Jump to content

Uloga ikona u Hriscanstvu


Препоручена порука

Молим браћу и сестре,уколико неко има оригинал репродукцију (не фотокопију) овог изображења Владимирске иконе пресвете Богородице да ми се јави..хтео бих да је купим (ценим је јако високо али цену саопштавам имејлом).

Старији студенти је можда памте била је у капели Богословског Факултета у Краља Петра бр.2 у олтару.Димнезије мислим око 40х30цм.Био бих јако захвалан.Мислим да је рађена негде 80тих али је нема нигде.За који дан ћу прилижити и целу копирану са малог формата џепне иконе.Хвала свима који ми помогну да је нађем.Поздрав.п.с Не мислим на класичну Владимирску икону њу имам ово је савремено изображење.

post-9027-0-79604800-1326362152_thumb.jp

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Моја и супругина венчањска икона. Поклон супругиног кума, рад мајстора из Москве, московска школа, јануар 2011.

Извињавам се због лоше фотографије, која и поред тога доста верно преноси стварни изглед.

Порука дуплирана у темама "Иконе Господа Исуса Христа" и "Иконе Богородице

img0872m.jpg

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Моја и супругина венчањска икона. Поклон супругиног кума, рад мајстора из Москве, московска школа, јануар 2011.

Извињавам се због лоше фотографије, која и поред тога доста верно преноси стварни изглед.

Порука дуплирана у темама "Иконе Господа Исуса Христа" и "Иконе Богородице

img0872m.jpg

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...