Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 5 часа, Иван ♪♫ рече

66e0a619b0414f0496e75d0a0b2dba00.JPG?4a2

 

Nova Mazda 3, zamalo da sam je kupio. Ali ipak, nisam imao dovoljno novca a nisam hteo na leasing. Ali sediš kao car u njoj!

Moja Astra J GTC opet tvrda je. Iako imam gume 235/50 R18, osećam svaku rupu na ulici. Mislim da bi osetio i pikavac da pregazim :smeh1:

 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12.8.2020. at 11:25, Dragi рече

:)

Bild könnte enthalten: Auto, im Freien und Natur

Prefarbaj felge.

Moze neka zlatna, bela, nezno plava ili u boni auta. Ruzno stoji crna.

  • Хахаха 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Dragi рече

Neki vole baš crno ;)

Oke, ali je ruzan kontrast.

Crno i crveno idu u paru, kao kod mene.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, djordje.pesic рече

Moja tojota. Ide kao zmaj, trosi kao upaljac :)Čitalac testira: Toyota Corolla TS Hybrid

I kosta kao svemirski brod. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Malo mi fali moa stara Korsa C. Beše mi radni magarac. A da negde roknem bilo mi je isto svejedno na lupetine i pujotine koliko je imala. Davala je jednu nezavisnost, kao stara Tojota ovde :smeh1:

 

  • Свиђа ми се 1

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedna stvar koju bi s autom bilo bolje ne raditi nikada i jedna stvar koju biste s autom raditi mogli uvijek: :

1. Nikad ne piti pivo dok vozite, naročiro ne to slovačko za koje češki predsjednik Miloš Zeman tvrdi da je dobro jedino za dezinfekciju zubnih proteza! :D 

2. Krenuti na put oko svijeta sve do Japana ,s autom:

WWW.ROME2RIO.COM

The cheapest way to get from China to Japan costs only 157€, and the quickest way takes just 4½ hours. Find the travel option...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Иван ♪♫ рече

tesla model s

Ohoho da nisi i ti neki sfi - auto fan?????

 

пре 1 сат, Иван ♪♫ рече

kvalitet kosta :)

Haahah, koataju sve te dzidzabidze koje prate jedan takav. A mogao bi se porediti sa  Qvintessom iz Transformersa. ??

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...