Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 минута, Кратос рече

da ukoliko se ne povratimo i budemo kao deca da nema ništa od Carstva Nebeskoga

zreo covek moze da podetinji u starosti, a nezreo uvek ostane dete, sto je veliki hendikep za one koji zive sa njim, tj. njegovu zenu i decu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, ninaana рече

Je l' i za žene onda važi da budu kao deca? :)

Ne možeš to sebi da priuštiš :0212_rolleyes:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Paradoksologija рече

Pa to je užas. Za to je krivo loše vaspitanje dečaka u fazonu "Neka sine, majka će". Kome treba dete koje neće nikad ni da odraste?

Razvodi za koje znam su se najčešće zbog ovoga dešavali - žena se razvede i život joj bude kudikamo lakši, jer ima jedno manje džinovsko dete da pere, pegla, hrani i rasklanja za njim, a on ako uzme decu svaki drugi vikend ispadne da više vremena provodi sa njima nego što je činio u braku! 

Ја још нисам чуо за такав развод, жене око мене се никад не би удале за некога ко пегла, пере суђе, пере веш.. Код мене се разводи дешавају већином због курвалука...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Sofija_ рече

a snajki ostane deda da ga pazi :tv:

Aaaa ne, razvedeni su :smeh1:. Mada, i da nisu-kakav deda pored malog deteta.

Da li biste brinuli o njegovim/njenim bolesnim roditeljima?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Natasa. рече

Aaaa ne, razvedeni su :smeh1:. Mada, i da nisu-kakav deda pored malog deteta.

Da li biste brinuli o njegovim/njenim bolesnim roditeljima?

Pre svega bi on brinuo, kao što je njegov otac brinuo o svom ocu na samrti, a nije to uvalio svojoj ženi. 

  • Свиђа ми се 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, ninaana рече

Je l' i za žene onda važi da budu kao deca? :)

Za sve valjda al vidiš da se bunite...recidiv postedenskog stanja...:)))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Војвода7 рече

Ја још нисам чуо за такав развод, жене око мене се никад не би удале за некога ко пегла, пере суђе, пере веш.. Код мене се разводи дешавају већином због курвалука...

Ove polupane evropljanke samo takve papučare traže...a sa strane se peglaju sa onima što ne peglaju...:smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Paradoksologija рече

Pre svega bi on brinuo, kao što je njegov otac brinuo o svom ocu na samrti, a nije to uvalio svojoj ženi. 

To mi je i bio cilj pitanja. Da ne bude, polomiše se muški oko bolesnih roditelja, a ustvari ih uvalili ženi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Војвода7 рече

Ја још нисам чуо за такав развод, жене око мене се никад не би удале за некога ко пегла, пере суђе, пере веш.. Код мене се разводи дешавају већином због курвалука...

Значи да је куварлук више заступљен код тих који неће да перу и пеглају. Запамтила. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Кратос рече

Ove polupane evropljanke samo takve papučare traže...a sa strane se peglaju sa onima što ne peglaju...:smeh1:

Да, то сам већ научила. Зато што су мушкарци који не пеглају промискуитетнији. Ваљда имају вишак времена док им жене диринче.

Понављање је мајка знања..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, ninaana рече

Je l' i za žene onda važi da budu kao deca? :)

Жене престају бити деца још у вртићу, чему сам још као сасвим мали дечак сведочио. Док смо ми јурили лопту задихани и са невином срећом на лицу, попут оне среће Адама док је још био у врту, девојчице су се скупљале у групице и већ тада сплеткариле. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Precious рече

Жене престају бити деца још у вртићу, чему сам још као сасвим мали дечак сведочио. Док смо ми јурили лопту задихани и са невином срећом на лицу, попут оне среће Адама док је још био у врту, девојчице су се скупљале у групице и већ тада сплеткариле. 

Bio si mi simpatičan. :mahmah:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...