Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

1 hour ago, Muramasa рече

Diži testosteron i poslušaj šta Sneki kaže.

Sdzabe kad ona nece mene. ? Ima prelep osmeh al nasla drugog... eee jadi moji... samnom se smo zezala i zavlacila me... ? Ja sam nju malo prozivao al zasluzila je. ? Al sta cu mnogo mi se svidela. Bas ono sto sam trazio sve ove godine, al ona nije trazila mene nego nekog naopakog.ne_shvata

Al dobro Bog zna sto je to dobro.  :945729:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 часа, Lady Godiva рече

Е то ти је психо, не Неша. 

Pa sad...psihopatija je širok pojam, nije samo neimenovani iz filma predstavnik. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Lady Godiva рече

Е то ти је психо, не Неша. 

Барден не може да буде психо ни за три живота (али је добро одглумео) :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Muramasa рече

Stariji si od mene, a ona je teta čak i za tebe. Ipak, poruka njenih pesama je univerzalna i bezvremena.

Ona je mladja ali trazila da bude po Bozijoj volji pa sad sta je tuje. U principu zene biraju mi se samo ponudimo. One uvek unaju sta je za njih najbolje ( zato se i zale na nesrecne brakove i lose muzeve) prosto dobiju sto traze.

Sve pesme baki si ti takve, sve imaju neku dobru poentu. Samo je pitanje odabira grupe, meni je P. VALJAK institucija sto se roma tice ( nekom nije i tako).

Sta ti Bog da to ti je.

Pa to salto sam stariji lose je jer ne kapiram funkcionisanje mladjih generacija , zelje, prohteve ocekivanja. U nasim generacijama je sve bilo prostije, pitas druga ili drugaricu za neku devojku a oni prenesu, ako joj se svidjas i dobijes pozitivan odgovor onda se vidite, prosetate na neko mirno mesto i onda je pitas da li bi mogli da budete zajedno, ako je da onda je pojubis ako ne ides dalje.

To su Beogradjani doneli kod.nas, da to kod njih idw trange franfe.dore da tek kad je poljibis pocinje veza i od njih smo hvatali fore ( tipa jesi li ti andjeo, ako kaze nisam, ti kazes iapala su ri krila i to je oke. Oni su to doneli kod nas i to ke glavni rascep u miskohenskim odnosima.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Liga Džentlmena рече

To su Beogradjani doneli kod.nas, da to kod njih idw trange franfe.dore da tek kad je poljibis pocinje veza i od njih smo hvatali fore ( tipa jesi li ti andjeo, ako kaze nisam, ti kazes iapala su ri krila i to je oke. Oni su to doneli kod nas i to ke glavni rascep u miskohenskim odnosima. 

јеси ли ти пијан или си имао мождани удар!?! :smeh1:

П.С. и ти сад нама хоћеш да кажеш да више није актуелно оно: "хоћеш да фурамо!?!?"

ах ти Београђани, шта све неће да смисле :smeh1:

 

  • Свиђа ми се 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Снежана рече

јеси ли ти пијан или си имао мождани удар!?! :smeh1:

П.С. и ти сад нама хоћеш да кажеш да више није актуелно оно: "хоћеш да фурамо!?!?"

ах ти Београђани, шта све неће да смисле :smeh1:

 

Jao cuti mlataram svasta vidis da sam puko ko cev za vodoinstalaciju pa prsti voda na sve strane. ? 

I sprdam se da ubijem malo vreme. ?

Sinoc smo slavili, dobio drug iz kluba sina pa bilo veselo. Sad se trba oporavljat. ?

Vidis da ne mogu ni slova da pogodim kako teba. ( doduse ja to stalno mesam ta slova al za sinoc imam opravdanje) :945729:

Ne shvataj te me za ozbiljno.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Lady Godiva рече

Иначе неки психолози су гледали фазон 100 псохо-хорор филмова и испоставило се да већина њих уопште не представља психопате реалистично. Ханибал се баш лоше котирао. Најбоље је оцењен No Country for Old Men. 

Ne, psihijatri su studirali 400 filmova da pronadju koji najbolje i najpreciznije odslikava psihopatu u realnosti i to je bio film No Country for old men. Jos par njih su bili manje ili vise ok, dok ostali nemaju veze sa realnoscu. Jedna nedavna studija na preko 200 CEO vrhunskih kompanija u Australiji je pokazala da njih 20 % nisu nista drugacije psihopate od onih najgorih u zatvoru. Medjutim veliki broj psihopata su inteligentni ali svakako nisu serijske ubice( to je vrlo mali broj ljudi), vec terorisu ljude i unistavaju ih psihicki.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Natasa. рече

Pa sad...psihopatija je širok pojam, nije samo neimenovani iz filma predstavnik. 

Јесте, али није ни сваки поремећај личности психопатија. Друга је ствар што се тај израз овако одомаћио и користи ср за све и свашта.

пре 13 часа, Neša_ рече

Lep čovek, Huanito. A i može kud hoće.

Да, ја по томе процењујем људе оба пола, удате, ожењене, геј... Ако нису згодни, високи и имућни, не дружим се с њима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Neša_ рече

smatram da to verovatno ne bi radili da me poznaju.

Pa kad ne daš da te upoznamo :(.

  • Тужан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Lady Godiva рече

Јесте, али није ни сваки поремећај личности психопатија. Друга је ствар што се тај израз овако одомаћио и користи ср за све и свашта.

U pravu si.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Muramasa рече

Pa nije. Već godinama pokušava da mi uvali neku od svojih svetiteljki, pa mu nešto ne ide.

Pa dobar ti je skor. Privlacis te vernice.  Izgleda vole one te sto lupaju sakom o astal hehehe mada misli da je vise fora sto misle da imaju toliku moc da mogu da te uprepodobe i preobrate da verujes. Najveca greska zene je kada pozeli da promeni muskarca umesto da mu se prilagodi. Ali ne treba ni prepodobne devojke osudjivati, samo zaobici zbog tvog i njenog dobra. Ako ona nije spremna da se prilagodi onda nista od takve veze.

Brate ja sam skoro bio stupio u kontakt sa jednom devojkom na kani, i iskreno bio ponadao i ulozio sebe i potrudio se stvarno oko ove jedne ( ocekivao sam nesto od tog kontakta) svideo mi se njen karakter, i fizicki je lepo izgledala i bila je mladja ( i neka razmisljanja su nam se slozila ono kao vao to sam i trazio) , ali izgleda da ona nije znala sta hoce ili je htela samo paznju, mozda je imala nekoga pa kad on joj on ne pokaze paznju ona trazi kod mene, meni je delovalo da nije bila dovoljno sigurna sta ustvari zeli, u sustini mozda se nismo ni razumeli. Ne znam, ostala mi je duboka dilema sta se tu ustvari zbilo ili sta se zbiva sa njom.

Ali dobro, sta je tu je, valjda cu nekada saznati istinite razloge, ako ne sta sad.

I tako sam zbog toga odustao od upoznavanja na sajtu, ulozis trud, dodjes sa nekom nadom itd i budes korektan, poteusis se na kraju nista. 

Mislim, brate da ni ti ni ja nismo za takve devojke i ako nemam nista protiv njih. Mada ja nisam ateista, idem na liturgiju, krecem se medju duhovnim ljudima i religozan sam. Ali ne postim i brate uzivam u slastima zivota ( naravno sa nekom merom), a tako nesto ce devojka pobozna devojka tesko da prihvati.

Al cudi me da tebe salecu te pobozne devojke, a ti si ateista. To bas nikako ne razumem.

A ti brate, kakvu ti trazis?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Liga Džentlmena рече

meni je delovalo da nije bila dovoljno sigurna sta ustvari zeli

 

пре 30 минута, Liga Džentlmena рече

bila je mladja

Evo ti odgovora šta je tvoj problem. Ne kažem da treba da tražiš stariju od sebe, ali možda da porazmisliš o podizanju starosne granice? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Mali Marko рече

@Neša_ Читам редовно шта пишеш, рекох да те питам одакле ти толика смиреност? Питам јер те стално неко мало чачне а ти ништа :stadaradim:

Iz perspektive hriscanskog asketizma i puteva za sticanje blagodati i ako uzmemo sta pise od pocetka tesko da on im smirenosti iskreno.:) Jesili ti kad citao knjige o svetiteljima koji su se bavili time citav zivot?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...