Jump to content

EKSKLUZIV: Lepi pita žene - bez cenzure (samo za 21+) :smeh1:

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 224
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Hahaha :smeh1: Pa dobro, samo da smislim pitanja, ima ih mnogo ...

Ево моје прво питање!

 

Да ли си слушао/слушаш ЖРУ диван са о. Арсенијем? Те да ли имаш неку "асимптоту"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли си слушао/слушаш ЖРУ диван са о. Арсенијем? Те да ли имаш неку "асимптоту"?

 

Naravno, sviđaju mi se njegove cvike! Pa nemam za sada, udavih se da smislim nešto škaljivo za žene ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja baš čekao kad će neko da pomene masturbaciju. Mnogo se pričalo i saznali smo mnogo o muškoj strani (istečenja, semena, erekcije, ovo-ono, itd.), ali premalo o ženskoj ...

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno, sviđaju mi se njegove cvike! Pa nemam za sada, udavih se da smislim nešto škaljivo za žene ...

Aj nemo se femkaš tu sad ko mlada pred venčanje..pitaj ono što si spomenuo na temi... ;)

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno, sviđaju mi se njegove cvike! Pa nemam za sada, udavih se da smislim nešto škaljivo za žene ...

Цвиџе су опште место! Нешто, као попут "Реј Банки" код "мене" у зракопловству... Али, ипак-ако смогнеш снаге, а знам да ју имаш (Хилдегард из Бингена, Тереза Авилска са једне-и "Шошенхауеровски" приступ са друге стране)- а отац је помињао "старог Артија"... Немо` Лепи да нас "издаш"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Onda evo prvog pitanja za sve plemenite forumašice:

 

kako izlazite na kraj sa potrebom za seksom? Imate partnera ili se samoispomažete? Koje su prednosti i mane jednog ili drugog? Da li ste zadovoljne?

`ел могу да будем "први2!?

 

У заједници сам брачној. Навршило се на јучошњи праздник, св. Игњатија Богоносца, тачно четврт столећа како смо моја жена и ја у вези... За сада добисмо два сина... Један Гимназијалац, овај други још у ОШ. Сматрам да на твоје питање немам шта да одговорим, јер је све међ` мојом женом и "мењном" било на "нивоу" :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kako izlazite na kraj sa potrebom za seksom? Imate partnera ili se samoispomažete? Koje su prednosti i mane jednog ili drugog? Da li ste zadovoljne?

Muskarcima je cesto neshvatljivo kada im zena kaze da nema neku preteranu potrebu za seksom. Ne znam zasto. Ja mogu govoriti samo u svoje ime, pa cu to i uciniti. Meni ta potreba za seksom ne dolazi sama od sebe. Znaci nisam u fazonu da se probudim ujutru i ono kao seeeex....niti u toku dana dok radim nesto, ili uvece kad legnem da spavam...Meni zelju za seksom moze da " prouzrokuje" partner. Znaci kad imam partnera, imam potrebu za seksom, u tom slucaju masturbacija je bespotrebna...a ako je kojim nesretnim slucajem potrebna, tj ako kvalitet tog odnosa izmedju mene i partnera nije na zadovoljavajucem nivou...onda mi i ne treba partner...(mislim sta ce mi i 'leba i pogaca) Prednosti seksa sa partnerom su nemerljive...neuporedive.

Ja jesam zadovoljna, a ti? Mislim jesi li zadovoljan odgovorom? :)))

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaci nisam u fazonu da se probudim ujutru i ono kao seeeex.
 ујутру ваљда прво "каааафааа" па онда.....доручак  12:smeha: извини молим те, није ово на твој рачун....одлепих малко

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ima neki vic, kao ocemo kafu pre il posle... :smeh1:  pre posle pa onda kafa...ne znam tacno kojim redosledom ide :))

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Muskarcima je cesto neshvatljivo kada im zena kaze da nema neku preteranu potrebu za seksom. Ne znam zasto. Ja mogu govoriti samo u svoje ime, pa cu to i uciniti. Meni ta potreba za seksom ne dolazi sama od sebe. Znaci nisam u fazonu da se probudim ujutru i ono kao seeeex....niti u toku dana dok radim nesto, ili uvece kad legnem da spavam...Meni zelju za seksom moze da " prouzrokuje" partner. Znaci kad imam partnera, imam potrebu za seksom, u tom slucaju masturbacija je bespotrebna...a ako je kojim nesretnim slucajem potrebna, tj ako kvalitet tog odnosa izmedju mene i partnera nije na zadovoljavajucem nivou...onda mi i ne treba partner...(mislim sta ce mi i 'leba i pogaca) Prednosti seksa sa partnerom su nemerljive...neuporedive.

Ja jesam zadovoljna, a ti? Mislim jesi li zadovoljan odgovorom? :))

Izbegla si jedan deo pitanja :ani_biggrin:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...