Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

„Kada vas neko voli,način na koji izgovara vaše ime je skroz drugačiji.Jednostavno znate da je vaše ime zaštićeno u njihovim ustima.“ – Nikola, 4 godine

„Ljubav je ono što te nasmeje kada si umoran.“  -  Anđela, 4 godine

„Ljubav je kada kažes dečku da ti se sviđa njegova majca, a on počne da je nosi svaki dan.“  -  Katarina, 7 godina

„Ljubav je kada mama da tati najlepši deo piletine.“  -  Ena, 5 godina

„Kada je moja baka dobila artritis,nije viša mogla da se saginje i da lakira nokte na nogama. Tako da je deka to stalno radio umesto nje, čak i kada su njegove ruke dobile artritis. To je ljubav!“ -  Marija, 8 godina

„Ljubav je kada mama vidu tatu oznojenog i smrdljivog, a ipak kaže da je zgodniji nego Bred Pit.“  -  Filip, 7 godina

Ljubav je kada se stalno ljubite. Pa kada se umorite, vi i dalje želite da ste zajedno i da pričate više. Moji mama i tata su takvi,izgledaju grozno kada se ljube.“  -  Tamara, 8 godina

Ljubav je kao stara žena i star muškarac koji su i dalje prijatelji, iako se veoma dobro poznaju.“  -  Lazar, 6 godina

stajeljubav.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

A ona koja ( zeli da bude fina) ostavi lep utisak je ( nezrela kucka). :))) Izvinjavam se na izrazu ali tako je.

Ista situacija kao sa muskarcima, onaj koji ima stav je zanimljiviji devojkama od onog koji nema.


Нервираш ме. Прекини да се понижаваш. Ни једна ти не дугује никакво објашњење, нити икакву наклоност. Најпре погледај у себе. Ти први немаш никакав став до кога си сам дошао а да није потврда онога што већ мислиш, балзамовање озлојеђености, самотапшање по рамену, и оно што си прочитао у инструкторским књигама о освајању жена. Немаш мрву достојанства, мењаш личност свака 4 поста, а усуђујеш се да то што те жене штеде шутирања по сујети окривљујеш на недостататак става у њима? 

Пробао сам лепо, пробао сам пажљиво, али сада ме нервираш.   

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Saraa рече

Ma uvek se nadje neko po nasoj meri. Ima dobrih momaka i dobrih devojaka, nije sve izgubljeno. emoji4.png I sve zavisi od nas samih, sta zelimo od parnera, sta dopustamo, postoje mnogi nesrecni ljudi koji trpe sve i svasta od neke osobe, treba biti iskren sa sobom i ne raditi nista sto nama ne odgovara i cini nas nezadovoljnim :)

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Тако је Сарице. ??

  • Волим 1

?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ana B. рече

Ma ko ih j. :smeh1:

Leej muskarci koe vam rece. :D:D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Вукашин Ковачевић рече

Немаш мрву достојанства, мењаш личност свака 4 поста, а усуђујеш се да то што те жене штеде шутирања по сујети окривљујеш на недостататак става у њима? 
 

Ok, nije frka hvala sto si iskren.

U principu hteo sam da saznam nesto vise kroz ovo pisanje o stvarima koje su mi nejasne i saznao sam.

Ne kapiram kako to menjam licnost svaka 4 posta? 

Da, mislim da je uvek iskren odgovor bolji od bilo kakvog drugog. I da bi na taj nacin mnogi nesporazumi bili razreseni. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Liga Džentlmena рече

Ok, nije frka hvala sto si iskren.

U principu hteo sam da saznam nesto vise kroz ovo pisanje o stvarima koje su mi nejasne i saznao sam.

Ne kapiram kako to menjam licnost svaka 4 posta? 

Da, mislim da je uvek iskren odgovor bolji od bilo kakvog drugog. I da bi na taj nacin mnogi nesporazumi bili razreseni. 

Не, тебе неће задовољити никакав искрен одговор осим афирмације твог балављења, и жене то осећају. Ти ћеш наставити да постављаш подпитања, "а зашто, а због чега, а мислио сам да си ми дала сигнале, а да ли имаш дечка...", све док не успеш да, по хиљадити пут, избегнеш да погледаш у себе, и њено неинтересовање оправдаш фалинком у њој. 

Нити си ти уопште овде ишта сазнао, нити си заинтересован да сазнаш, понајмање о себи, већ да се уподобљаваш и да звучиш као разуман и добар момак који ето, није имао среће без своје кривице, а свака твоја реч се осећа на очај и празнину коју очекујеш да неко други попуни, почев од твог имена: Лига Џентлмена.  Ти да хоћеш да сазнајеш ишта о себи и другима, узео би да читаш неку књигу, и имао неко друго интересовање сем ове теме и брзих аутомобила, коју имаш јер те је MAXIM или неко слично срање научио да је то неодољиво женама. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин Ковачевић рече

Не, тебе неће задовољити никакав искрен одговор осим афирмације твог балављења, и жене то осећају. Ти ћеш наставити да постављаш подпитања, "а зашто, а због чега, а мислио сам да си ми дала сигнале, а да ли имаш дечка...", све док не успеш да, по хиљадити пут, избегнеш да погледаш у себе, и њено неинтересовање оправдаш фалинком у њој. 

Нити си ти уопште овде ишта сазнао, нити си заинтересован да сазнаш, понајмање о себи, већ да се уподобљаваш и да звучиш као разуман и добар момак који ето, није имао среће без своје кривице, а свака твоја реч се осећа на очај и празнину коју очекујеш да неко други попуни, почев од твог имена: Лига Џентлмена.  Ти да хоћеш да сазнајеш ишта о себи и другима, узео би да читаш неку књигу, и имао неко друго интересовање сем ове теме и брзих аутомобила, коју имаш јер те је MAXIM или неко слично срање научио да је то неодољиво женама. 
 

Ovo boldovano me bas nasmeja. Aute volim zbog sebe nema to veze sa zenama, zene ne vole kola, niti znaju nesto o njima, cak mislim da im je to odbojno.

Mogu samo da se slozim sa tobom u jednoj kontataciji: 

" Da niko nista nikom ne duguje. " Hvala za ovo, odlicna recenica.

Ovo drugo boldovano je totalni promasaj, nikom ne zelim nista da pokazem. Ali ok, mozda tako deluje.

A za ovo ostalo si me bacio na razmisljanje...

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Liga Džentlmena рече

niti znaju nesto o njima,

ne bih se slozio s tobom, ima dosta devojaka koje vole automobile i znaju dosta o njima

  • Свиђа ми се 1

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo ja sam sad u iskusenju da se udam na keca za ovog Vukasina :aplauz:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Nikola Stojanovic рече

Zovi ga na kafu. hahhah :D:D

Razuman momak, ima stila, ima stav, svaka rec na mestu - gadja u metu...kvalitetan sagovornik, ima sadrzaj....zvacu ga na pivo :pivo:

:smeh1:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Adelaida рече

Razuman momak, ima stila, ima stav, svaka rec na mestu - gadja u metu...kvalitetan sagovornik, ima sadrzaj....zvacu ga na pivo :pivo:

:smeh1:

Ubojito i konkretno, nema zavlacenja mnogo. Jos je pivce u pitanju, sve je na mestu. :D:D Lepo, svidjamise :D:D

  • Свиђа ми се 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...