste.

On 3.5.2020. at 12:30, Juanito рече

Свако може, ако жели, да поправи карте које је извукао. 

Grešiš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5/3/2020 at 9:19 PM, Православни Србин said:

Можеш физички да будеш увек леп, ако не смеш да приђеш, не знаш шта да кажеш, не смеш да је пипнеш, јер се плашиш ње, њене реакције- онда џабе ти што си леп. А жене имају сензор за то, тачно знају да осете кад мушкарац има самопоуздање а кад нема. И то их највише привлачи, то их ,,пали" (што би клинци рекли), на то падају више него на ишта друго. Кад смеш да приђеш, кад знаш да приђеш, кад знаш да је ,,убодеш" да пожели да ти падне у загрљај, да ти се да, да дрхти од узбуђења кад те види.

Тако је. Ја до 21. године нисам такао девојку. Био клинац, виделе ме као клинца и ништа.

Кренуо озбиљно са тренинзима, скочили нивои тестостерона, брада, мишићна маса, покрети... и одједном престанем да изгледам као клинац. Дођем овде да тролујем и смувам једну фину и супругицасту девојку из Крагујевца. Није дуго трајало јер тада још нисам био спреман за бебице и остале дужности одраслог, али свеједно драгоцено искуство.

Онда откријем један извор мудрости који огољено описује женске слабости - треба јој прићи кад је у овулацији, помутити јој памет црним очима, такнути и полако се примакнути...

Урадим то када сам упознао једну лепу, али не нарочито квалитетну девојку. Испробала све могуће пороке,  живела за петак увече да се уради од алкохола и онда да је браћа безбедно транспортују кући на трежњење.
Баш као што је Новица Здравковић певао "Волела је вотку и кафану". И та веза се завршила као у песми - пукла, поготово што ја нисам био ни мало налик на Новицу. Због ње сам научио да ценим супругицастост.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...