Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 1.6.2018. at 10:14, Natasenka рече

Muskarac da bude veseo i romantik. Negdje sam nekad procitala , ako ne mozes pronaci vjerujucu polovinu, nadji veselu. :) Da radost bude u kuci. :)

Правда за меланхолике! :whackado: Озбиљне, достојанствене, размишљајуће... то је мужевно! :)

Романтици могу да буду опасни ако нису поуздани, стабилни, а православна романтика ти је нешто не баш романтично у почетном смислу речи:

Ош ти мученички брачни венац са мном, да се жртвујеш, да ми помогнеш у ношењу терета,  док нас смрт не растави... Обећаваш да нећеш да ропћеш, да ћеш бит' трпељив-а, праштати, прихватати проблеме као део заједничког крста/јарма и нећеш гледати да шмугнеш...

Мало тежи падеж ;)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Posle iskustava koja imam,  najvise volim normalne muskarce :)  ,ono,kao,psihicki uravnotezene,zrele,odgovorne,inteligentne i moralne.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, ВИЛМА рече

Posle iskustava koja imam,  najvise volim normalne muskarce :)  ,ono,kao,psihicki uravnotezene,zrele,odgovorne,inteligentne i moralne.

Sad će da te kritikuju kako imaš previsoke kriterijume :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, u danasnje vreme ispadne da su to previsoki kriterijumi,a ja opet mislim da je to skromno sto trazim,samo da nije psiho i da je zreo :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, ВИЛМА рече

 najvise volim normalne muskarce :)  ,ono,kao,psihicki uravnotezene,zrele,odgovorne,inteligentne i moralne.

To je i najteže naći, posebno u zrelim godinama (tj.baš sve to pobrojano, plus da je slobodan, tj. stvarno slobodan, dostupan iznutra, ofali po toj listi veoma lako). Za utjehu: normalan je i običan :D a život je more...

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sofija_ рече

a ovo, iz iskustva znam da velika vecina ostanu deca u dusi, tj. veliki decaci, znam dosta primera gde zena kaze: imam cetvoro dece, a ima troje i njega racuna kao cetvrto :smeh1:

Pa to je užas. Za to je krivo loše vaspitanje dečaka u fazonu "Neka sine, majka će". Kome treba dete koje neće nikad ni da odraste?

Razvodi za koje znam su se najčešće zbog ovoga dešavali - žena se razvede i život joj bude kudikamo lakši, jer ima jedno manje džinovsko dete da pere, pegla, hrani i rasklanja za njim, a on ako uzme decu svaki drugi vikend ispadne da više vremena provodi sa njima nego što je činio u braku!

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

Pa to je užas. Za to je krivo loše vaspitanje dečaka u fazonu "Neka sine, majka će". Kome treba dete koje neće nikad ni da odraste?

Uzas ili ne, tako je, ima toga mnogo kod nas, bas zbog toga neka sine majka ce, i napravi invalida od sopstvenog deteta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Paradoksologija рече

Pa to je užas. Za to je krivo loše vaspitanje dečaka u fazonu "Neka sine, majka će". Kome treba dete koje neće nikad ni da odraste?

Pa zar nije Bog kad je bio na Zemlji rekao da ukoliko se ne povratimo i budemo kao deca da nema ništa od Carstva Nebeskoga?Vi i dalje ste neposlušne ko Eva što u Edenu bejaše...ccccc .....

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Paradoksologija рече

on ako uzme decu svaki drugi vikend ispadne da više vremena provodi sa njima nego što je činio u braku!

I uvali ih svojoj kevi :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Кратос рече

Pa zar nije Bog kad je bio na Zemlji rekao da ukoliko se ne povratimo i budemo kao deca da nema ništa od Carstva Nebeskoga?Vi i dalje ste neposlušne ko Eva što u Edenu bejaše...ccccc .....

Je l' i za žene onda važi da budu kao deca? :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, ВИЛМА рече

samo da nije psiho i da je zreo

Samo sreda i krajevi... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...