Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Muramasa Како иде тренинг? Ја нема кад а вљало би. Никад нисам био неки теретана лик, ал искомбиновати ред баксета, ред бливања и ред склекова и згибова...и онда пиво. Народски спортиста :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@Liga Džentlmena Kroz sve tvoje postove na ovoj temi provejavaju dva stava: prilagođavanje i neuzdržavanje. Poveži ta dva pojma na svom primeru pa reci sebi (ne ovde javno, već sebi) imaš li dovoljno ljubavi da se prilagodiš verujućoj ženi u smislu (ne)uzdržanja. Onda možeš govoriti o nečijoj ljubavi i spremnosti na žrtvu.

Što se pravoslavlja tiče, sa jednog izvora ne može teći i bistra voda i prljava žabokrečina. Na nama je da odaberemo. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Liga Džentlmena рече

Pisao sam da je tako bilo kad sam bio strdnjoskolac pa sam naveo etape kroz odrastanje ( ti si me osudila da ssm pijan itd) .Nigde nisam napisao da ja saljem nekoga da izvidja situaciju. Pitam sta me zanima, dobjijem odgovor i idem dalje. Neko ti odmah kaze" nemamo iste stavove tako da nista od toga" znaci sa tom osobom mozes da budes brat - mi hriscani smo braca i sestre a ne drugari, posle mozes da je pitas za mislenje  o necemu poslusas savet itd. Znaci mozes biti prijatelj sa nekim ko ti odmah da do znanja na cemu si ovako ne.

Ma de mi pricas o kasi, ti si je probala pa znas da bjutava?

E moji hriscani vi najvise osudjujete koji se najvise busate da ste hriscani.

Kako ljudi sebji dozvoljavaju da osudjuju nesto zato  sto ne znaju i od cega se plase. Pitanje je kakva je kasa u tvojoj glavi?

знаш шта је твој проблем, што си једна недоследна особа, и ово што што радиш није при пут и не дешава се у разговору само са мном. Прво се излупеташ за медаљу, и када ти се скрене пажња, излачиш се на љигав начин.

Нико није осудио тебе, него ти указује на грешке у твом поимању православља и духовности, а ту нема места за кашу од њу ејџа, менс хелта, астрологије и пинк ријалитија.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Снежана рече

знаш шта је твој проблем, што си једна недоследна особа, и ово што што радиш није при пут и не дешава се у разговору само са мном. Прво се излупеташ за медаљу, и када ти се скрене пажња, излачиш се на љигав начин.

Нико није осудио тебе, него ти указује на грешке у твом поимању православља и духовности, а ту нема места за кашу од њу ејџа, менс хелта, астрологије и пинк ријалитија.

Hahaha meni tvoj izbor reci govori sve o tebi.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Вилер Текс рече

Нико теби није осудио, само ти људи скрећу пажњу да духовност није потрошачка корпа па ти мало узимаш из Цркве, па мало из квази духовних извора оно што се теби свиђа по твом укусу.

Треба се држати чистог извора, тј. Православне Цркве.

Ne sporim kao sto rekoh. Svako ima pravo na svoj stav i na svoj krst. Ja sam izneo moje misljenje i glediste vi vase i to je to.

Svako ide onim pravcrm koji mu vise odgovara.

Ja iskreno ne smatram da su svi izvori losi i zaprljanji mao ni da su svi ljudi losi ili dobri uvek ima sredina. Eto to je moje glediste.

Uvek to kazem drzim se onih stvari koje mi koriste. A ne onoga  sto mi drugi kazu da mi je na korist. Ali volim sve da salusam uvek nesto pametno mogu da naucim.

Hvala na trudu, ali ja imam svoj pravac.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Smaragdni kamičak рече

Pisao sam o tome, ako zajedno popustamo  i prilagodjavamo se naravno da sam spreman ( ja sto mislim to i kazem, nisam jedna osoba na forumu a uzivo druga) to sam sto sam. Nisam samo tamo neki avatar na forumu, to mogu da potvrde oni koji me znaju i ne plasim se nista da kazem javno sto mislim da je ispravno.

Mada se trudim, nekad uspe nekad ne, da pricam bez osudjivanja. 

Pisao sam da bih voleo da nadjem takvu devojku poboznu i verujucu ali mislim da se ne bih uklopili ( posto ona ne bi popustila jer bi sigurno smatrala da su moji stavovi losi i da bi je sprecavao na putu spasenja). Zato sam i izasao iz kane, pa samo pisem bez potrebe da nadjem nekog ovde a odustao sam i od traganja u crkvi. Imao sam iskustva sa takvom devojkom sa nekih 25 -6 " prepodobnom" sto brat Muramasa kaze, i nije bilo dobro ni za mene ni za nju, nikako se nismo uklopili, bilo je lose iskusvo za oboje.  Tek sad posle 7 godina, kada se vidimo smo super kao da nista nije bilo. Poenta svega je da pobozni ljudi bi trebalo da znaju sta zaista zele i da se toga drze, a ne da se ponasaju kao oni koji nisu pobozni.        ( cast izuzecima.)

Ne smatram da je samo jedan izvor ispravan a svi ostali zatrovani. 

U svakom slucaju ova tema je vise za lajt motive nego za ova moja pisanija. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Liga Džentlmena рече

Pisao sam o tome, ako zajedno popustamo  i prilagodjavamo se naravno da sam spreman ( ja sto mislim to i kazem, nisam jedna osoba na forumu a uzivo druga) to sam sto sam. Nisam samo tamo neki avatar na forumu, to mogu da potvrde oni koji me znaju i ne plasim se nista da kazem javno sto mislim da je ispravno.

Mada se trudim, nekad uspe nekad ne, da pricam bez osudjivanja. 

Pisao sam da bih voleo da nadjem takvu devojku poboznu i verujucu ali mislim da se ne bih uklopili ( posto ona ne bi popustila jer bi sigurno smatrala da su moji stavovi losi i da bi je sprecavao na putu spasenja). Zato sam i izasao iz kane, pa samo pisem bez potrebe da nadjem nekog ovde a odustao sam i od traganja u crkvi. Imao sam iskustva sa takvom devojkom sa nekih 25 -6 " prepodobnom" sto brat Muramasa kaze, i nije bilo dobro ni za mene ni za nju, nikako se nismo uklopili, bilo je lose iskusvo za oboje.  Tek sad posle 7 godina, kada se vidimo smo super kao da nista nije bilo. Poenta svega je da pobozni ljudi bi trebalo da znaju sta zaista zele i da se toga drze, a ne da se ponasaju kao oni koji nisu pobozni.        ( cast izuzecima.)

Ne smatram da je samo jedan izvor ispravan a svi ostali zatrovani. 

U svakom slucaju ova tema je vise za lajt motive nego za ova moja pisanija. ?

a dje si ti cuo da zene znaju sta zele, nemaju one pojma,  kad misle da znaju, tek onda pojma nemaju, zena je stvorena da muskarac upravlja njom i sobom, to kad bi se spalo na nesto sto zene zele, jos bi bili u prvobitnoj zajednici, pa one svaki dan ustaju sa drugim miksom u glavi, zeni treba vodja, ako ima srece da ga sretne i prepozna

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, kordun рече

a dje si ti cuo da zene znaju sta zele, nemaju one pojma,  kad misle da znaju, tek onda pojma nemaju, zena je stvorena da muskarac upravlja njom i sobom, to kad bi se spalo na nesto sto zene zele, jos bi bili u prvobitnoj zajednici, pa one svaki dan ustaju sa drugim miksom u glavi, zeni treba vodja, ako ima srece da ga sretne i prepozna

Ово је тачно, макар код мене. :smeh1:

  • Не свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Lady Godiva рече

@Liga Džentlmena, шта си се наљутио? Немој само вуду лутку да ми правиш.brrr

 

Ma necu macko, ti si moja dusa. ?

Cim mi unlajkujes poruke to meni govori da ti se svidjam. Kako da te mrzim.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, kordun рече

a dje si ti cuo da zene znaju sta zele, nemaju one pojma,  kad misle da znaju, tek onda pojma nemaju, zena je stvorena da muskarac upravlja njom i sobom, to kad bi se spalo na nesto sto zene zele, jos bi bili u prvobitnoj zajednici, pa one svaki dan ustaju sa drugim miksom u glavi, zeni treba vodja, ako ima srece da ga sretne i prepozna

Ja bih reko ako ima zelju.

Mada mislim da savremene zene bas ne funkcionisu tako. Al ko ce ga znazti, ko sta miksa. ?

 

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Liga Džentlmena рече

Ma necu macko, ti si moja dusa. ?

Ел сад ја као треба да се нервирам зато што ти не умеш да се понашаш? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Lady Godiva рече

Ел сад ја као треба да се нервирам зато што ти не умеш да се понашаш? 

dje ces dzentlmenu reci da se ne umije ponasati, ajde meni divljaku, al dje dzentlmenu?

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

inace kad smo kod dama i dzentlmna, to su sluzbeni odnosi medju ljudima, to je sterilno, postoje mnogo prisniji i jaci  odnosi od toga koji ukljucuju i ljudske mane, takvi odnosi su mnogo prirodniji

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...