Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Phoebe рече

Nije.

 

Ne radi se o plaćanju nego slozi

Svaka žena ima svoju kuću o kojoj brine, šta ima gospodin da se grebe o brigu i pomoć. Ili radi sam ili plati pomoć. Kad bi bilo ko došao kod žene koja živi sama da joj pomogne. Kao mi volimo posle posla da se zamajavamo krpama. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Јел се то курвају те мушкарчине које неће да оперу тањир или се крувају те супре жене које перу тањире и сматрају за шоњу неког ко ће укључити веш машину?

Vala njegovo okruženje iz priče kao kupleraj :smeh1:, ne zna se ko koga...:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, ninaana рече

Ahahaha :D... Zrelo kao peglanje, britke sablje, Eva zgrešila, Adam nedužan i tako to? :D

:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Phoebe рече

Izvrćeš, ko bi rek`o?  Pričali smo o muškarcima koji prave torte i kolače na onoj temi

Ја сам шоња и перем тањире понекад. Од мене се свашта може очекивати. 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Vala njegovo okruženje iz priče kao kupleraj :smeh1:, ne zna se ko koga...:smeh1:

Ал послови су традицонално распоређени. И то има да се поштује! Шта бре да муж и жена де заједно спреме вечеру у којој ће уживати?! Чисти пример млитавости и почетак ко зна чега!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Svaka žena ima svoju kuću o kojoj brine, šta ima gospodin da se grebe o brigu i pomoć. Ili radi sam ili plati pomoć. Kad bi bilo ko došao kod žene koja živi sama da joj pomogne. Kao mi volimo posle posla da se zamajavamo krpama. 

Ne slažem. Nije to grebanje, to je poštovanje, dogovor, sloga, nazovi kako hoćeš, ali meni se takvi porodični odnosi sviđaju. Stvarno nemam pojma ko njemu konkretno opere viljušku i nože posle jela, ne bih u to da ulazim, ali čisto sumnjam da je tako kako vi nastojite da iskarikirate 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Natasa. рече

šta ima gospodin da se grebe o brigu i pomoć. Ili radi sam ili plati pomoć.

nije ovo bas ovako kako ti zamisljas, moj brat kad je dobio svoj stan i poceo raditi, ja sam isla da mu pomognem, pocistim pospremim itd. za dzabe jer mi je brat,

i to sam radila dok se nije ozenio, ne sto je i on meni pomagao kad god je sta trebalo, vec sto ga volim i sto znam da ce mu to znaciti(radi puno radno vreme i u smenama)..i dan danas se pomazemo bez naplate,tako smo vaspitani, da se pomazemo

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Phoebe рече

Ne slažem. Nije to grebanje, to je poštovanje, dogovor, sloga, nazovi kako hoćeš, ali meni se takvi porodični odnosi sviđaju. Stvarno nemam pojma ko njemu konkretno opere viljušku i nože posle jela, ne bih u to da ulazim, ali čisto sumnjam da je tako kako vi nastojite da iskarikirate 

Meni se ne sviđaju. Gde je poštovanje u opsluživanju dve kuće, jer Bože moj, nije za muškarca da obavlja kućne poslove. To nije poštovanje.

Sad mala digresija...kad umre muškarac, tu oko udovice malo ožale svi i odu...kad umre žena...JAAAOOOO KUUUKUUU KAKO ĆEEE ON SAAAAM, odmah se ženu, ma familija mu nađe nekog jer kaaakooo ćeee saaaam. E to ti je proizvod balkanskog vaspitanja-jadna ona sama i KAAAKOOO ĆEEE ON SAAAAM, KOOOO ĆEEEE DAAA GA GLEEEDAAA, JOOOOJ KUUUUKUUUU. Kakvo crno poštovanje, nego žene imaju falinku mozga pa saosećaju sa svakim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Ја сам шоња и перем тањире понекад. Од мене се свашта може очекивати. 12:smeha:

A ko je  pa rekao da je šonja ko opere viljušku? Nešto se ne sećam, ja sam rekla da mi je skrnavo da muško macka glazuru na torti, ali ako voli i kome se sviđa, što da ne

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Sofija_ рече

nije ovo bas ovako kako ti zamisljas, moj brat kad je dobio svoj stan i poceo raditi, ja sam isla da mu pomognem, pocistim pospremim itd. za dzabe jer mi je brat,

i to sam radila dok se nije ozenio, ne sto je i on meni pomagao kad god je sta trebalo, vec sto ga volim i sto znam da ce mu to znaciti(radi puno radno vreme i u smenama)..i dan danas se pomazemo bez naplate,tako smo vaspitani, da se pomazemo

Ja sam im čuvala decu, naravno za dž...gledala ih ko svoju. Al kuću vala nisam sređivala, e to mogu sami. Mada brat uvek bio uredniji od mene :smeh1:.

Pa i ti radiš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Ал послови су традицонално распоређени. И то има да се поштује! Шта бре да муж и жена де заједно спреме вечеру у којој ће уживати?! Чисти пример млитавости и почетак ко зна чега!

Ma daj bre Viler ti prvi nikad ne bi pravio tortu, vidi se iz pisanja nego teraš kontru 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Phoebe рече

A ko je  pa rekao da je šonja ko opere viljušku? Nešto se ne sećam, ja sam rekla da mi je skrnavo da muško macka glazuru na torti, ali ako voli i kome se sviđa, što da ne

А ко је рекао да мушкарац треба да постане женски петко? Ретко који мушкарац зна да спрема торту, реално. Ја не знам. Али није ми проблем да спремим неке ствари које знам. 

Како же муж и жена њихове кућне обавезе извршавати ствар је њиховог договора тј кућног типика и он је ван домашаја било чијих пројекција како треба и прописа. Домаћа црква, домаћа правила. Аутономија и ако ја својој аутономији хоћу жени да спремим вечеру а она да опере тањире шта то кога брига или ако моја жена увек али увек кува а ја увек али увек перем судове. Или ако она обавља све кућне послове а ја се бавим 12 сати дневно послом од кока имамо новац, шта кога брига? Или ако жена ради а ја чувам децу, па после годину дана ја радим а она чува децу?

Веровали или не живот је врло жива ствар!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Phoebe рече

Ma daj bre Viler ti prvi nikad ne bi pravio tortu, vidi se iz pisanja nego teraš kontru 

То уопште није поента, него је поента да се људи сналазе како могу и како им одговара.

Не знам да правим торту, сад сам вероватно прави мушкарац због тога. А ови што знају да је праве...кукала им мајка...поготово куварима.:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Phoebe рече

ja sam rekla da mi je skrnavo da muško macka glazuru na torti, ali ako voli i kome se sviđa, što da ne

Nemoj tako...umeju oni to da dovedu do umetnosti. Milina da gledaš, žao ti da jedeš.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...