Jump to content

Smejanje i humor generalno - iz pravoslavnog ugla


Препоручена порука

Ево још мало о чинима: 

Младић је опчињен лепотом неке девојке. Како је опчињен, У неком филму сам имао прилику да чујем једну занимљиву изјаву, лепота је у очима онога који гледа.

У неким државама су на цени дебеле девојке, и девојка не може добро да се уда ако нема бар сто кила, то је минимум.Постоје товилишта за девојке које су за удају; и ту оне само седе и једу, спавају за столом.Нема мрдања од стола.Код њих су лепе дебеле девојке, Пре тридесетак година су облине биле у моди код жена и мало зрелије жене, сада манекенка треба да изгледа као да јој је шеснаест и да јој још нису развијени кукови, Да изгледа као дете. Лепота је ствар маркетинга и кроз рекламе се обликује јавно мњење и опчињавају људи, Па после младић као опчињен гледа лепоту девојке несвестан да је опчињен да је то лепота.Нему се чини даје она лепа

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Драгана Милошевић рече

Важи, само не знам шта.

Evo na primer ovaj skeč koji mi je posle 100 gledanja i dalje smesan. :D

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам рекла теби. 

Чкаља на пример. 

Дајте ми коцку воде и чашу шећера, јер не могу да сварим неке ствари.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, sanja84 рече

A vidis kako se smeskam sa profilne fotke. :0205_whistling:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Драгана Милошевић рече

Дајте ми коцку воде и чашу шећера

Мали оф, подсети ме, једном ја у пекари тражим - дајте ми виту од пишања... :))) сви смо умрли од смеха.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, АлександраВ рече

Мали оф, подсети ме, једном ја у пекари тражим - дајте ми виту од пишања... :))) сви смо умрли од смеха.

Стиди се!

О, ти рабо грешна,

јер ти се "слика"

учинила смешна!

 

Игра је речи,

демонско гумно,

то је за спас,

баш лакоумно!

 

Пита од вишања,

ил` вита од пишања,

знај да ће бити

многа питања!

 

Када на концу, 

свем` дође крај,

Због смеха знај

да неш` у рај!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Задње Време рече

Чекај: ајде мало да размислимо: Напију се људи вина па смех на све стране, радости колико ти душа хоће, Јел то од Бога или од ђавола?

Надувају се клинци траве; смеха колико ти душа жели. Је ли та радост по Богу или по ђаволу. 

Колико таквих примера да наведем да би се разумело шта причам?

Као што у поноћ јасно знамо да је ноћ тако у зору не знамо кад престаје ноћ а када почиње дан, тешко је подвући црту. Таква је разлика између радости смејања и животне радости у осмеху човека задовољног својим животом. Као што се у екстремним случајевима које сам навео јасно види разлика и од кога долази смејање, Тако се и мање екстремним случајевима та разлика губи и тешко се види на којој смо страни. Онда се људима чини да је дан и да ходе по дану а не виде да је још ноћ и да ходе у тами. 

Зато и позивам на расуђивање, јер посматрањем себе својих реакција и побуда ми можемо да откријемо јесмо ли у тами или је свануло.

А ово за чини; то није шала или нека провокација, то стварно тако функционише,

Ја нисам човек који би дошао на форум да неког тролује или зајебава како ме изгледа доживљавају.

Него увек кажем нешто за поуку, Е сад што то људи не разумеју и доживљавају као придике.

Нека брате...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Задње Време рече

товилишта за девојке

viber-image.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Задње Време рече

Ја нисам човек који би дошао на форум да неког тролује или зајебава како ме изгледа доживљавају.

Него увек кажем нешто за поуку, Е сад што то људи не разумеју и доживљавају као придике.

12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...