Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 4 часа, Dragi рече

Zima je, mraz, led se nalepi na staklo a tebi se žuri, a i hladno ti je...

Pre par nedelja prvi put sam kupio odledzivac za staklo marke Sonax, vidi dole:

http://shop.atomem.rs/product/details/331241

Ali valja li ono za lak, hrom i gumi? Jedni kažu, drugi kažu ne. Koje je vaše iskustvo?

Na koj lak i hrom mislis?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

37095166-da7dd-50e3f-k-1.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
On 23.2.2021. at 1:14, Dragi рече

Uuu exrta. Al ja volim vise ove starije modele. Hehe

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Mmm, ovo bi mogao da bude srpski bolid. Beli metalik, i namesto ruskih srpske boje ;)

WWW.DERSTANDARD.AT

Haas-Wagen in Weiß, Rot, Blau deutet offensichtlich russische Fahne an

EvnuT1OXcAEMf0.jpg?w=1600&s=eb428f8c

 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vala, polako primećujem da sam kupio princezu... Mislim na moju Astricu Jelku, GTC.

Ponekad žalim za moju staru Korzu, moja radna mazga :ani_biggrin:

Astrica je zahtevna. Sada je uhvatila rđu na laku, zbog soli na ulici kako je padao sneg. Moju dvadeset godina staru mazgu prao sam možda jednom u godini, ali rđu nije nikad hvatala. Ovu moju princezu vodim svaki mesec na fino kupanje a zima nije ni prošla i ono uhvatila rđu.... 

Sad ću sledeće nedelje na nano-zaptivanje, košta nekih 200+ evra, trae pola godine do godinu dana. Ima se još ono keramično zaptivanje, ono traje duže, navodno najmanje tri godine, ali i košta od 800 evra pa na gore, to mi je skupo.

Nano zaptivanje:

https://youtu.be/dCgC8OdzhKo

U gradu se malo muči, voli da povuče iako ima taman 110 konja. Ali na magistrali vozi kao na oblaku. No princeza je, moraš da je držiš, da je konrolišeš. Dok je držiš kao anđeo je. Ako je ali samo malo pustiš, odmah hoće da izbije, da odjuri, da krene na stranu :smeh1:

Korza je bila fina, mogao sam da je vozim samo sa nogom na gasu a obe ruke u džepu :coolio:

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šteta što nemam onaj motor DTI 1,6 od 136 KS. Moj je DTI 1,6 110 KS. Mogao bi čipovanje, plus 20 do 30 KS samo što se optimira program, ali mi onda ode garancija od pet godina...

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 weeks later...

Nešto sam gledao u vezi "castrol" ulja i maziva, te video i druge marke, i pitam se kakvi su domaći srpski proizvodi. Vidim da je gorivo (benzin i dizel) još uvek na evro 5 - u redu je (i Gospodu hvala da imamo), ali ipak najsavremeniji standard je evro 6; moj Astra J GTC je evro 6 (valjda evro 6b).

https://www.nis.eu/proizvodi/

https://en.wikipedia.org/wiki/European_emission_standards

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Flojd рече

Haha meni je auto euro 1, tako da nemam tih problema. :D

 

Ali još malo i to će zbog prevelikih emisija da zabrane, sve do evro 3 ;) 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5.4.2021. at 16:34, Dragi рече

Ali još malo i to će zbog prevelikih emisija da zabrane, sve do evro 3 ;) 

Jok,jok ovaj ide u oldtajmere. hehe.

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...