Jump to content

Žene, kakve muškarce volite?

Оцени ову тему


Препоручена порука

... а јеси чула ону песму: " Боље но урмашице волем Поукашице..."   :dobro:

:-D :-D :-D Kad me vide oči šire

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... Твртко, шта су јој ова три "Д", испред ширења... :stadaradim:

Šta pitaš njega? Jel zato što sam žensko?  :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne bih znao da ti kažem. Ljudi uglavnom kukaju :)

Nije to bilo pitanje, samo konstatacija. Nama na Sretenje godisnjica, a nismo jedini  :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije to bilo pitanje, samo konstatacija. Nama na Sretenje godisnjica, a nismo jedini  :sunce:

 

Ma znam, zezam se :) Hteo sam reći sudeći po aktivnosti ovakvih tema, u manjini ste :) Skoro dođemo neki drugar i ja do te teme, i po nekoj našoj proceni zaključimo da možda čak i više od 50% ljudi kod nas samuje. Prsli smo kao narod! :) 

 

Nek ste vi srećni, zdravi i veseli!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma znam, zezam se :) Hteo sam reći sudeći po aktivnosti ovakvih tema, u manjini ste :) Skoro dođemo neki drugar i ja do te teme, i po nekoj našoj proceni zaključimo da možda čak i više od 50% ljudi kod nas samuje. Prsli smo kao narod! :)

 

Nek ste vi srećni, zdravi i veseli!

U manjini smo jer nas takve teme ne tangiraju previše, pa ne učestvujemo. 

Samci uvek misle da vecina ljudi samuje, kao sto se mi u braku okruzimo parovima, pa mislimo da su svi spareni.

Prsli da, ali ne od samoće.

 

Hvala :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi su u grcu, misle da ih neko procenjuje, ocenjuje..

Mi smo se upoznali na verujemu davno, pa ne znam mislim pre deceniju, tad su bili sabori ovako kao ovde sad, da se ljudi druze bez neke presije, bez ocekivanja da li cete se nekom svideti il ne, nego su bas bila bratska druzenja...i tako kad upoznas nekog u opustenoj atmosferi razviju se i prijateljstva i nesto vise.

Ne ide na silu, a ljudi srodnih razmisljanja, priroda...nacice se i prepoznati i bez tog "jaoj moram nekog da nađem frka mi je".

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljudi su u grcu, misle da ih neko procenjuje, ocenjuje..

Mi smo se upoznali na verujemu davno, pa ne znam mislim pre deceniju, tad su bili sabori ovako kao ovde sad, da se ljudi druze bez neke presije, bez ocekivanja da li cete se nekom svideti il ne, nego su bas bila bratska druzenja...i tako kad upoznas nekog u opustenoj atmosferi razviju se i prijateljstva i nesto vise.

Ne ide na silu, a ljudi srodnih razmisljanja, priroda...nacice se i prepoznati i bez tog "jaoj moram nekog da nađem frka mi je".

Uf, ništa gore od toga, tada nema ništa, samo grč i stres.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U manjini smo jer nas takve teme ne tangiraju previše, pa ne učestvujemo. 

Samci uvek misle da vecina ljudi samuje, kao sto se mi u braku okruzimo parovima, pa mislimo da su svi spareni.

Prsli da, ali ne od samoće.

 

Hvala :)

 

Pa ne poznajemo mi samo samce. To je neki opšti utisak prema svim ljudima koje poznajemo.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa ne poznajemo mi samo samce. To je neki opšti utisak prema svim ljudima koje poznajemo.

Ali su vam bliži po temama i obavezama, subjektivan vam je osećaj.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...