Jump to content

Зона сумрака - општа тема

Оцени ову тему


Препоручена порука

Тема за краће чланке и вести који спадају у овај подфорум, а за које није потребно отварати нову тему.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 940
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Стефан Темпл из Аустрије је у кафкијанском процесу осуђен на годину дана затвора. Критичар нацистичке ере и њених остатака у Аустрији је практично завршио иза решетака због захтева за реституцију.

 

This Man Was Jailed for Seeking Restitution of Property Stolen by the Nazis

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mural u Grdelici biće prekrečen po nalogu gradonačelnika

Prekrecili_Dom_kulture-720x405.jpg?d230f

 

LESKOVAC – Gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović odgovarajući na pitanje novinara „Jugmedie“, rekao je danas da je on lično naložio da se prekreči oslikan zid u Domu kulture u Grdelici uz obrazloženje da „u njemu uživaju omladinci koji slušaju čudnu muziku i koriste opijate“.

 

Cvetanović je rekao  da je  priča oko murala „završena stvar“ i da će delo svetski poznatog umetnika Joškina Šiljana prekriti kreč.

 

„Možda je nekada, dok je u toj zgradi preovladavalo sivilo, taj mural i imao svoju svrhu. Više je nema. Znam da su ukusi različiti, ali ja tamo ne vidim ništa lepo“ istakao je gradonačelnik.

 

Podsećamo da je uništavanje murala izazvalo je ogorčenje najviše kod mladih ljudi u ovom mestu, a Cvetanović trdi da je Domu kulture neophodna adaptacija i renoviranje.

 

„Počev od onog bočnog zida biblioteke. A sve ostalo su kozmetiče promene. Smatram da, ako vi sami niste zadovoljni tim izgledom onda nisu ni građani“ pokušao je da objasni.

 

„Meni kaže jedan umetnik, čije slike inače i imam u svom domu, ja najlepše crtam kada se našmrkam! I iskreno, to zaista lepo izgleda. A ako mislite da treba ovom delu da se klanjamo ja vam tvrdim da ste u zabludi. I biće prekrečeno“ izričit je gradonačelnik.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

„u njemu uživaju omladinci koji slušaju čudnu muziku i koriste opijate“

Možda je nekada, dok je u toj zgradi preovladavalo sivilo, taj mural i imao svoju svrhu. Više je nema. Znam da su ukusi različiti, ali ja tamo ne vidim ništa lepo

Počev od onog bočnog zida biblioteke. A sve ostalo su kozmetiče promene. Smatram da, ako vi sami niste zadovoljni tim izgledom onda nisu ni građani

Meni kaže jedan umetnik, čije slike inače i imam u svom domu, ja najlepše crtam kada se našmrkam! I iskreno, to zaista lepo izgleda. A ako mislite da treba ovom delu da se klanjamo ja vam tvrdim da ste u zabludi. I biće prekrečeno

 

 

:krstix:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта очекивати од човека који је свечано отворио јавни тоалет на гробљу, на којем је успут, одржао и конференцију за медије.

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта очекивати од човека који је свечано отворио јавни тоалет на гробљу, на којем је успут, одржао и конференцију за медије.

 

:)) Лик не стаје!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немојте тако, доктор Цветановић је дипломирао и на Кембриџу и на Оксфорду, плус на још пар енглеских колеџа. Сво време марљиво радећи са родитељима у производњи роштиљског меса. А брао је и грожђе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj gradonačelnik zaslužuje ceo podforum... Genije je prekršio nameru postavljača teme... kazniti najstrožije... ;)

 

 

Тема за краће чланке и вести који спадају у овај подфорум, а за које није потребно отварати нову тему.

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj gradonačelnik zaslužuje ceo podforum... Genije je prekršio nameru postavljača teme... kazniti najstrožije... ;)

 

Вала баш!  :)))

 

 

Е, овај видео обавезно одгледати. Оно што је у њему...немогуће је описати речима...или било чиме познатим човеку...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта очекивати од човека који је свечано отворио јавни тоалет на гробљу, на којем је успут, одржао и конференцију за медије.

Uh, ... dobro je. :shocking:

Ja pomislio prezentaciju  sHa_sarcasticlol , sa sve medijatorom i zakuskom. :pivo:0502_music  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вала баш!  :)))

 

 

Е, овај видео обавезно одгледати. Оно што је у њему...немогуће је описати речима...или било чиме познатим човеку...

 

Ја вас молим да ... пошумимо и засадимо ову ванредну интелектуалну живахност, са све пузавицама и животним соковима, па да врло брзо изнесемо промену и што лагоднију већину и његову паразитску каризму маленкости и ... 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ужасно!

 

Ove godine je SO Kruševac odbila da jednu od ulica imenuje po Milici Kostić. Odbornici SNS-a su glasali protiv ove inicijative. To je učinjeno zato što je član Saveta MZ Lazarica Tomislav Nikolić, visoki gradski funkcioner SNS-a, bio jedan od osuđenih za pokušaj silovanja nastradale devojke. Upravo je ulica u MZ Lazarica trebala dobiti naziv po Milici Kostić.

 

http://www.krusevacinfo.com/politika/da-li-je-odbornik-sns-a-nasilnik-koji-je-ucestvovao-u-silovanju-milice-kostic.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...