Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, ninaana рече

Ne, nego izvrtanje istine.

Šta je izvrnuto konkretno?Devojčice pre sazrevaju i kreću onda i pre da se bave tim ,,zrelim,, stvarima kao što su spletkarenja...

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Lady Godiva рече

Ја сам онда одлична комбинација са сваким живим створем на планети. Јао улепша ми дан. 

ti si super, treba zena malo da se opire, ne valja da sve prihvati odma, ali kad se zaljubis bices kao mala maca, tako je to u stvarnom zivotu, i bas mi drago ako ti ulepsah dan, spremi jedan postan kolac koji najbolje znas :tv:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Кратос рече

Šta je izvrnuto konkretno?Devojčice pre sazrevaju i kreću onda i pre da se bave tim ,,zrelim,, stvarima kao što su spletkarenja...

Hau jes nou.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Софија, пагани улазе у брак јер се заљубљују, зато се и разводе ко стока. Хришћани рационално приступају браку ради спасења. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Precious рече

Пагани улазе у брак јер се заљубљују, зато се и разводе ко стока. Хришћани рационално приступају браку ради спасења. 

Klasično opravdanje strahova i nemanja sposobnosti voljenja.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, ninaana рече

Klasično opravdanje strahova i nemanja sposobnosti voljenja.

Временом се и кер заволи, а камоли брачни партнер.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Precious рече

Временом се и кер заволи, а камоли брачни партнер.

Ovo mi je mnogo poznato, ti si onaj Tanjir? :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ninaana рече

Hau jes nou.

Ja reko biće neki nadasve zreliliji odgovor i argumentacija...kad ono međutim....:ok:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Precious рече

Пагани улазе у брак јер се заљубљују, зато се и разводе ко стока. Хришћани рационално приступају браку ради спасења. 

Romantizovana generalizacija,većina ljudi stupa u brak iz neke zaljubljenosti ili iz čistog racionalnog interesa,nema to veze sa hrišćanstvom niti religijom uopšte.Čak bi ovako tvoje definisano bilo jedan klasičan interes,u braku smo da bi dobili večni život a ne krčkanje u ognjenoj čorbici...

  • Свиђа ми се 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Precious 

Хајде мало олабави.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...