Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

  • Гости
Guest Светлана

Мени је много добар фазон она "буба", јер отвориш кров и путујеш, а и уопште. Боја црно са бордо им је била врло лепа комбинација. Једном сам видела неке странце на мору у Хрватској са обојеним у плаво и до пола исцртани облаци, добро насликано, од сликара највероватније.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

uf nije losa buba, moze svasta da se napravi od nje aman

jedva cekam da nesto ovako zazivi:

Tesla Motors Model S

Постављена слика

http://www.teslamotors.com/models/index.php

klikom na range, utility, performance, technology videcete i ostale perspektive ovog automobila :o

ima sve - cetvoro vrata, stakleni krov, ekoloski, ne urlice, nema kancerogenih jedinjenja, dizajn, elektricni, veliki prtljaznik ...

za sada skupa varijanta, ali kako sve to napreduje, kapiram da ce vrlo skoro da bude pristupacno, ako nece novi rat oko resursa ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • Гости

Joj,gde me nadje,Ceco?Ja bih volela Mercedesov kabriolet.Znate sto,u njega je krov metalan i varijabilan.Konstruisan je za mene.Kad budem imala

love da ga registrujem u Srbiji,kupicu ga  :wink: Znate sto,mnogo kosta registracija takih kola,ja ne mogu da je priustim. :cheesy3:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ne ne draga, mi te ne mrzimo, takvo nesto u coveku izazove faustovski sindrom - prva, druga, treca, cetvrta, peta i ...... ZID. a onda mrak.

toplo ti preporucujem drugaciju terapiju: aroma terapiju - zapalis malo tamjana, nadises se ko covek, odma te prodje :) :o

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...