Jump to content

Пси

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

U utorak je bio veseo i raspoložen za igru, nisam imala vremena za njega....nisam znala .....ni počemu nisam slutila ....

U sredu ujutru se nije probudio, uginuo je u snu  :((

Otišao je bez pozdrava....imam osećaj kao da ga je neko ukrao....

ceo dan sam dezorjentisana...

Drugar je hteo da mi večeras donese neko kuče ...ali...ne može to tako....nije to sijalica koja kad pregori uzmeš drugu i zameniš je....

prazno je ....tišina u dvorištu....došla sam sa posla....a samo hladna kiša, tišina i mrak....

nema ga više da  mi se obraduje i da zaboravim na sve probleme koji su se desili tog dana...

.......... :((  :((  :((

 

jDjW3G4kdKcEh.JPG

Jako tuzno Rado, znam kako se osecas imao sam vise takvih iskustava. Jedino ti mogu reci da mi je zao sto patis i zao mi je tvog ljubimca.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U utorak je bio veseo i raspoložen za igru, nisam imala vremena za njega....nisam znala .....ni počemu nisam slutila ....

U sredu ujutru se nije probudio, uginuo je u snu  :((

Otišao je bez pozdrava....imam osećaj kao da ga je neko ukrao....

ceo dan sam dezorjentisana...

Drugar je hteo da mi večeras donese neko kuče ...ali...ne može to tako....nije to sijalica koja kad pregori uzmeš drugu i zameniš je....

prazno je ....tišina u dvorištu....došla sam sa posla....a samo hladna kiša, tišina i mrak....

nema ga više da  mi se obraduje i da zaboravim na sve probleme koji su se desili tog dana...

.......... :((  :((  :((

 

jDjW3G4kdKcEh.JPG

 

 

Штета баш радо.. колико је био стар? Можда се отровао ... :/

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10ipo godina je imao....googlam uzroke iznenadnog uginuća....

 

http://moj.pet-centar.rs/Pitajte-nase-veterinare-Psi/6037-Razlozi-iznenadnog-uginuca-psa.html

 

Стар је то пас.... деда практично...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

10ipo godina je imao....googlam uzroke iznenadnog uginuća....

 

http://moj.pet-centar.rs/Pitajte-nase-veterinare-Psi/6037-Razlozi-iznenadnog-uginuca-psa.html

moguce da je starost u pitanju,al moze i ovo sa tog sajta da je tacno=>  Iznenadna smrt obično nastupa usled zastoja rada srca ili prekida disanja koji mogu biti primarni uzroci ili su sekundarno izazvani usled drugih bolesti. Neki od uzroka nagle smrti  su subaortalna stenoza, aneurizma, tromboemolija (obično plućna), kardiomiopatije (slabost srčanog mišića koja može nastupiti sekundarno nakon virusne ili parazitarne infekcije), supraventrikularna tahikardija, krvarenje (može se pojaviti bez vidljivog razloga, a vrlo često nastaje kod  hemangiosarkoma, ali je češće kod pasa starijih od 6 godina), toksini (iako obično postoje neki klinički znakovi). Karakteristično je gotovo za svaki od navedenih uzroka da uginuće nastupi tokom nekoliko sati ili kraće. Uginuće u toku nekoliko dana (2 - 5 dana) može uslediti usled akutnih bolesti zarazne ili ne zarazne prirode, otrovanja i sl.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

gallery_15281_128_112148.jpg

Ово је моја фотографија . Штене није моје , само овековечио један случајан сусрет  :)

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

21boumf.jpg  8086.gif

 

Jedan od mojih vragolana, avlijaner, pokupljen sa ulice kao štene. Prava starleta, više voli fotoaparat nego 'leba da jede.  :.mislise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

1491416_282567595285718_3205810313620441

 

Мали смрда прда ТИл (питбулл)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...