Jump to content

Зицер | Ако сте тражили спорт, онда ништа

Оцени ову тему


Препоручена порука

ZORAN BABIĆ EKSKLUZIVNO ZA ZICER: Ne mogu više da ćutim, žrtva sam vradžbina!



zoran-babic-foto-ptivatna-arhiva-1441488

Zoran Babić, pre nego što je magija uništila njegov život



Nakon poslednjeg gafa šefa poslaničke grupe SNS, Zorana Babića, kada je na video snimku uhvaćen dok u Skupštini Srbije „igra“ u svojoj poslaničkoj klupi, iako nije bilo muzike, ekipa Zicera je kontaktirala gospodina Babića kako bismo čuli njegovu stranu priče. Nakon što nas je ljubazno primio, gospodin Babić se zagledao u stranu, zatim zaplakao i u jednom dahu nam ispričao neverovatnu priču, koju prenosimo u integralnom obliku.


„Ne mogu više da ćutim!“, rekao nam je Babić kroz suze...


ОСТАТАК ТЕКСТА НА БЛОГУ:


https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/11/zoran-babic-ekskluzivno-za-zicer-ne-mogu-vise-da-cutim-zrtva-sam-vradzbina/



Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зицер је све бољи и бољи.

Сваког дана у сваком погледу све више напредује.

Жао ми је само што је почео са радом у сред никољданских водица па не могу да суфлирам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O NAMA

 

simpsons.jpg?w=359&h=269

 

Legenda koja će postati Zicer je stvorena u pravom srpskom ambijentu, dok smo čekali u redu u Nacionalnoj službi za zapošljavanje. Dok se našminkana gospođa drala na jednog doktora-zabušanta kome se nije dopalo da radi na vrelom asfaltu i plus 40, mi smo spontano načeli temu o kinematografskim dostignućima i seksepilu Eve Ras.

Kako je to tema koja nam nije davala mira, svratili smo do lokalne prodavnice, gde smo u hladu suncobrana, na klupi, uz Bg pivo, počeli raspravu o tome da li je bolji Gastoz ili Zmaj. Kada je rasprava došla do geopolitike i odnosa Rusije i Amerike, i prerasla u skoro otvoren sukob, shvatili smo da među nama ima neke hemije i da bi bilo greota da se to ne iskoristi.

Početak, kao i svaki, nije bio lak. Kako nam internet uplaćuju roditelji, morali smo da trpimo njihova prigovaranja da smo lezilebovići i pijandure od kojih nikad ništa neće biti. (Ko da im je neko kriv što su debili, pa ne mogu da nas zaposle!!!). U tim teškim uslovima, u kojima se rađa ili genije ili čovek koji se s puškom popne na zgradu i krene da puca na ljude, rođen je Zicer. Šta je Zicer od ta dva, još nismo sigurni, valjda će vreme pokazati.

Zato znaj, čitaoče, da je ovo što stoji pred tobom rezultat odricanja, rada, muka, znoja i piva. I baci neki dinar, nemoj da te kunemo.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meštani Bobova pišu peticiju protiv komšije koji odbija da na kapiju stavi „Bobovskog lava“!
lavovi_1362394022_670x0.jpg?w=600&h=399

Zaštitni znak Bobova – Bobovski lavovi

U mestu Bobovo kod Svilajnca, ovih dana je pravo vanredno stanje. Nakon kampanje na društvenim mrežama, meštani su se masovno odazvali potpisivanju peticije protiv Vlaška S, iz tog sela.

Razlog potpisivanja peticije, kako saznajemo sa sajta ‘bobovo.au.fr’, jeste „narušavanje arhitekturalnog sklada sela Bobovo, po kome je selo postalo nadaleko poznato“.

Opširnije na:

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/13/mestani-bobova-pisu-peticiju-protiv-komsije-koji-odbija-da-na-kapiju-stavi-bobovskog-lava/

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

OTKRIVAMO: Vladimir Putin je besmrtan, a evo i dokaza!

 

putin.jpg?w=710

 

Živio Putin, iako je besmrtan!

 

Ekipa Zicera došla je do neverovatnog otkrića! Vladimir Putin je besmrtan!

Nakon senzacionalnog otkrića ovih fotografija, razgovarali smo sa našim stručnjakom iz oblasti plastične hirurgije i fotošopa sa Odeljenja za PR, Univerziteta „Džon Nebitni“, Markom Plastikom. Pitali smo ga da li je ovo isti čovek ili se radi o veštim fotomontažama.

– Khm… Ovo istraživanje je samo potvrdilo ono što se odavno sumnjalo, a posebno u krugovima naše patriotske omladine – da Putin nije čovek, već proviđenje, poslato od Boga Rusima. I kao što možemo videti po fotografijama, na kojima je Vladimir Vladimirovič iz različitih perioda svog bitisanja na ovom svetu, pomoć se šalje Rusiji uvek kada joj je najpotrebnija, da je podigne iz blata. Evo, recimo, Obama. Da l’ bi mogao Obama da obori ruku Putinu? Teško!

– Dakle, na fotografijama je zaista Putin?

– Naravno da je na fotografijama Putin. Zapravo, postoji legenda da će se, onog trenutka kad Rusija ponovo zauzme Konstantinopolj, Putin vazneti na nebo, jer će tad biti kraj njegove misije na Zemlji.

Ekipa Zicera dobila je i nezvanične potvrde da su patriotske organizacije već počele da se okupljaju ispred ambasade Rusije i pale sveće za zdravlje pred Putinovom slikom. Pored toga, brojni apokaliptičari upozoravaju da je obznanjivanje ove strogo čuvane tajne znak zadnjih vremena.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

                                    ISPOVEST JEDNOG GEJA: Sanjao sam noćas da nas nema!



vuc48dic4871.jpg?w=710

„Vučiću, šećeru!“



Redakciji Zicera javio se mladić, prosečan stanovnik Srbije, lep, visok, pametan, gej, s evropskim vrednostima, pravilno usađenim u vaspitanje. Ispričao nam je svoju potresnu priču, a njegovu ispovest prenosimo u celosti.


“Posle mog celodnevnog rada u NVO „Lubriks“, odlazim kući, bacam tuš, nešto stavljam u kljun, čujem se s dečkom i odlazim da kuntam. Tada počinje pakao!


Sanjam kako gledam TV. Godina je 2016. Na TV-u ide Dnevnik, a u njemu, kao da sam u 90-tim: terminologija, likovi… ma sve je isto. Na Dnevniku o Ratku Mladiću govore kao o našem narodnom heroju, a Slobodanu Miloševiću podižu velelepan spomenik u Novom Pazaru. Tu već počinje znoj da me obliva, a onda sledi hladan tuš! Govore kako je gej parada zabranjena, a nas pedere ponovo nazivaju bolesnicima. Kosovo su proglasili okupiranom teritorijom, Vlada prekinula proces evropskih integracija, Vučić pod pritiskom pomahnitalog naroda podneo je ostavku, a svaka NVO koja prima pare od neke strane države, mora svom imenu da doda i ‘strana agentura’. Vojska Srbije se reformiše, vraća joj se i vojni karakter i uvodi obavezno služenje vojnog roka.


Toliko me je to pogodilo, da je počeo da mi se grči svaki mišić, guze ni od korova… odjednom sam se trg’o iz sna, obliven znojem, toliko da sam majicu i roze gaćice, koje sam dobio od dečka, mogao komotno da iscedim i napunim lavor. Odlazim do Vučićevog portreta, prekrstim se tri puta i pomolim se Bogu da sve ovo nije istina.


Palim TV i odjednom osećaj neopisive sreće preplavljuje moje izdepilirano telo.


Kod Vučićevića u goste došao je Vučić. Govori kako smo otvorili poglavlje 35, da je ovo najradosniji trenutak za našu zemlju i da najzad pripadamo evropskoj porodici. Skočio sam od sreće i izljubio ekran! ‘Vučiću, šećeru’, uskliknuo sam tada iz sveg glasa.


Zatim palim komp i vidim, Kosovo je i dalje albansko. Pretražujem vesti oko vojske i vidim naslov: Vojska svoje objekte pretvara u sigurne kuće.


Sve je bio ružan san. Laknulo mi je!


To je bila noć kad sam jasno video koliko su nam trauma donele ove tranzitne godine. Ne ponovile se!”


 


https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/16/ispovest-jednog-geja-sanjao-sam-nocas-da-nas-nema/



Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pravda za Aleksandra Vučića!

 

smederevska-palanka.jpg?w=600&h=476

 

Kad Vučić poludi, onda to izgleda ovako

 

 

 

Nakon što je Aleksandar Vučić razlupao sva stakla u prostorijama SNS-a u Smederevskoj Palanci, vlast i opozicija ne prestaju s prepucavanjima.

Opozicija je, kao i uvek, jedinstvena – Vučića treba osloboditi što pre iz pritvora. S druge strane, vlast tvrdi da Vučić daje loš primer mladima i da je takvo ponašanje nedopustivo.

Razgovarali smo sa dvadesetak lidera srpske opozicije i svi su oni saglasni da je Vučić žrtva represivnog i autoritarnog režima.

„Vlast je u panici“, kaže jedan od lidera opozicije, koji je želeo da ostane anoniman. „To što u Srbiji više nije dozvoljeno razbijati stakla stranačkih prostorija samo govori o tome da vlast ne preza više ni od čega, ne bi li ugušila svaki otpor.“

Narodni poslanik Zoran Babić, međutim, za Zicer je izjavio da je ovo slučaj u kome iskreno podržava opoziciju i da veruje da ako je Vučić zaista uradio to za šta je optužen, onda je sigurno imao opravdan razlog za to.

Dok traju ova prepucavanja Vučić (23) i dalje ostaje u pritvoru.

Razgovarali smo i sa advokatom Aleksandra Vučića, sakupljača sekundarnih sirovina iz Smederevske Palanke.

„Moj klijent priveden je i zadržan u pritvoru samo zato što je Rom. Ovo je loša poruka za sve one koji u budućnosti budu želeli da uništavaju nečiju imovinu, a o svemu smo obavestili i Poverenicu za zaštitu ravnopravnosti“, rekao je.

Nezvanično saznajemo da Vučiću prija ova nenadana popularnost i da se nada da će mu ona omogućiti ulazak u narednu sezonu Velikog Brata.

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

„JA živim na slepom koloseku, prošli su svi moji vozovi…“

neki-lik.jpg?w=396&h=600

– Vidiš, ja radim u državnoj firmi. Radim svaki dan, sem nedelje. Ostajem prekovremeno na poslu, kao da sam kod privatnika. Tako svakog meseca, svake godine, već niz godina. Sad imam 43. Svi moji prijatelji su otišli „preko“ na vreme. Ja sam ostao. Jer ja sam uvek bio patriota. Neću da radim za Švabu ili tamo nekoga. Kući živim sam, tj. sa kevom i ćaletom, tj. ne živimo u istom delu kuće, ali smo pod istim krovom, imamo isto grejanje, struju i vodu, i to oni plaćaju, ALI samo to plaćaju. Nekim mojim vršnjacima keva i ćale i dan danas daju džeparac. Ja jok! Ja to ne bih prihvatio. To je ponižavajuće. Jeste da sam imao priliku da se oženim nekoliko puta, ali kevi i ćaletu se nisu svidele te beogradske devojke. Mi smo ipak prigradsko naselje, ovde su još na ceni neke patrijarhalne vrednosti. Nema veze, ima Srba i bez mene. Ko da ja moram da pravim decu. Nikad se nisam drogirao, nikad nisam bio alkos. Popijem tako za vikend, kad izađem. Mada, sad sve manje izlazim, jer nemam s kim. Ali uglavnom imam para za sebe i evo, prošle godine sam kupio motorić od 4.000 evra, solidan je, ovako, za preko leta. Imam kola, nisu neka, 2010. godište. Ali češće vozam ćalotovog puntića. Nisam nezahvalan k’o drugi. Zadovoljan sam onim što imam. A ono što imam potrošim na sebe.

ALI ovaj Vučić! To go*no! Što nam je sad smanjio plate i najavio otpuštanja, a prošle godine moj prijatelj na poslu nije ni paketić dobio za dete. To je jedan satrap. Jedan totalitarni terorista. Moja je plata sad manja za celih 4.687 dinara. Pa neke porodice pola meseca žive s tim parama. Eto, na primer recimo tvoja, verovatno.

I sad, kaži ti meni, kako čovek da ne bude besan i nezadovoljan?

– Dobro čiko, saslušao sam celu tvoju priču, ‘oćeš mi b’ate sad dati 10 dinari?

– NE!

ciga.jpg?w=710

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/17/ja-zivim-na-slepom-koloseku-prosli-su-svi-moji-vozovi/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

EKSKLUZIVNO: Ministar Stefanović najavio više hapšenja zbog verbalnog delikta!
stefanovic487.jpg?w=710

Dr Stefanović nije psiholog, ali može da pomogne

Posle privođenja Fajgelja i Lovrekovića, ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović najavio je masovnija hapšenja.

On je specijalno za Zicer izjavio da svrha ovih hapšenja nije uterivanje straha uoči izbora.

“Taman posla! Mi smo, u stvari, duboko zabrinuti za mentalno zdravlje naših građana. Primetili smo da su svi ljudi koje smo privodili zbog pretnji Vučiću, veoma depresivni i mračni. Ovo je, zapravo, neka vrsta terapije koju sprovodimo nad jednim delom naše populacije, kako bismo ozdravili naciju”, kaže Stefanović.

“Građani su upali u apatiju, a to nikako nije dobro ni za državu, ni za izbore, jer onda nemaju volje da izađu i glasaju. Bezvoljnost dalje vodi u depresiju i onda je produktivnost takvih ljudi veoma mala, a pošto mi uskoro ulazimo u EU, moramo se postarati da produktivnost građana bude veća. U tome nećemo uspeti bez optimizma”, objasnio je ministar.

“Naime, depresivni ljudi, poznato je iz psihologije, ne mogu se pokrenuti tako što ćete im samo nešto obećati. Potrebno ih je na silu pokrenuti, zaplašiti ih ili uneti takve promene u njihov život, da bi ga oni, potom, menjali iz korena. Pošto ne mogu svi u rialiti programe, ovo je najefikasniji način uticanja na građane, jer su svi oni potencijalni kandidati za hapšenje.

Svako može da očekuje da će zbog bilo kakve izjave na fejsbuku, tviteru ili nekom forumu, biti uhapšen i tako dospeti u medije. Nakon toga, kako su naši stručnjaci procenili, tim ljudima se život menja iz korena.

Evo, na primer, pogledajte Fajgelja. On je do juče slabo kačio te video snimke, bilo nešto oko zabavišta i tome slično, a sad, od kako je uhapšen, on se neverovatno aktivirao i skoro svaki dan kači neki novi snimak.”

“Nije li to lepo”, zaključuje ministar Stefanović, “što se naša Vlada, na čelu s Vučićem, setila ovog izuzetnog metoda za pokretanje optimizma i elana u narodu?”

“Narodu je potrebno da veruje kako će srušiti Vučića s vlasti i ta nada može da pokrene našu privredu onda kada se svi ti elementi, koji nisu integrisani u SNS, aktiviraju povodom tog pitanja.”

Na naše pitanje šta će se desiti sa nadom tih ljudi ako posle izbora pobedi Vučić, Stefanović je ushićeno odgovorio:

“Pa tim bolje, jer nas onda ništa neće zaustaviti na putu ka EU. Mi nezaustavljivo srljamo u NATO i evro-integracije, a svi ti luzeri od opozicije i njihove pristalice ionako nemaju nikakve ideje. Oni će se na kraju neminovno priključiti nama.”

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/21/ekskluzivno-ministar-stefanovic-najavio-vise-hapsenja-zbog-verbalnog-delikta/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vučiću, Vučiću, vaskrsni nam Srbiju!

586c77dfc17153af2e4.jpg?w=600&h=423

 

Spasi Srbiju i umij je, Vučiće, Vučiće

 

 

 

Vučiću, Vučiću, vaskrsni nam Srbiju!

*

Debela smo zagazili gomna,

Da smo raja, znali su odavno,

Vrte nas na ražnju kao ovna,

A nama je sve do Bačke ravno.

*

Ref x 2

Vučiću, Vučiću, vaskrsni nam Srbiju!

Ti si Vule svemoćan – vapi narod nemoćan.

*

Ka Evropi sve nas sada vode,

Reforme smo prigrlili čvrsto,

Kolac nam se sred dupeta bode,

A mi nismo mrdnuli ni prstom.

*

Ref x 2

Vučiću, šećeru, vaskrsni nam Srbiju!

Ti si Vule svemoćan – vapi narod nemoćan.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...