Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, Лапис Лазули рече

:unbelieveble:  samo?ko bi reko da si ti ovoliko blag sudija za ovakve grehe...

 

 

Ma foliram se malo,sve bi ja to pod mač bato...:fik:

  • Свиђа ми се 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Кратос рече

Ti si sve pogrešno svatijo maj prešs....ne relativizujem tebe pitam,šta je za tebe moralan muškarac?Što ne odgovoriš na to pitanje umesto što mi inputiraš neke sopstvene predrasude koje blage veze nemaju sa mnom?

Мени се чини да релативизујеш. На учење Цркве о сексуалном моралу, ти постављаш готово иронично питање, да ли невиност чини мушкарца моралним. Да чини га. Непослушност учењу Цркве је непослушност Богу, а непослушност Богу је неморално. Овим сам ти одговорио и на питање. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Precious рече

Мени се чини да релативизујеш. На учење Цркве о сексуалном моралу, ти постављаш готово иронично питање, да ли невиност чини мушкарца моралним. Да чини га. Непослушност учењу Цркве је непослушност Богу, а непослушност Богу је неморално. Овим сам ти одговорио и на питање. 

Dobro,to je već pošten odgovor....neću da budem kao Nataša sa Nešom....rispekt brate.:skidamkapu:

  • Свиђа ми се 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Neša_ рече
 

Ne kaže se gej nego peder (da izvineš na izrazu). :buba:

:smeh1:

Каже се мужеложник.

Претерасте га више са тим страним западним ЕУ изразима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Кратос рече

Dobro,to je već pošten odgovor....neću da budem kao Nataša sa Nešom....rispekt brate.:skidamkapu:

Što bi bio? Postavio si pitanje i dobio pošten odgovor :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, *SHONE* рече

Извини Софија ако сам те повредио. Није ми била намера.

Моје мишљење је да се Гоци спрда са крајишким песмама.

Ma ne bre, nisi :) malo sam se nasalila...

Ne bih rekla da se sprda, oni uglavnom pevaju rodoljubive, pesme o zenama i slicno...ima naravno i bezveznih tekstova, ali uglavnom su rodoljubive i krajiske

naravno, sve je stvar ko sta voli, meni su oni ok kad sam dole u Srpskoj,obidjem vasare i uhvatim se u kolo i veselim se :120286:

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Sofija_ рече

Ma ne bre, nisi :) malo sam se nasalila...

Ne bih rekla da se sprda, oni uglavnom pevaju rodoljubive, pesme o zenama i slicno...ima naravno i bezveznih tekstova, ali uglavnom su rodoljubive i krajiske

naravno, sve je stvar ko sta voli, meni su oni ok kad sam dole u Srpskoj,obidjem vasare i uhvatim se u kolo i veselim se :120286:

 

Ето, и ви имате ваше Рокере с Мораву :smeh1:

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Sofija_ рече

Ma ne bre, nisi :) malo sam se nasalila...

Ne bih rekla da se sprda, oni uglavnom pevaju rodoljubive, pesme o zenama i slicno...ima naravno i bezveznih tekstova, ali uglavnom su rodoljubive i krajiske

naravno, sve je stvar ko sta voli, meni su oni ok kad sam dole u Srpskoj,obidjem vasare i uhvatim se u kolo i veselim se :120286:

 

Волим и ја родољубиве песме, да не испадне да не волим. Нарочито оне које су испевали покојни протођакон Владо Микић и протођакон Радомир Перчевић.

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Sofija_ рече

kad sam dole u Srpskoj,obidjem vasare i uhvatim se u kolo i veselim se :120286:

Ima li i dobrog kupusa i jagnjetine? :D

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Natasa. рече

Ima li i dobrog kupusa i jagnjetine? :D

ima svega breee, jagnjetina ispod saca,svadbarski kupus njamiii njega obozavam, pljeske sa kajmakom velike kao kuca :POPOcorn1:

auu nema ni jedan smajli sa pljeskavicom :smeh1:

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Драгана Милошевић рече

@Natasa. 

Nato, jesi li gladna?:)

Ma kakvi, da bar jesam. Sve mi je stisnuto, nemam apetit, kad jedem to je nešto malo i gorušica me ubija u pojam noćima :0228_hot:

Da li vam se dešava da vas bukvalno mrzi da jedete, nemate ni ideju šta biste jeli?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...