Jump to content

Све што сте хтели да знате о феминизму...

Оцени ову тему


Juanito

Препоручена порука

пре 39 минута, obi-wan рече

...

...

...

Samo da podvucemo sve ovo.

Када неко напише за жене да су лујке које мушкарци избегавају,као што горе читам,поставља се питање,који мушкарци.Као међу женма имамо тамо неке феминисткиње,а овамо све мушкарац до мушкарца. Феминисткиња и није велики број,а феминизираних,искомплексираних мушкараца је све више. На овој страни имамо кованицу феминисткиње,па са друге стране се као врши процена тога.Мислим да је мали проценат тих искључивих феминисткиња,а да се жени која има став и која финансијски не зависи од мушкарца,често лепи етикета да је фемиисткиња у неком пежоративном смислу.

  • Волим 1

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Нифада рече

Када неко напише за жене да су лујке које мушкарци избегавају,као што горе читам,поставља се питање,који мушкарци.Као међу женма имамо тамо неке феминисткиње,а овамо све мушкарац до мушкарца. Феминисткиња и није велики број,а феминизираних,искомплексираних мушкараца је све више. На овој страни имамо кованицу феминисткиње,па са друге стране се као врши процена тога.Мислим да је мали проценат тих искључивих феминисткиња,а да се жени која има став и која финансијски не зависи од мушкарца,често лепи етикета да је фемиисткиња у неком пежоративном смислу.

Ako se neki prepoznaju u ovom komentaru,na koje verovatno nisam mislila,onda je to do njih,a ne do mene:)

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Нифада рече

Када неко напише за жене да су лујке које мушкарци избегавају,као што горе читам

Nisi dobro procitala. Skloni taj filter, pa procitaj jos jednom.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

Nisi dobro procitala. Skloni taj filter, pa procitaj jos jednom.

Стварно бре. Зар ја, чувени форумски женопоклоник, да напишем да су жене лујке? :smeh1:

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Juanito рече

Стварно бре. Зар ја, чувени форумски женопоклоник, да напишем да су жене лујке? :smeh1:

U stvari, htedoh da napisem "feministicki filter", ali sam odustao u zadnjem momentu, mislim da me ne bi razumela. :)))

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, obi-wan рече

U stvari, htedoh da napisem "feministicki filter", ali sam odustao u zadnjem momentu, mislim da me ne bi razumela. :)))

Лако је теби да пишеш шта год хоћеш кад си првилеговани бели мушкарац и ниси припадник ниједне потлачене групе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

Лако је теби да пишеш шта год хоћеш кад си првилеговани бели мушкарац и ниси припадник ниједне потлачене групе.

Provocira napade izbezumljenih femenki.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Но,без обзира шта ко пише.лепо је када неко стане иза онога што напише,има и оних који увек делују из илегале,па пишу нешто,а хтели би да се заклоне иза жене, да испадне као да нису они  :citac:Има и таквих,али дефинитивно таква врста моћи по дефиницији увек је немоћ:skidamkapu:

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

@Adelaida се држи. :smeh1:

то зато што шатро неће да се удаје, живела слобода итд.  а овамо се од јутрос не скида са м/ж тема... ма иди бегај...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Vladan :::. рече

patriarchy rules 

 

пре 4 минута, Juanito рече

@Adelaida се држи. :smeh1:

to je ta moja Uranovska priroda...buntovnicka, necete me se tek tako resiti... ( nisam feministkinja uopste i briga me za te feministicke stavove, tacnije ne znam ni sta zahtevaju te zene, obzirom da sam i sama zena, potpuno mi je jasno da ne znaju sta hoce, to se samo muskarci primaju na feminizam:1319_womens: ) 

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.12.2018. at 23:15, Juanito рече

Лако је теби да пишеш шта год хоћеш кад си првилеговани бели мушкарац

...који шири токсични маскулинитет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...