Jump to content

Све што сте хтели да знате о феминизму...

Оцени ову тему


Juanito

Препоручена порука

1 hour ago, Млађони рече

Znam da nisi, velike su verovatnoce da neces ni biti, a ako ne budes protiv statistike velika je verovatnoca da ces obrati bostan.

naravno uvek moze da se desi da ubodes neku od onih 20-30 % devojki koje jos imaju neke standarde, mada ja ne volim da se kockam - ko voli nek izvoli.



 

Их, ја мислио да ти мислиш да их има највише 5% нормалних, кад оно 20-30%. Оптимиста си видим :D Сасвим довољне шансе за мене у сваком случају.

Довољно је једном да убодеш праву комбинацију. Уосталом, ко ће ми правити палачинке под старе дане док трпи моје глупаве фазоне?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

Говорим о твом укупном уопштеном изложеном ставу према свим женама у последњих пар месеци. Тешко да било шта што је било која жена на овом форуму рекла о мушкарцима може да парира томе. 

пре 7 минута, Paradoksologija рече

женомрзачке теорије

Замисли... Кад неко примети одређену појаву око себе онда је то "мржња". :)

Ово вам је само blowback за све што је феминизам направио. Ја сам матор, имам породицу и за разлику од Млађе и Ћирка то ме се не дотиче уопште. Али ме се дотиче у каквом свету ће наша деца да живе. И не свиђа ми се уопште.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ukratko moja iskustva sa zenama
Prva ozbiljna veza devojka iz novog sada, metalka jedna upoznali se na sajmu knjiga, ostavi me zbog lika iz sapca.
Druga devojka iz nisa, bolje da ne pricam sta mi je sve radila od pretnji od strane njenih drugari i drugarica do ucena da ce da se ubije ako je ostavim, preko konstatnog sramocanje da SAM JA KRIV AKO ONA SEBI URADI NESTO.
Treca jedna tu iz krusevackog kraja, koja je bila sa mnom pa je odlucila da ne bude jer "nisam dovoljno veliki smeker" posle je nahvatala nekog fudbalercica a sada se druzi sa lokalnim dilerima.
Cetvrta opet iz krusevca, sa mojim dobrim drugarom sve vreme flertovala iza mojih lledja na kraju... pa bilo sta bilo.
Peta, jedna beogradjanka koja cim se vratila u staro "skupo" drustvo bogatih beogradjanka odlucila da nas "ne vidi zajedno" ( slucajnost, pocnes da se druzis sa bogatim beogradjankama i vise te ne zaniam siromasni lik iz krusevca)

I gomila sitnih izmedju.....koje nisu bile mnogo bolje. Nikad bio nasilan nikad pretio niti ista slicno.

E sad, dodju ovde pa mi pricaju da mrzim zene sto pored svih ovih iskustva vise ne zelim da se upustam ozbiljno i emocionalno sa zenama u vezu. 

STvarno - svasta.


Eto Cirku i juanu i ostlaima sve zene, neka ih nose. 

A najgori su mi ljudi koji posle svih emotivnih povreda i izgubljenog vremena savetuju da ja TREBA JOS DA SE TRUDIM DA DOKAEM DA VOLIM.

Shic bre. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Grizzly Adams рече

Ово вам је само blowback за све што је феминизам направио. Ја сам матор, имам породицу и за разлику од Млађе и Ћирка то ме се не дотиче уопште. Али ме се дотиче у каквом свету ће наша деца да живе. И не свиђа ми се уопште.

Ма не бој се. На Балкану цуре пате од других бубица. Феминистички екстреми су далеко. Чак мислим да су они и бољи од ових балканских бубица...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Au Mladjo, pa ti si bas beta male cuck!

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, sqny рече

Au Mladjo, pa ti si bas beta male cuck!

Jesam beta male ali nisam cuck. 
Cuck je onaj ko pored svega toga nadje neku sa decom od nekog kriminalca da ih izdrzava i njegove gene da ispravlja. 

Ja od tih nisam. ALi jesam po ti mstandardima beta male. 

I nije mi problem. Drago mi je. 
 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

inace sto se cuck tice, to su likovi koji su "beta male" kao i ja, neuspesni sa zenama ali se i dalje trude i pravdaju zene u nadi da ce nekad da dobiju neku od njih kroz "slihtarenje" 

To je cuck.

 

  • Свиђа ми се 1

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Млађони рече

Ja od tih nisam. ALi jesam po ti mstandardima beta male. 

I nije mi problem. Drago mi je. 

Тако је. Младићи треба потпуно да се ослободе тих "оцена" које им намећу.

Не постоји "бета" и "алфа". Постоји човек који је прибран, самосвестан, ради на себи и развија се у сваком погледу. Није те брига шта ко мисли. Битно је шта ти мислиш и радиш.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Тако је. Младићи треба потпуно да се ослободе тих "оцена" које им намећу.

Не постоји "бета" и "алфа". Постоји човек који је прибран, самосвестан, ради на себи и развија се у сваком погледу. Није те брига шта ко мисли. Битно је шта ти мислиш и радиш.

Nego kako. Ako sam neki beta sto me zenske nece, neka sam. :)
Sigurno necu da im dokazujem da nisam to. 

Odlican snimak koji svaki mladi covek trba da pogleda:
https://www.youtube.com/watch?v=7vqRbScCIPU

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Тако је. Младићи треба потпуно да се ослободе тих "оцена" које им намећу.

Не постоји "бета" и "алфа". Постоји човек који је прибран, самосвестан, ради на себи и развија се у сваком погледу. Није те брига шта ко мисли. Битно је шта ти мислиш и радиш.

Најсмешније је што се овим глупостима управо највише смеју феминисткиње - и иначе жене. Те категоризације су измислили клинци из manosphere. Нормална и пристојнс људска бића се у међувремену налазе са нормалним и пристојним људским бићима.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И да се разумемо - ја не критикујем и не мрзим жене. Жена може човеку да буде најбољи пријатељ и сапутник, ако оће. Само треба да отвори очи, види да смо различити и да свако има своју улогу у тој заједници. То може да буде хармонија, лепота, да људи буду срећни и задовољни.

Али је данас то толика реткост да се смрзнеш. Људе бре више не питају "имаш ли породицу?" него "да ли си разведен?". Постало је нормално да очекујеш да је неко кога сретнеш разведен...

То је ужас, туга невероватна. Мој закључак је да је за то крив и одговоран феминизам и његове разне последице. Зато о томе пишем. Ако грешим нек ми се објасни.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Цитат

Нормална и пристојнс људска бића се у међувремену налазе са нормалним и пристојним људским бићима.


Upravo se slazem sa time. Zato devojke i biraju badboyeve mnogo vise nego normalne tipove. 

 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Grizzly Adams рече

Ово вам је само blowback за све што је феминизам направио.

Нисам баш сигуран колико је за све о чему ти и Млађа говорите крив феминизам. Нарочито у Србији су цуре таквог понашања врло често потпуно ”традиционалних” погледа на полне улоге, а реално у Србији феминизам на општу популацију има утицај који тежи нули.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Млађони рече

Ako sam neki beta sto me zenske nece, neka sam

A možda te samo neće one koje ti hoćeš. Da li si se ikada, samo krajičkom svesti, zapitao da nije problem u tome što te privlače samo takve? Ne tvrdim ništa - samo sam radoznala.:blush:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Млађони рече

Ukratko moja iskustva sa zenama
Prva ozbiljna veza devojka iz novog sada, metalka jedna upoznali se na sajmu knjiga, ostavi me zbog lika iz sapca.
Druga devojka iz nisa, bolje da ne pricam sta mi je sve radila od pretnji od strane njenih drugari i drugarica do ucena da ce da se ubije ako je ostavim, preko konstatnog sramocanje da SAM JA KRIV AKO ONA SEBI URADI NESTO.
Treca jedna tu iz krusevackog kraja, koja je bila sa mnom pa je odlucila da ne bude jer "nisam dovoljno veliki smeker" posle je nahvatala nekog fudbalercica a sada se druzi sa lokalnim dilerima.
Cetvrta opet iz krusevca, sa mojim dobrim drugarom sve vreme flertovala iza mojih lledja na kraju... pa bilo sta bilo.
Peta, jedna beogradjanka koja cim se vratila u staro "skupo" drustvo bogatih beogradjanka odlucila da nas "ne vidi zajedno" ( slucajnost, pocnes da se druzis sa bogatim beogradjankama i vise te ne zaniam siromasni lik iz krusevca)

Ти к'о мој цимер - к'о да намјерно бираш тешке случајеве О.о Он исто како на коју удари, то буде неки тежак случај, фикс идеје, невјера итд.

Ја сам имао двије, прва конзервативни намћор ( ал било је у средњој, па оно... дјеца, шта смо знали, триповали смо се сви за свашта ), а са другом сам имао током друге и треће године факса стварно зезнуте ситуације, неке сличне твојима. Обије сам оставио и обије се убрзо удале, прва са 18 друга са 20-21 ( не могоше издржати, осјетиле шта је право мушко па се зажељеле одмах брака да једног одмах имају само за себе :coolio: ). И баш сам супротно окренуо од тебе. Једва чекам да видим каква ће сљедећа бити, ал пазим и на које гледам. Посвједочио сам неким тешким случајевима удареним у главу, што Парадоксологија може потврдити за један такав случај :smeh1:. Па опет, шта да се ради? Људи су генерално да те Бог сачува и то је живот.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...