Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 24 минута, Bojan* рече

Devojke se ne ponašaju kao sestre. Možda jedna od sto hiljada.

Ja govorim sa pozicije pravoslavnog vernika, a većina žena izbegava stvarne vernike, posebno ako nisu visoki i zgodni. Zato smo sami.

Drugim rečima, ako želiš pravu pravoslavnu hrišćanku za brak, ima da se namučiš prvo dok je nađeš, a zatim još je teže da je zainteresuješ za sebe, a najteže da je zadržiš. Zadnju reč ipak imaju ženski hormoni. Zgodnim muškarcima to ide lako i brzo, bez ženskih uslova, ali često i bez braka na kraju.

Jao bre Neško daj unormali se, nemoj da ložiš ovde momke :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 10 часа, Bojan* рече

Ponašanje većine ne govori u prilog tome ni približno, a nedavno su objavili da broj razvoda premašuje broj sklopljenih brakova čak za 4%.

Hvala na statistici i procentima. :) Imaš li uvid i u to koliko njih se, recimo, na internetu, predstavljaju kao pravoslavni vernici koji samo traže pravoslavnu ženu, a uživo ne kroče na Liturgiju i piju vinjak svakog dana, priželjkujući vernu mlađahnu lepoticu? :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Bojan* рече

 govorim sa pozicije pravoslavnog vernika, a većina žena izbegava stvarne vernike, posebno ako nisu visoki i zgodni. Zato smo sami.

I ti gledaš samo lepe, mlade i zgodne. I?

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Smaragdni kamičak рече

I ti gledaš samo lepe, mlade i zgodne. I?

ja bi neku kredinto spsobnu sa odličnim materijalnim stanjem žena mi se složila da taku smem da uzmem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Bojan* рече

Ljudi su zloupotrebili mnogo toga što je Bog dao, uveli su razne svoje ispravke, promenili svrhu i smisao, jer misle da sve znaju bolje.

Zato sada imamo posledice.

Jeste. Bog na primer dâ pamet čoveku, a on je iskoristi za trolovanje. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače, ne mogu da verujem da onaj poster izaziva toliko kontroverze. :0212_rolleyes: Pa valjda je očigledno da se misli na celomudren odnos pre braka (idealan slučaj, poznajem takve iz crkve), a kasnije blagoslovene odnose u crkvenom braku kao jedan od izliva supružničke ljubavi. :0212_rolleyes:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bojan* рече

Jedino kad moram.

Jadnicak, verujem sve ti teško.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Smaragdni kamičak рече

Hvala na statistici i procentima. :) Imaš li uvid i u to koliko njih se, recimo, na internetu, predstavljaju kao pravoslavni vernici koji samo traže pravoslavnu ženu, a uživo ne kroče na Liturgiju i piju vinjak svakog dana, priželjkujući vernu mlađahnu lepoticu? :)

Hahaha, nesto sam se pronasaoooooooooo :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Smaragdni kamičak рече

Hvala na statistici i procentima. :) Imaš li uvid i u to koliko njih se, recimo, na internetu, predstavljaju kao pravoslavni vernici koji samo traže pravoslavnu ženu, a uživo ne kroče na Liturgiju i piju vinjak svakog dana, priželjkujući vernu mlađahnu lepoticu? :)

Nemam pojma, ali ponekad vinjak dobro dođe, ko može da pije. Ja ne mogu. Ja sam antialkoholičar.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bojan* рече

Nemam pojma, ali ponekad vinjak dobro dođe, ko može da pije. Ja ne mogu. Ja sam antialkoholičar.

Aham.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Bojan* Vinjak Derem (Kad Porastem Bicu Kengur), By. Boyan , IZDAO SI SE BOJANEEEee, providljiv si, tj providaaaaaaan hahaha

 

  • Хахаха 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Nikola Stojanovic рече

Hahaha, nesto sam se pronasaoooooooooo :D

 

Ali si lep pa ti se prašta. :ani_biggrin:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Smaragdni kamičak рече

Aham.

Žene više vole one koji piju.

Zet mi stalno govori da ako ne pijem, ne pušim, ne lažem, onda ne mogu ni da se oženim. I stvarno. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...