Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 8 часа, Sasa Vojvoda рече

И на таблицама да пише НИФАДА :)

Нисам баш неки љубитељ таблица са неким порукама,цитатима,одговарају ми конвенционалне,са бројевима и словима без неког редоследа,

Иначе,Нифада на грчком значи пахуља,моје право име је лепше од тога.Могло би се превести  слободније и као наше име Снежана.За разлику од неких,имам само тај профил на ЖРУ,чула сам да неки имају више профила,да се неки мушкарци камуфлирају иза женског имена и сл.

Но,реч Нифада лепо звучи,а и пахуља на ових преко + 40 баш освежава.Мождато доприноси и да добро подносим ове високе температуре.Неки који знају ко је у ствари Нифада,покушавају да комуницирају са мном преко неких профила,али такве увек препознам.

Пошто је овде тема о аутомобилима,волим женске аутомобиле,у некој лепој боји.

 

 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 11 months later...

Malopre nesto trazim, i naidjem na ovu lepotu od pre 28 godina... neki auti prosto ne zastarevaju, a ovaj se kao nov cekao i vise od 3 godine na isporuku, kolika je bila potraznja. I dan-danas izgleda izuzetno, i prosto kao da nije zastarela ni jedan minut... l&g, Honda-NSX iz 1990. godine...

@Liga Džentlmena Secas se ovoga? Vrsno uradjen dizajn, majstorski bez ostatka...

...

1990-Honda-NSX-V1-1080.jpg

https://www.wsupercars.com/wallpaper-download.php?pic=wallpapers/Honda/1990-Honda-NSX-V1-1080.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Liga Džentlmena Да постанеш ултимате дрифт кинг, вози ово :D

Refurbished-Toyota-AE86.jpg?ck=072920180

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вукашин Ковачевић рече

@Liga Džentlmena Да постанеш ултимате дрифт кинг, вози ово :D

Refurbished-Toyota-AE86.jpg?ck=072920180

E a neverovatna stvar je sto taj auto ima samo 160ks i 1.6 motor a jedan je od najboljih drifterskih auta svih vremena. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Liga Džentlmena рече

to je obicna kanta od auta, svi auti na taj fazon, ja za to ne bi dao ni 100 evra, izrazito tijesni, neudobni, klizavi, ma nula ziva

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, kordun рече

to je obicna kanta od auta, svi auti na taj fazon, ja za to ne bi dao ni 100 evra, izrazito tijesni, neudobni, klizavi, ma nula ziva

Ee, pa zaboravljas da ti akti imaju dusu. Kad se duša zadovoljava pare nisu bitne. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Liga Džentlmena рече

E a neverovatna stvar je sto taj auto ima samo 160ks i 1.6 motor a jedan je od najboljih drifterskih auta svih vremena. 

Ово је створено за тебе, ако већ ниси видео

http://watchanime.info/episode/initial-d-first-stage-dub-episode-1/

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Вукашин Ковачевић рече

05-all-trac.jpg

Celica 93 <3

Dok je jos bila u najavi (jedno par godina pre pocetka proizvodnje) citam ja tad jedan broj slovenackog Auto magazina (kao osnovac i posle kupovao sam ga redovno), i bila je tu rubrika bas "U najavi", ili tako neki naslov. I bas u tom broju ova "Celica" predstavljena kao crtez, i ja gledam sliku - secam se ovog k`o da je bilo juce, a evo 28 godina vec - i razmisljam "al` ovo ima da bude vrhunski auto!"...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Liga Džentlmena рече

Definitivno kultni auto. 

Neverovatan je oblik koji i danas moze da prodje kao nov, a ni onda nije izgledao uopste nesto sci-fi.

To je umece - da napravis dizajn koji bukvalno spaja decenije bez problema.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...