Jump to content

Malo šale na SVOJ račun - samo za hrabre i samokritične :)))

Оцени ову тему


Дијана.

Препоручена порука

Ја сам леп, најлепши на свету, толико сам леп да и кучићи бегају од мене када ме виде.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12/30/2015 at 16:44, JESSY рече

Jessy se povremeno pita

Увек брзам са читањем па се после ваљам од смеха. Прочитах: "Jessy се порађа"

:))  :))  :))  :))

 

%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D1%81%D0

 

Реакција форумаша (кинескиња са шољом) и моја реакција на смешне слике које постављам

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedna mi djevojka kaze zbog mrsavosti gledaj te na sta licis ne bih mogla ni da se "nakasljem" nad tobom☺

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kad se ja uključim u teološku raspravu.

 

1e1acaaf-15ad-4091-aac7-491ffe318f88_tab

 

Kad skrenem sa teme.

https://www.facebook.com/954249651327636/videos/959127520839849/

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/20/2016 at 9:41, Велизар рече
Помислио сам да ћеш ти прва да "пробијеш лед", кад оно - јок.  

prebroj koliko ukupno ima mojih postova ovde ;)

a tek trud što sam izlistala 60 stranica da ukrojim ovu temu... ne mogu tol'ko lajkova nikad dobiti. :D  

 

On 1/20/2016 at 9:45, Јелена011 рече

Kako da prebacim neki post sa one teme ovde, a koji je na moj racun i svidza mi se :) ajte vi to modovi :) mozete sve, a i rapsodi nam duguje ostatak onog sadrzaja knjige :P

ne može to, moraš sama! ne računa se!

ako se sjećaš šale na svoj račun, ti ukradi foru ;)

 

e ovo može! kopiraj-citiraj dobru šalu na svoj račun!

On 1/20/2016 at 9:47, 3006 рече
копирам/цитирам?

 

 

imajte milosti, već sam listala 60-tak strana... bilo mi žao nekih dobrih fora da propadnu a nisam mogla baš precizno da ih lociram

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Velizare, ovo je na račun drugosrbijanaca ... nemoj jeftino da se izvlačiš ovde, takva spamovanja neću dozvoliti! :D

a tek to, što si triput to postovo, od silne samokritike  :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jesam ja pokrenula temu, ali sam posle prebacivala samokritične bisere s one glomazne teme, (joj što volim da skrajam i ukrajam pretenciozne teme, posebno kad niko ne galami zbog toga); a postovi idu hronološki, i tako... :coolio:

 

Haha, uz ovo dodatno samopregorno pojašnjenje mož'da prođe. A to šta osjećaš prema drugosrbijancima (i još nekima/mnogima) da ispovjediš! (Ima nas još takvih) :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Posebno uživam kad mogu da svrsishodno upotrijebim (zloupotrijebim) 'silnu moć' koju imam, a naročito kad me niko ne lupa po nosu zbog toga!  :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije fer imam i ja na svoj račun , a nema ih ovde  :)

 

EAgCGvX.png

 

Моје почетничко одушевљење форумом 

 

h0pR0lR.png

 Моји тренутни утисци форумом 

 

p0pjjzh.png

 

мој форумски есхатон 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije fer imam i ja na svoj račun , a nema ih ovde  :)

Nađeš ih tamo na onoj temi i zatamniš (quote), pa taj tako cijeli dobijeni quote sve sa onim crticama i simbolčićima prekopiraš ovde.

i to ćemo računati kao validnu samokritiku. Tako će pod tvojim avatarom dakle ići prekopiran/citiran željeni post. 

 

Kako da prebacim neki post sa one teme ovde, a koji je na moj racun i svidza mi se
'Ћете да пребацијете или да копирам/цитирам?
 

Dakle na ovaj gore način vi ih prebacite. Ja sam prebacila već one koje je neko sam na svoj račun na onoj temi napravio. 

Vi kad prebacite te dosjetke na svoj račun koje su drugi napravili ćemo računati kao da ste ih sami napravili! 

Ili kažem vam, ukradite foru.. objavite je sami na svoj račun kako su oni uradili.. 

ko da je bitno.. bitno da se logos odvija...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

nyADKom.png

 

iiTPE6AqFnl4u.gif

 

 

Ono kada ja fina i dobra na početku :smeh1: pokažem zube :smeh1:

 

9U4UyNw.gif

 

Кад ја ,  волим да ме форумаши чешкају иза ушју.......мазе пазе ......воле 12:smeha:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kuca mi srce , to mora da je neki znaaak . :)))

 

Svaki put , ali svaki put kad treba da popunim neki veoma vazan formular , ja nesto pogresim ...i onda ga precrtavam , dopisujem sa strane i brljam ... Stvarno me je sramota zbog toga , ali to mi se cesto desava ... Ako pise ime , ja napisem ime i prezime , pa posle precrtavam prezime , ako pise ime ime roditelja prezime , ja napisem ime i prezime , pa ime roditelja , pa opet precrtam prezime , pa ga napisem na kraju ... Nedavno je trebao da se stavi iksic ispred pola , stoji gospodjica/gospodja i ja umesto da stavim iksic zaokruzim ono gospodjica ... Secam se da je jednom pisalo - ime roditelja , a ispod datum rodjenja i ja umesto da napisem moj datum rodjenja , napisem pogresan , zna se ciji ... Ne znam sta mi je bilo da se svega ovoga secam ... Sad kad nesto popunjavam , prvo se preslisam sve molitve , i tek onda smem da pocnem ... :citac:

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...