Jump to content

Зицер | Ако сте тражили спорт, онда ништа

Оцени ову тему


Препоручена порука

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Побуна србских аутохтониста!

 

12316174_10207885506606058_7547516484362

 

Изјава председника Томислава Николића да нам је Русија мајка, вређа здрав разум сваког, иоле просвећеног Србина.

Да Деретић није дошао и проповедао, па да му се (Томиславу Николићу) још и опрости, али после Деретића је незамисливо да један Србин даје изјаве како је нека тамо северна српска покрајина, Русија, нама мајка, када се лепо зна и доказује из дана у дан, што ДНК анализом хапло типова, што археолошким налазима, што проповеђу честитог Деретића, да су Срби народ најстарији и мајка свим европским народима, од којих је руски један од млађих народа, а који је настао мешањем Србобалканаца и Србоскандинаваца. Исправно би било рећи да је Србија Русији баба, у најмању руку.

Ми, србски аутохтонисти, оштро протествујемо због овако непромишљене изјаве председника Томислава Николића, и тражимо његово јавно извињење у име свих Срба, од Саргона, Србоегипћана и од Србоегипћана до Срборимљана и од Срборимљана до Дрвенаровића и од Дрвенаровића до Немањића и од Немањића до данас!

Србски аутохтонисти

"Пролази обличје овога света..." (Кор. 7, 31)

podviznickaslova.wordpress.com

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sirijske izbeglice se zahvalile Vučiću
 
 

Povodom odlaska prvog kontigenta srpske vojske u NATO mirovnu misiju u Siriji, sirijske izbeglice, koje su toplo dočekane u Srbiji i sigurno sprovedene do Nemačke, najtoplije su se zahvalile bivšem premijeru Vučiću pesmom “Rado ide Srbin u vojnike”, koju su otpevali na vrlo dobrom srpskom i objavili na “AlahuEkberYouTube” kanalu.

 

nargila.jpg?w=710&h=457

 

U najlepšem sećanju ostao im je bivši ministar Vulin, koji ih je razveseljavao svojim pokušajima da priča arapski, mada im ga je ponekad bilo i žao, jer je i sam sa sobom pričao arapski. Sa setom se sećaju svih toplih sendviča koje su pojeli, a neki i danas čuvaju kineske japanke, koje su se dobili od srpske vlade.

Za nepuna dva dana video-zahvalnicu na “AEYouTube” do sada je pogledalo više od pola miliona ljudi.

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/05/sirijske-izbeglice-se-zahvalile-vucicu/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Govor Andreja Fajgelja: “Hvala Aleksandru Vučiću, bez njega ovog koktela ne bi bilo”
 

 

vece-zahvalnosti.jpg?w=710&h=546

 

Zicer ekskluzivno prenosi govor Andreja Fajgelja sa nedavno održanog, tradicionalnog, srpskog i domaćinskog običaja gošćenja, u narodu poznatog kao „koktel“.

“Dragi prijatelji, da nije bilo Aleksandra Vučića, ne bi bilo ovog koktela i ja ne bih bio u centru vaše pažnje. Za ovo što sam danas, On je zaslužan. Ja nisam kao neki, kojima je pomogao u karijeri, a odmah su zaboravili na njega. Još od direktorskog mesta u KCNS i njegove pomoći da pređemo Dveri u Novom Sadu, ja sam čekao zgodnu priliku da mu se od srca zahvalim”, rekao je Fajgelj vidno dirnut.

Na koktelu se potom prisutnima sa video-bima obratio i AV, koji se izvinio što nije mogao da dođe na koktel, jer je imao neodložna državnička posla, ali je rekao da se nada da “sledeći kokteli neće proći bez njega”.

Svoj govor, čuveni srpski disident, vidno izmučen nakon cela dva dana provedena u pritvoru, završio je retoričkim pitanjem: “Da li će sloboda umeti da peva, kao što sam ja pravio koktel o njoj”, što je izazvalo buran i oduševljen aplauz svih prisutnih.

Kako Zicer iz nezvaničnih izvora saznaje, čuvši za briljantnu Fajgeljovu ideju, general Vladimir Lazarević požalio se bliskom prijatelju što i on, nakon povratka iz Haga nije napravio koktel za svoje malobrojne prijatelje.

Isti izvor rekao nam je da je general Lazarević, ipak, shvatio da je on bio samo deset godina u Haškom tribunalu i da se njegova patnja ne može porediti sa stradanjem Andreja Fajgelja.

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/05/govor-andreja-fajgelja-hvala-aleksandru-vucicu-bez-njega-ovog-koktela-ne-bi-bilo/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7. decembra je sv. Ekaterina – Evo šta nikako NE SMETE da radite tog dana!
 
 

ekv.jpg?w=710&h=476

 

U ponedeljak, 7. decembra po novom ili 24. novembra po starom kalendaru, SPC proslavlja sv. velikomučenicu Ekaterinu.

Tog dana nipošto ne smete da slušate EKV, jer će vam cela sledeća godina biti baksuzna!

Ukoliko, pak, ovo upozorenje ne shvatite ozbiljno, evo šta će vas zadesiti već istog dana:

  • Vatrene znake horoskopa, tj. lava, strelca i ovna, očekuje povišena telesna temperatura!
  • Vodeni znaci, rak, škorpija i riba, mogu da se nadaju dijareju!
  • Zemljani jarci, device i bikovi imaće zatvor!
  • Vazdušni blizanci, vage i vodolije, mogu da očekuju celodnevno prdenije!

Nemojte posle da kažete da niste znali.

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/04/7-decembra-je-sv-ekaterina-evo-sta-nikako-ne-smete-da-radite-tog-dana/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

EKONOMISTI SAGLASNI: Ovoliko stranih investicija za ovako kratko vreme, uništiće srpsku privredu!

 

lova.jpg?w=710&h=533

 

„Zicer“ je imao uvid u pismo koje je nekoliko istaknutih srpskih ekonomista uputilo Ministarstvu za kapitalne investicije, u kojem se izražava zabrinutost zbog naglog porasta stranih investicija u Srbiji od početka godine.

Tim povodom razgovarali smo sa dr Dragoradom Lisicom, profesorom TV ekonomske analitike na prestižnom “Džon Nebitni” unezveritetu, jednim od potpisnika pisma, koji nam je objasnio razloge za strah:

 

profesor.jpg?w=678&h=525

Profesor Lisica

 

 

“Kad u zemlju odjednom uđe ovoliko para, neminovno dolazi do inflacije, koja je štetna za privredu. Pored toga, sa ovoliko velikim prilivom stranih investicija, dolazi i veliki broj stranaca, a to podstiče prostituciju, trgovinu drogom i sve ostale oblike kriminala. Zato kažem Vučiću da malo uspori, ne mora svima standard da se digne odjednom, nije to vredno propasti sistema!”

Iz Vlade niko nije hteo zvanično da komentariše ovo pismo, ali smo nezvanično saznali da je pismo shvaćeno veoma ozbiljno, i da će se preduzeti sve mere kako profesori ne bi destabilizovali državu.

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/06/ekonomisti-saglasni-ovoliko-stranih-investicija-za-ovako-kratko-vreme-unistice-srpsku-privredu/

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sigurna kuća za najhrabrijeg premijera i najhrabriju novinarku
 
 

vuc48dic487kockica.jpg?w=710&h=535

 

Kako saznaje Zicer, Aleksandar Vučić i Brankica Stanković preko noći se kriju u jednoj sigurnoj kući, jer su njih dvoje najugroženiji građani Srbije.

Novinar Zicera snimio je ovu ekskluzivnu fotografiju u trenutku kad je premijer napuštao sigurnu kuću, takoreći, s prvim petlovima.

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/01/sigurna-kuca-za-najhrabrijeg-premijera-i-najhrabriju-novinarku/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mi smo odmah znali da je reč o kleveti!

santos.jpg?w=655&h=492

Ministar Gašić, uoči našeg razgovora.

 

 

GAŠIĆ: Mislio sam na klečanje u Crkvi! Ovo je napad na Premijera!

 

Povodom, kako mnogi kažu, skandalozne izjave ministra vojnog, Bratislava Gašića, ekipa Zicera se jutarnjim autostopom uputila u Kruševac, do brda Bagdala, da pre početka Liturgije stupi u kontakt sa ministrom Gašićem i čuje i njegovu stranu priče.

Potraga nije dugo trajala, pošto smo znali da ministar svaki dan dolazi u svoju zadužbina na molitvu. Zatekli smo ga dok je palio sveće, one najveće, od 500 din.

Ekipa Zicera: „Gospodine ministre, da li možemo da čujemo Vaš komentar povodom jučerašnje, skandalozne izjave koju Vam pripisuju?“

Ministar Gašić: Ljudi moji, ne znam šta je ovo, ja ne spavam od juče. Proveo sam i sam celu noć u klečanju i molitvi, jer ne znam šta me je snašlo. Izgleda da naše stare, tradicionalne vrednosti, više niko ne prepoznaje. Ja sam samo mislio na crkveno klečanje. Zna se da volim skrušene žene, koje su nalik monahinjama (videti “Poseta Maje Gojković Iranu”), koje znaju šta je pobožnost, kućni red i vaspitanje. Svaka žena koja prekloni kolena svoja na molitvu, bliska je idealu svetice i majke. To sam samo mislio i ništa drugo.“

Ekipa Zicera: „Reklo bi se da ste pobožan čovek?“

Ministar Gašić: „To je poznato svima koji me znaju. Pobogu ljudi, jesam li rekao da ću za 3 meseca sagraditi crkvu na Bagdali, kojoj ni pisanja novinara ništa neće moći? Zar nije tako bilo? I zato meni, kao pobožnom čoveku, uopšte nije jasno kako je moglo da dođe do ovakvog nesporazuma i zlonamernog izvrtanja mojih reči.“

Kako Zicer saznaje, jutros je slika sa ministrovim likom počela da mirotoči, a oko nje se nadaleko širio miris sveže, samlevene kafe, najfinijeg kvaliteta. Najverniji članovi stranke već su pohrlili ka domu Gašića, a mnogi do ovog gašilišta idu upravo na kolenima.

 

slika-gasic-2.jpg?w=659&h=410

 

Mirotočiva slika! Miris kafe širi se i sa ekrana!

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/07/gasic-mislio-sam-na-klecanje-u-crkvi-ovo-je-napad-na-premijera/

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako Zicer saznaje, jutros je slika sa ministrovim likom počela da mirotoči, a oko nje se nadaleko širio miris sveže, samlevene kafe, najfinijeg kvaliteta. Najverniji članovi stranke već su pohrlili ka domu Gašića, a mnogi do ovog gašilišta idu upravo na kolenima.

 

:)):)) :))

 

Умирем !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Velja Ilić: Zgrožen sam Gašićevim postupkom prema novinarki!
velja.jpg?w=710&h=408

Zaštitnik novinara

Povodom uvrede koju je (bivši ministar?) Gašić uputio novinarki B92, Zicer je zamolio Velimira Ilića, takođe ministra u sadašnjoj Vladi, da za naš blog prokomentariše ovaj incident.

Vidno iznerviran, rekao nam je sledeće:

„Go*no jedno, klempavo, kako ga nije sramota tako da vređa novinarku?!? Pa to je nečija sestra, majka, žena! Đubre jedno, koristi svoj ministarski položaj da bi ispoljavao svoj muški šovinizam i primitivizam. Neka ide na gej paradu, pa nek proba tako nešto tamo da kaže.“

Zatim je Ilić, kad se malo pribrao, dodao: „Zamislite kakav je ovaj Gašić tikvan, pa mogao je jadnu novinarku, daleko bilo, da išutira! Sramota!“

 

https://zicerblog.wordpress.com/2015/12/07/velja-ilic-zgrozen-sam-gasicevim-postupkom-prema-novinarki/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...