Jump to content

Islamski terorizam i homofobija: Masakr u gej-klubu u Orlandu

Оцени ову тему


Препоручена порука

7 minutes ago, Paradoksologija рече

Evo jednog umerenijeg teksta koji je napisao muškarac.

Toxic Masculinity and Murder

Што се мене тиче, владика Лазар је одлично рекао.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Демократе виде узрок овог злочина у слободној продаји оружја, трамповци у исламу, конзервативци у исламу и хомсексуалности, а феминисткиње у мушкости. Murica...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 minutes ago, Juan рече

Демократе виде узрок овог злочина у слободној продаји оружја, трамповци у исламу, конзервативци у исламу и хомсексуалности, а феминисткиње у мушкости. Murica...

Вероватно има од свега по мало, али ми је најупечатљивије ово што није хтео да нашкоди Афроамериканцима (иако су и они гејеви), тако да ова хомофобија и не даје потпуни смисао. И није ми јасно зашто се инсистира на томе да је он био геј, можда је био и би (с' обзиром на то да његова жена каже да није приметила да има 'проблема' са њом).

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9 minutes ago, Џуманџи рече

И није ми јасно зашто се инсистира на томе да је он био геј

Био је регистрован на некој мрежи за упознавање гејева изгледа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

26 minutes ago, Juan рече

Демократе виде узрок овог злочина у слободној продаји оружја, трамповци у исламу, конзервативци у исламу и хомсексуалности, а феминисткиње у мушкости. Murica...

Sve su ovo faktori - i uglavnom su povezani.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Господин Дареалис рече

Био је регистрован на некој мрежи за упознавање гејева изгледа.

Па знам, али се и вероватно и бисексуалци региструју када пожеле макар и флертовање са полом који су до тад 'запоставили', ипак нема разлога не веровати супрузи која је 'ладно признала и то да није обавестила полицију...

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16 hours ago, cloudking рече

Znas od kad ja pricam ovo sto se sad intenzivno propagira, da su homofobi prikriveni gejevi koji ne mogu da izadju na kraj sa svojom seksualnoscu pa odu u patologiju? E vidis, ti si najveci homofob na poukama i samo cu ti reci da ne brines i da postoji resenje...

Vikipedija: Homofob je - prema pristalicama termina - osoba koja ima strahove i averziju prema osobama homoseksualne orijentacije

averzija (lat.), odvratnost, odbojnost; nenaklonjenost; zaziranje.

Mozes li mi reci, ako neko to isto osjeca prema osobama koje su u incestu, da li on zapravo ''prikriveno'' zeli da vodi sa ljubav sa nekim iz porodice, familije?

 

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

22 minutes ago, billy2014 рече

Vikipedija: Homofob je - prema pristalicama termina - osoba koja ima strahove i averziju prema osobama homoseksualne orijentacije

averzija (lat.), odvratnost, odbojnost; nenaklonjenost; zaziranje.

Mozes li mi reci, ako neko to isto osjeca prema osobama koje su u incestu, da li on zapravo ''prikriveno'' zeli da vodi sa ljubav sa nekim iz porodice, familije?

 

Ne.

Odbojnost prema incestu i homoseksualnosti je prirodna. 

Ali promasio si temu. Ne pricamo o ljudskoj prirodi nego o ljudskim pravima. Skoncentrisi se.

 

Ja sam ti najveci branitelj prava gejeva koji postoji u mom komsiluku... I pred toga mi je grozna pomisao dva muskarca u seksualnom cinu.

Ne znam dal kapiras te stvari i zasto su odvojene (i zasto ti je taj pokusaj od argumenta jadan)?

 

Dakle, vrati se na temu, dobro razmisli pa ce razgovaramo ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aj u sledecem postu povuci paralelu izmedju homoseksualnosti i pedofilije pa da svi skupa zaigramo! :)

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

19 minutes ago, cloudking рече

Aj u sledecem postu povuci paralelu izmedju homoseksualnosti i pedofilije pa da svi skupa zaigramo! :)

To ce Rapsa to je njen zadatak :D

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, cloudking рече

Ne.

Odbojnost prema incestu i homoseksualnosti je prirodna. 

Ali promasio si temu. Ne pricamo o ljudskoj prirodi nego o ljudskim pravima. Skoncentrisi se.

 

Ja sam ti najveci branitelj prava gejeva koji postoji u mom komsiluku... I pred toga mi je grozna pomisao dva muskarca u seksualnom cinu.

Ne znam dal kapiras te stvari i zasto su odvojene (i zasto ti je taj pokusaj od argumenta jadan)?

 

Dakle, vrati se na temu, dobro razmisli pa ce razgovaramo ;)

Cekaj Cloudking,t i si napisao Dragom da su homofobi prikriveni gejevi, ja ti na to postavim definiciju homofoba i pitam te da li onaj ko to isto osjeca prema osobama koje su u incestu, da li on zapravo zeli da ima incest? Ti svojim odgovorom hoces reci da homofob ipak nije prikriveni gej?

3 hours ago, cloudking рече

Ja sam ti najveci branitelj prava gejeva koji postoji u mom komsiluku... I pred toga mi je grozna pomisao dva muskarca u seksualnom cinu.

Ne znam dal kapiras te stvari i zasto su odvojene (i zasto ti je taj pokusaj od argumenta jadan)?

Nije meni argument jadan nego se ti pravis mangup, dakle osoba za koju ti kazes da je prikriveni gej ona se protivi pravima homoseksalaca, dobro... pitam te sad.....sve kako se  taj tvoj homofob koji je prikriveni gej ''ponasa'' prema homoseksualcima, protivi se pravima homoseksualaca..., tako se isto ''ponasa'' i covjek prema ljudima koji su u incestu i bori se protiv njihovih prava, da li i on onda ''prikriveno'' zeli da ima seks sa rodbinom?

 I jos me zanima, posto si rekao da si najveci branitelj prava homoseksualca u komsiluku, da li bi branio i prava ljudi upraznjavaju incest a ugrozeni su na isti nacin kao i homoseksualci?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Господин Дареалис рече

Био је регистрован на некој мрежи за упознавање гејева изгледа.

Mozda nije homo, mozda je tako htio da otkrije gdje se sastaju ....

Negiranjem onoga sto su apostoli govorili, odnosno govoreci da su oni govorili pod nekakvim uticajima, cini se jedan od najtezih, neoprostivih grijeha a to je hula na svetog duha.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...