Jump to content

Казати Србији истину - В. Драшковић

Оцени ову тему


Препоручена порука

Добро, шта, човек (Клаудкинг) је питао да ли је истина оно о албанским џамијама на КиМ. Одговор треба да буде YES-NO-CANCEL, односно "истина је", "није истина", "немам појма". И патријарх Павле је говорио о великим неправдама над Албанцима на Косову, тако да прича о томе не представља смак света. ne_shvata

Kako nije bilo nepravde nad Albancima? Jeste, to niko ne porice! Ali ne ovako i ovoliko kako se predstavlja. Cula sam za nekoliko slucajeva paljenja dzamija. Uostalom, pred bezanje "99 izdata je naredba da se uniforme spale, a oruzje zakopa. Zaista ne znam kako je 800.000 Albanaca proterano u roku od par meseci, tj. do tad!

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace nemojte zaboraviti da ono sto izlapeli Vuk prica to je stav vlasti. Svaka vlast u poslednjih 20 godina je koristila tog idiota da bude megafon koji ce reci ono sto oni ne smeju.

 

Drzava Srbija za put u eu mora da prizna nezavisnost "Kosova", Vucic umesto kategoricki da kaze NE kao sto je obecavao,kaze ja ne mogu da izdam Nemacke prijatelje i idemo na izbore. Ali da li se neko nekad pitao sta znaci ici na izbore? Dakle sta ce ti izbori novi promeniti u pogledu tog zahteva Nemacke? Sta kao sad ce oni da razmisle kad cuju da ce biti izbori pa ce povuci zahtev? ili? Ili Vucicu treba podrska kao sto ce je i dobiti na tim novim izborima da te zahteve sad u punoj meri sa punim pravom uvazi i prihvati.

 

Ne znam drugu logiku.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па добро бре дал си нормалан више???

Ајде што редовно браниш педере...шта ћеш...живот је то...ал бре,на ово питање,најпре да ти одговори она фотографија силоване српске девојчице осамдесетих година на Косову,коју отац носи на рукама....да не улазим даље,само та слика нека ти буде пред очима...мада...ниси био ни у идеји рађања,па не памтиш...уранијумско недоношче...

Иди на Косово,па заређај од једне до друге српске куће,па питај да ли је истина?

Ниси ти поред шиптара ни прошао,дечаче мој....а ни поред педера,сем што имаш неког тамо шоњу позадинца за другара...

Дакле,извини...ово сам морала да ти напишем,онако од срца...ето.

 

 

"Oni" dani?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можемо, наравно.

Није тачно, ни приближно.

 

Jel to to? Ne moram  da trazim dalje? Ti i Makrina ste rekli znaci- nema sumnje? :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Drzava Srbija za put u eu mora da prizna nezavisnost "Kosova", Vucic umesto kategoricki da kaze NE kao sto je obecavao,kaze ja ne mogu da izdam Nemacke prijatelje i idemo na izbore. Ali da li se neko nekad pitao sta znaci ici na izbore? Dakle sta ce ti izbori novi promeniti u pogledu tog zahteva Nemacke? Sta kao sad ce oni da razmisle kad cuju da ce biti izbori pa ce povuci zahtev? ili? Ili Vucicu treba podrska kao sto ce je i dobiti na tim novim izborima da te zahteve sad u punoj meri sa punim pravom uvazi i prihvati.

Pa pominju nove izbore, ali prevarant se ne izjasnjava hoce li priznati Kosovo ili ne nakon sto osvoji apsolutnu vlast. Moze reci da je dobio podrsku gradjana, ali mozda za reforme (lol) ali ne i priznanje Kosova.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mnogo vise smarate s tim prcama o srbomrzackom klaudikngu...

 

Znam da sam dirnuo u nesto najsvetije u srbiji, nas status profesionalnih zrtava... status koji smo sami sebi nadenuli ne bi li malo olaksali savest, jer mnogo je lakse da ubedis sebe  da su svi koji te mrze zapravo zlocinci koji te mrze bez ikakvog povoda a samo ti jadan mio, fin i cio trpis nepravde  i nasilja nicim izazvana...

 

 

Stvarno ne razumem odakle potice ta neverovatna sigurnost u nevinost naseg naroda i nase vojske? Vi ZNATE da je u bosni ratovao Arkan, zlocinac i kriminalac, i i dalje ni izdaleka ne prihvatate eventualne zlocina sa OBE strane? A ko zna koliko je jos takvih napaljenih budala bilo u redovima voske...

 

I da, vecito individualni primeri, koji bi kao nesto trebalo da dokazu... pa da... ako ste ometeni u razvoju evetnualno... Mislite da ja ne mogu da izvucem individualne price koje potvrdjuju moju pricu?

 

Evo

 

- u mojoj ulici zivi pripadnik zandarmerije (valjda je zandarmerija, ne razumem se  u te formacije) koji je pre odlaska na kosovo vozio stojadina a danas ima harlija i hamera... sta se njemu desilo u medjuvremenu dok je bio na kosovu da se odozdo vratio basnoslovno bogat? Mora da je za pare prevodio cestite srpske babe preko ulice... mora da je to...

 

- Neko mi rece da pricam sa Srbima na kosovu da vidim da li je tacno... a sto sa Srbima? Evo ja sam ricao sa albancem, siptarem... on kaze (a sigurno laze, sipac) da su njemu srbi ubili rodjenog brata, majku i nekliko clanova dalje familije. Naravno, svi znamo da to nije tacno i da su oni svi zivote izgubili u skydiving nesreci na prokletijama...?

 

Al, nebitno, ovakvi indvidualni primeri su glupi i ne daju nikakvu realnu sliku. Mene samo nervira to da neko ZNA da zivi u narodu u kojem kao i svakom drugom) imas ljude od akademika do probisveta i i dalje ne prihvataju IKAKVU odgovrnost za IKAKVA eventualna zlocinstva sa nase strane... kakve su to deluzje? Jel ste vi ljudi normalni? Ozbiljno vas pitam.

 

I da... ajd sad da vidimo kako cete da citate ovaj moj post i jedino da vidite "Ua Srbi, bravo Albanci..."

 

Moja poenta je da niko od nas pa cak ni direktni ucesnici vojnih akcija) ne moze sa sigurnoscu da tvrdi ISTA. MEdiji pricaju sta im volja, vlade pricaju sta im se svidja... a istinu zapravo ne zna NIKO. I kako onda moze Iko da kaze "NE. Srbi nisu ni prepelicu povredili al su zato sistematski istrbljivani"... Otkud znate? 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па добро бре дал си нормалан више???

 

Moj naklon i  tebi 

 

Ајде што редовно браниш педере...шта ћеш...живот је то...
A sta cu... imam tu manu da volim ljude i  i to sve podjednako. Imam neku blesavu ideu da bi svi mnogo lepse ziveli ako bi mrznju zamenili ljubavlju prema ljudima... al ne mogu ja tebi to da objasnim, ti si hriscanka, ne razumes ti te stvari...

 

ал бре,на ово питање,најпре да ти одговори она фотографија силоване српске девојчице осамдесетих година на Косову,коју отац носи на рукама....

 

Kako ce fotografija da mi odgovori? Nasao sam je i postavio par pitanja... nista... cuti ko da je autisticna bog te poljubio...

 

да не улазим даље,само та слика нека ти буде пред очима...мада...ниси био ни у идеји рађања,па не памтиш...уранијумско недоношче...

 

I eto... dok si reko "sljivancanin" ti si od obicne forumasica postala Srpkinja, golih clanaka i lavljeg srca... Imresivno zaista.

 

Иди на Косово,па заређај од једне до друге српске куће,па питај да ли је истина?

 

Probo to vec... uglavnom nailazio na siptare sa kuporodajnim ugovorima za nekretninu u kojoj se nalaze... nisam imao adekvatan odgovor 

 

Ниси ти поред шиптара ни прошао,дечаче мој....а ни поред педера,сем што имаш неког тамо шоњу позадинца за другара...

 

Tako je... kazi mi sta jos znas o karakteru coveka kojeg ne poznjaes... ozezi najjace sto umes!

PS. Nisi mi odgovorila nista na onoj drugoj temi "Ljubav u pravoslavlju" 

 

Дакле,извини...ово сам морала да ти напишем,онако од срца...ето.

 

I kako sad da se naljutim kad si mi se ovako lepo izvinila? Nista... izvini i ti sto s tobom pricam kao sa osobom ometenom u razvoju... m? OK? Jel ok? Jesi me razumela? 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Moja poenta je da niko od nas pa cak ni direktni ucesnici vojnih akcija) ne moze sa sigurnoscu da tvrdi ISTA." Tacno, i ponavljam da se "dole" svasta radilo. ALI, to ne menja cinjenicu da se sve to desavalo na podrucju SRBIJE, a ne ALBANIJE. Oni su imali svoje skole, nastavu na svom jeziku, olaksice za struju, vodu (jer su bili manjina). Skandiralo se "Kosovo republika" pre "90!

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Moja poenta je da niko od nas pa cak ni direktni ucesnici vojnih akcija) ne moze sa sigurnoscu da tvrdi ISTA." Tacno, i ponavljam da se "dole" svasta radilo. ALI, to ne menja cinjenicu da se sve to desavalo na podrucju SRBIJE, a ne ALBANIJE. Oni su imali svoje skole, nastavu na svom jeziku, olaksice za struju, vodu (jer su bili manjina). Skandiralo se "Kosovo republika" pre "90!

 

Niko ne izlazi na uice da skandira zato sto mu je  u zivotu generalno mnogo lepo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko iole zna istoriju KiM zna da mira tamo nikad nije bilo i da su siptari proganjali Srbe jos od vemena kad su ih turci doveli na balkan . Zverstva arnauta su bila poznata mnogo pre 1990 tih , vekovima pre. Ali eto , nasao se covek ;koji o siptarima ne zna nista, da prica sa njima o tome sta su im Srbi uradili .Pa svaki siptar prica istu pricu , kad bi ih neko uszo ozbiljno po njihovim pricama Srbi su ubili najmanje 3 000 000 siptara , a toliko ih danas nema na KiM .  Ko ne zna siptare lako se prevari , a ko zna , e pa on zna ali dugacka je to prica . Siptari uz hrvate mogu bez problema da se okarakterisu kao genocidna nacija , to ne moze da se kaze ni za koga na svetu sem jos za japance , cak ni za nemce . Ali neka , kad taj sipar sutra bude klao decu i silovao zenu toga sto je od njega trazio istinu , taj ce pametnjakovic sa se dozove pameti , samo bice kasno ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko iole zna istoriju KiM zna da mira tamo nikad nije bilo i da su siptari proganjali Srbe jos od vemena kad su ih turci doveli na balkan . Zverstva arnauta su bila poznata mnogo pre 1990 tih , vekovima pre. Ali eto , nasao se covek ;koji o siptarima ne zna nista, da prica sa njima o tome sta su im Srbi uradili .Pa svaki siptar prica istu pricu , kad bi ih neko uszo ozbiljno po njihovim pricama Srbi su ubili najmanje 3 000 000 siptara , a toliko ih danas nema na KiM .  Ko ne zna siptare lako se prevari , a ko zna , e pa on zna ali dugacka je to prica . Siptari uz hrvate mogu bez problema da se okarakterisu kao genocidna nacija , to ne moze da se kaze ni za koga na svetu sem jos za japance , cak ni za nemce . Ali neka , kad taj sipar sutra bude klao decu i silovao zenu toga sto je od njega trazio istinu , taj ce pametnjakovic sa se dozove pameti , samo bice kasno ...

 

Zaboravio si bosance i bugare... pa zapravo skoro sve narode koji nas okruzuju...

 

Covece kolike su sanse da od cele planete bas mi padnemo na lokaciju gde nas orkuzuju sve sami zlocinci... kakva koincidencija...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Niko ne izlazi na uice da skandira zato sto mu je u zivotu generalno mnogo lepo...

U cijoj zemlji? Evo, mi u Srbiji i ne izlazimo na ulice, ali izlazimo iz zemlje... Trbuhom za kruhom.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U cijoj zemlji? Evo, mi u Srbiji i ne izlazimo na ulice, ali izlazimo iz zemlje... Trbuhom za kruhom.

A mozda bi i fer bilo da npr. Srbi u Cikagu zauzmu Cikago. Ili oni u Nemackoj. Norvesku da i ne pominjem.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A mozda bi i fer bilo da npr. Srbi u Cikagu zauzmu Cikago. Ili oni u Nemackoj. Norvesku da i ne pominjem.

Impliciras da im u Cikagu nije lepo? Nesto ne bih smeo da se kladim...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...